Dee:Kader Beni Aslan Yaptı

Çeviri için Allah razı olsun diyorum, ben de okudum ama böyle net şeyapamamıştım :) Neyse yazı çok hoşuma gitti güzel güzel maçları değerlendirmiş ULEB maçlarına ilgi olmaması meselesinde o da bizler kadar üzgünmüş ama taraftarın ne kadar büyük olduğunun bilincinde, pozitif düşünen ve kendini geliştirmek için çaba sarfeden bir insan, bu sene onun da büyük katkısıyla inşallah ŞAMPİYON oluruz =)

Benim için hiç problem değil ,yazdığı her blog'u çevirebilirim.Yeter ki bizler sadece Dee değil bütün takımı destekleyelim ve yanlarında olalım.O yüzden herkesi Salı günkü maçta görmeyi diliyorum.Bu kadar sakat oyuncu ile oynarken en çok ihtiyaçları olan şey, bizlerden destek. Morallerini yüksek tutmak için vereceğimiz 5 YTL çok fazla değil, değil mi?

Arda Öztürk' Alıntı:
pınar abla hemofarm maçı deplasmanda.milleti yollara düşürme :)

Onu bilmem ama ben arkadaşlarla saatlerce Efes maçına girmek için beklediğimi bilirim. O zaman basketbola çok daha fazla ilgi vardı.Umarım Galatasaray'da basketseverleri tekrardan uyanışa geçirir. Biz de sahalar da kükreriz beraber :)

gerçekten türkiyeye gelmiş en iyi yabancı guardlardan haklısın....ahh ama şu son zamanlarda kaçırdığı basketler yok mu böyle tv karşısında eriyorum vallaa...ama savunması olsunn hücumdaki düzeni sağlaması olsunn dee brown süper yaaaa....gerçekten gscc'ye getiren murat hocamıza çok teşekkürler.... :)

Seda Yükseloğlu' Alıntı:
gerçekten türkiyeye gelmiş en iyi yabancı guardlardan haklısın....ahh ama şu son zamanlarda kaçırdığı basketler yok mu böyle tv karşısında eriyorum vallaa...ama savunması olsunn hücumdaki düzeni sağlaması olsunn dee brown süper yaaaa....gerçekten gscc'ye getiren murat hocamıza çok teşekkürler.... :)

banvit ve chraloroi maçını diyosun değilmi

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Seda Yükseloğlu":1rzvdgvc]gerçekten türkiyeye gelmiş en iyi yabancı guardlardan haklısın....ahh ama şu son zamanlarda kaçırdığı basketler yok mu böyle tv karşısında eriyorum vallaa...ama savunması olsunn hücumdaki düzeni sağlaması olsunn dee brown süper yaaaa....gerçekten gscc'ye getiren murat hocamıza çok teşekkürler.... :)

banvit ve chraloroi maçını diyosun değilmi[/quote:1rzvdgvc]
ya tam maçı hatrlamıorum ama evet evet öyle olması lazımm..oyunda bu kadar denge kurmasına karşın kaçırdığı o sayılarda gerçekten eriyip bitmiştimm.... :( :D