Derbi sonrası Fenere Ceza:D!!!

Wallaa yaa bence itiraz edelim cezanın düşürülmesi için.
Neyse olası bir play off eşleşmesinde 3500 kişinin yol haritasını da çizmiş oldular.
Öyle bir seri olursa da T.D. beyefendi artık Mirsada; "takımı topla ben artık arkanızı toplayamıyorum diyecek.

Ali Kerem Guner' Alıntı:
Wallaa yaa bence itiraz edelim cezanın düşürülmesi için.
Neyse olası bir play off eşleşmesinde 3500 kişinin yol haritasını da çizmiş oldular.
Öyle bir seri olursa da T.D. beyefendi artık Mirsada; "takımı topla ben artık arkanızı toplayamıyorum diyecek.

T.D. efendi öyle söyleyecek.Maçtan sonra da Mirsad diyecek ki ''Artık çok geç, bagaj yengen''

Hep küfreder dururuz ama helal olsun Aziz Yıldırım'a. Öyle ya da böyle herkesi öyle bir avucunun içine aldı ki yakında bizim klüp yönetimine de el atarsa şaşırmam !

Galatasaray sayesinde kazandığın tüm paralar, yediğin tüm lokmalar haram zıkkım olsun Turgay desem ağır mı konuşmuş olurum?

Bence fenere 5 bin dolarlık cezayı çok vermişler daha az vermeleri gerekirdi :) .Aynısını galatasaray yapsa en az 50 bin dolara patlardı :(

Yanlış bir karar olmuş.fb ne yaptı ki 5.000 ytl para cezası anlamadım federasyon haksızlık ediyor fbye çok kızdım şimdi.Federasyon yazık yazık ne ... olduğunuzu herkes biliyor!!!

Yok aslında ceza doğru beyler.Yani 1 anonsta 5.000 ceza geliyor orada hata yok.

Yanlış olan o maçta nasıl 1 anonstun yapıldığı.Vipte oturuyordum maçın başından itibaren küfürler geldi bende bunları yanımdaki arkadaşa söylüyorum.O da FEner'li.Salla filan diyor.3. çeyrekk sonunda oldu arkadaşım demez mi siz provakötürlük yapıyorsunuz bu anonst bile fazla diye.EE ondan sonra sustum tabi.Hepsi aynı şey

Burak Yacan' Alıntı:
Federasyon artık bozdurup bozdurup harcar... :)

işte süper bir yorumm..ya aslında fb yerine cezayı bize verselermişş şimdi ters tepki falan yapar biz alıştık zaten haklı yada haksız hermaçtan bir ceza alıyoruzzz....ya 5 bin dolar çok para fb nasıl öder bunu...yok yok taraftarıda cenk kışkırttı zaten parayı o ödesinnn...
bu ne saçmalık yaaaaa böle federasyon olmaz olsunn.... :shock:

süpersiniz fenerasyon harikasınız bir takıma bukadar olaylardan sonra ancak bu kadar düşük bir ceza verilebilirdi doğrusu.Bravo sizlere,helal olsun süpersiniz.:eek:key :eek:key :eek:key :eek:key :eek:key :eek:key :eek:key :eek:key oldu olacak cenkede ceza verseydiniz