Derbide En İyi Oynayan Oyuncumuz Kimdi?

Derbinin MVP'si

• Radoslav Rancik

Oy: 0 0.0%
  • Mike Wilkinson

• Darius Washington

• Can Akın

• Kullanılan toplam oy
    82
Bence cemal nalga 3 uzuna karşı harika savaştı hemde 4 faullu olmasına rağmen.Gelelim herkezin korktuğu ama o kimseden korkmayan adama CAN AKIN helal olsun

Bence cemal nalga 3 uzuna karşı harika savaştı hemde 4 faullu olmasına rağmen.Gelelim herkezin korktuğu ama o kimseden korkmayan adama CAN AKIN helal olsun

kesinlikle Cemal Nalga o fenerin bos pota alti uclusune muthis savunma yapti hele o semih erden smaca giderken bloklamasi muthisti gerci hakem faul verdi ama olsun

Takım olarak kazandık kesinlikle. Bu nedenle boş geçicem. Sadece yerlileri çok beğendim. DWas çok zorluyor günün eksisi.

Radoslav iyiydi fakat Cemal bambaşkaydı ya...

Türk basketbolunu bilmeyen bir adamı getirip '' Ömer,Semih,Oğuz Milli Takım uzunları '' deseniz, söyleyeceği şey '' Cemal'in uyruğu ne ki ? '' olur...

takım sonuna kadar savaştı.hepsini canı gönülden kutluyorum.darıus için se gene maçı kişiselleştirdi diyebilirim.normal sürede son topu da gene berbat kullandı(banvit maçında da kimseye vermemişti) yasa bomboşken geveleyip uzaktan savurdu.adam isyan etti pası vermedi diye.hepimiz isyan ettik.

Rancik muhteşemdi ama dün maçı tekrar izlediğimde farkettim.Can Akın son 5 dakikada Greer'i sahadan silmiş.Son topta Greer'in koşu alanını kapatması ve dengesiz bir atışa da zorlaması cabası...

Maçın genelinde iyi işlere imza atan ismi mi, yoksa maçın en kritik bölümünde aldığı sorumluluğun hakkını vereni mi seçmeliyim dedim içimden.

Maçın genelinde iyi işlere imza atan isim tercihimi Rancik´ten yana kullansam, Cemal´e haksızlık olacaktı. En iyisi, tercihimi maçın kilit anında ön plana çıkan Can Akın´dan yana kullanayım.

bence göze çarpan bi oyuncumuz yoktu maçta en iyi oynayan oyuncumuza gelince tabiiki maça gelen 10 bin taraftarımız en iyi oynayan oyuncumuz onlardı...