David Kravish

David Kravish gayet eleştirilebilecek hatalı bir transfer. Bunun için Gaziantep'deki Alpha Kaba'ya, Türk Telekom'daki Octavius Ellis'e hatta kendisinin yarı parasına oynayan Semt 77 Yalovaspor'daki Marcus Lee'ye bakmamız yeterli. Burada yetersiz para yüzünden transfer edilen Tai Webster'a ya da Jaka Klobucar'a neler denildi. Kendisini transfer eden koçu eleştirmemiz en doğal hakkımız.

Kendisinin yerinde Marcus Lee bile olsa ligde fazladan 2 galibiyetimiz vardı.

Tamam işte Ege ve Kravish'in toplamını verirsen alabiliyorsun. Olmazsa beklenmeliydi. Temmuz'un 12'sinde açıklanacak ilk yabancı transferi Kravish olmamalıydı. Gaziantep bekledi bekledi 28 Temmuz'da Alpha Kaba'yı aldı. Bizde bekleyebilirdik. Arkamızda atlı süvari varmış gibi koştura koştura kendisini aldık.

Tamam işte Ege ve Kravish'in toplamını verirsen alabiliyorsun. Olmazsa beklenmeliydi. Temmuz'un 12'sinde açıklanacak ilk yabancı transferi Kravish olmamalıydı. Gaziantep bekledi bekledi 28 Temmuz'da Alpha Kaba'yı aldı. Bizde bekleyebilirdik. Arkamızda atlı süvari varmış gibi koştura koştura kendisini aldık.
İkisinin toplamı 500 bin mi ediyor? Suntaya konuşsam dile gelirdi be abi. Neyi biliyorsun ki neyi iddia ediyorsun valla ben anlamadım. Kravish'i almasaydık de geç anlicam da ikisinin toplamı 500 bin ediyor diyorsun. Kaç kere konuştuk, kaç kere anlattım yine bildiğini yazıyorsun ne diyeyim abi sana.