Dayan GALATASARAY

Takımımız küme düşürülsün!
Hatta şubeyi kapatalım!
Bütün yönetim istifa etsin!
Sorumlular Taksim meydanında asılsın!
Cemal ve Tufan recm edilsin!
Bir daha maçlara gitmeyelim!
Arkadaşlarımızı maça çağırırken utanalım!

Başka neler yapılabilir???

Hatalı kimler varsa, elbette cezalandırılacaklar, ama bundan dolayı buraya böyle yazılar yazmak üzüntü verici!

Şöyle bir örnek verelim, bir kurumda bir yönetici usülsüzlük yaptığında, cezayı kim alır? kurumda dolandırıcı mı olur?

Tekrar ediyorum, yapılanın cezası neyse verilsin, ama Galatasaray taraftarına hançeri saplayın demek yakışmıyor!

Bu şube hepimizin gözbebeği, şimdi herkes şubeyi darp ederken bizlerin sahip çıkması lazım!

Yapılan hataya değil, ama armaya sahip çıkmalıyız!

Efes Pilsen maçında salonda olacağım, iyi günde nasıl sevinmeyi biliyorsak, kötü günde de, orada olacağım!

DAYAN GALATASARAY!

Unutmayın ! Galatasaray krizlerden hep güçlü çıkar...

Forumda bu dönemde açılan en güzel başlık diye düşünüyorum.Bizi asmalarına gerek kalmadan bizim taraftar astı zaten bizi.Ne bu hırs ne bu öfke?Kendinize gelin!Herkes sanki fırsat kolluyomuş gibi bu anı bekliyomuş gibi yazıyolar GALATASARAYlılığımızdan utanır duruma getiriyolar adamı bunları yapanlarda Fenerli,Beşiktaşlı değil Galatasaraylı!

İyi zamanda herkes takımın yanında olur,önemli olan kötü zamanında takımın yanında olmaktır!

Bir DAYAN da benden. DAYAN GALATASARAY!

İnanılmaz bir şekilde üstümüze geliyorlar. Tamam hata yaptık ama takım ihraç edilsin ya da ille de yönetim takımı ligden çeksin isteklerini anlamak mümkün değil. Federasyonun Kerem Gönlüm doping yaptığı için efesten şampiyonluğu geri alma gibi eylemde bulunamadığı hadi onu geçtik kulübe sadece ceza olarak para cezasının verilebildiği bir yerde koskoca Galatasaray camiası sanki sahipsizmiş gibi üstüne yürülmesini anlamak mümkün değil. Her ne olursa olsun takımımıza olan bağlılığımız bu zor şartlarda sadece artar. Bu zor günlerin bizleri daha da kenetlendireceğine olan inancım tam.

Yürüyedur GALATASARAY....

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
Kimse aklından çıkarmasın,Türkiye'dir Galatasaray...

bu hile hurda işi ile tam Türkiye'ye benzedik... Keşke daha ötesine de gidebilsek...
Sanırım Murat İnal yazmıştı bir başka konuda; Japonya'da olsa idareciler sorumluluklarını kabul edip harakiri yaparlardı...

Başın öne eğilmesin
Aldırma cimbom aldırma
En büyük sen değil misin?
Aldırma cimbom aldırma
Aldırma cimbom aldırma
Cimbom aldırma

Sendeki bu büyük taraftar
Birgün ağlar birgün coşar
Seni bu sesler oyalar
Aldırma cimbom aldırma
Aldırma cimbom aldırma
Cimbom aldırma

Başka bir kulüp olsa olayın üzerini kapatmaya çalışıp medya lobilerine başlayıp kıvırırdı. Ancak bu olayda bile Galatasaray kendine yakışan duruşu gösterdi. Dayan Galatasaray..

Bu da benden olsun o zaman:)

Kazara bir sapan taşı bir altın kâseye değse
Ne taşın kıymeti artar ne kıymetten düşer kâse (La Edri)

Belki 2 galibiyet silecekler,yada son sıradan başlatacaklar,kimbilir belki de küme düşürecekler..

Galatasaray spor kulübünün ihtiyacı şuan tekrar nasıl başarılı olabilirim değil,nasıl imajımı düzelterim olmalıdır.
Bunun için yeniden ve büyük bir yapılanmaya ihtiyacımız olduğu kesindir.
İlk önce şu takımın başına adı ve Galatasaray değerlerini kaldırabilecek bir hoca gerekmektedir.Zorlukları sahtekarlıklarla değil çalışmalara aşmayı göze alacak Galatasarayı anlıyacak biri aynı anda daha önceden tanıyan içerdeki zorlukları yaşayan bir antrenör ve teknin ekip ile çalışmalıyız.

Gelen antrenörden başarı değil mücadele ettiren bir yapı istemeliyiz.Çünkü adıyla şanıyla 0' dan başlıyacaz.

Benim yönetime bir önerim var.

Sedat İncesu.
Efes Pilsen alt yapısından yetişmiş iyi bir basketbol kariyeri olan ve en azından işi bilen bir antrenör.
Belli bir kesim olumlu bakıyor kendisine onuda biliyorm.Aydın ÖRS,Murat DİDİN,Aydan SİYAVUŞ,Rusmir HALİLOVİC(Drazon PETKOCİC'İ yetiştiren adam)Bu antrenörlerle çalışmış bir hocayı kimse dikkate almamazlık yapamaz.Tekerlekli sandalyede 4 sene de yaptığı işler ortada.50 Yıldır bu sporu yapan ülkelerin ne kadar önündeyiz bir bakın.Burayı temizliyecek cesarat bir tek onda var.
Siz sormadan cevaplaym bende.

TEKERLEKLİ SANDALYEDEN KOŞAN BASKETBOLUN İÇİNE GİRDİĞİNDE SIKINTI OLURMU?
Hayır olmaz.Kendisi sürekli basketbolun içinde kalmış,basketbolu izleyen takip eden,avrupa liglerini sürekli izleyen bir antrenör kendisi.

SEDAT HOCA ERKEK TAKIMA GELİRSE,TEKERLEKLİ SANDALYE TAKIMI NE OLUR?
Hiç bir şey olmaz.Orada ki sistem artık oturmuş bir şekilde devam ediyor.O yolda en ufak bir sarsılma meydana gelmez.Şuanki sistem içinde Sedat hocanında yardımıyla takımı götürebilecek bir hoca bulunması hiç zor değil.

Tekrar ediyorum.
Süper hocadır 10 numaradrı şampiyon yapar bizi demiyorum.Ama ilk önce başkalarının yapamadığı duruşu rahatlıkla gösterebilir.Aynen şuanda yaptığı gibi.
Taraftarında desteği ile mutlaka zaman içinde bu takımı bir yerlere getirecektir.
Bu takım Koray Mincinözlü,Okan Çevik gibi hocalarıda gördü..
Bunların ikisinden de daha iyi iş yapacağını iddaa ediyorum...
Eminim sizde öyle düşünüyorsunuzdur.