Daron Russell

Az önce abisinin oldenburg da oynadığını öğrendim. Hatta ilk başta ulan dedim ne ara ayrıldın takımdan, yani tipinden şut stiline kadar yok böyle bir benzerlik.

Umarım yerine daha iyisi gelir. Fiziksel dezavantajı vardı ama hücumda alev aldığı maçlarda ciddi katkı vermişti. Yanlış hatırlamıyorsam buyout da ödemiştik.

Manisa'ya gittiğinden beri bütün maçlarda dikkat ettim kendisine, acayip olgun bir oyun koyuyor ortaya. Ahmet Kandemir çok acayip bir seviyeye çıkarmış kendisini.

Manisa'ya gittiğinden beri bütün maçlarda dikkat ettim kendisine, acayip olgun bir oyun koyuyor ortaya. Ahmet Kandemir çok acayip bir seviyeye çıkarmış kendisini.
iyi bir oyuncuydu bence biz çok şans veremedik. Sezon da kötü gidince düşünmediler belli ki
Kandemir'in bir oyuncuya ekstra iyi dokunuş yapması da beni şaşırttı bir tık

iyi bir oyuncuydu bence biz çok şans veremedik. Sezon da kötü gidince düşünmediler belli ki
Kandemir'in bir oyuncuya ekstra iyi dokunuş yapması da beni şaşırttı bir tık
Abi o hep dilimize dolanan "getirin kandemir'i, verin eline kolejde bir maçta 50 sayı atan topcuyu sonra arkanıza yaslanın" makarası ilk kez tuttu galiba.

Abi o hep dilimize dolanan "getirin kandemir'i, verin eline kolejde bir maçta 50 sayı atan topcuyu sonra arkanıza yaslanın" makarası ilk kez tuttu galiba.
iyi oyuncu getiriyordu eskiden kolejden ama topu ona vermek dışında pek koçluk yapmıyor.
Yanlış hatırlamıyorsam Gary Neal ve Chris Lofton'u da kandemir getirmişti.

Bu arada ben en çok Gerald Fitch'i özlüyorum. Onun verdiği heyecanı hiçbir oyuncu vermiyor şu anda bizim takımda. Şu anda fazla düzen takımıyız yok mu genç bir Gerald Fitch nba'den kesilen getirin bari biraz heyecan versin bizim takım.. Zaten bu takımın ciddi bir yaratıcı skorer eksikliği var bence. Yaratıcı skorer ve atletik 5 numara bence acayip gerekli. Walden, Buğrahan ve İsmet'in olduğu ortamda oyun kurucu çok gerekli mi emin değilim ama ciddi bir skorer bence kesinlikle gerekli

iyi oyuncu getiriyordu eskiden kolejden ama topu ona vermek dışında pek koçluk yapmıyor.
Yanlış hatırlamıyorsam Gary Neal ve Chris Lofton'u da kandemir getirmişti.

Bu arada ben en çok Gerald Fitch'i özlüyorum. Onun verdiği heyecanı hiçbir oyuncu vermiyor şu anda bizim takımda. Şu anda fazla düzen takımıyız yok mu genç bir Gerald Fitch nba'den kesilen getirin bari biraz heyecan versin bizim takım.. Zaten bu takımın ciddi bir yaratıcı skorer eksikliği var bence. Yaratıcı skorer ve atletik 5 numara bence acayip gerekli. Walden, Buğrahan ve İsmet'in olduğu ortamda oyun kurucu çok gerekli mi emin değilim ama ciddi bir skorer bence kesinlikle gerekli
Kesinlikle abi. şuan takımda hiçbir oyuncuya "eli bi ısınsa kimse durduramaz" diyemiyoruz çünkü öyle bir güven veren oyuncu yok. bize öyle bir oyuncu da lazım. 1-2-3 herhangi bir pozisyona öyle böyle bir tane skorer lazım. atlet pivot ekmek su gibi lazım ama skorer de lazım. aklıma futboldan bir örnek geldi; Conte Chelsea'ya ilk gittiğinde Hazard'a eğer savunma yapmayacaksan bol skor yapmak zorundasin yoksa seni oynatmam demiş, hazard'da savunmaya donmeyip bol skor yaparak takımını şampiyon yapmıştı. bize tam olarak böyle bir oyuncu lazım basketbolda. böyle adamlar şampiyon yapıyor takımını. şuan verdiğim örnekte hazard rolünü alan kişi Buğrahan, seviye o şekil yerlerde. Dediğin gibi skorer transferi çok elzem.
6. yabancının Guard olacağı yazılıyor inatla, umarım bu tip bir oyuncuya gidilir.