Derbiler Abdi İpekçide Oynansın!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Gs TaTu' Alıntı:
son oynadığımız beykoz maçında beykoz'un stadının yanında ahmet cömert kötü bize yakışmıyor demek çok komik bence
bencede beykozla bizi kıyaslamak çok komik :D

Gs TaTu' Alıntı:
son oynadığımız beykoz maçında beykoz'un stadının yanında ahmet cömert kötü bize yakışmıyor demek çok komik bence
Kendimizi Beykozla kıyaslarsak zaten sorun orada başlar.Beşiktaş'ın Akatlar'ı var.Fenerbahçe'de Hamdi Akın isimli şahıs salonu yapıyor.Bunlarla kendimizi kıyaslamalıyız.

evet beykozla kıyaslanmamız son derece yanlış dimi sana göre peki beykozla kıyaslanmamak için ne yapmamız lazım onuda bi açıklarmısın veya neler yapıldığını. Eğer oynanan karşılaşmalara bakarsan bu sene lige çıkmış bi takıma 2 maçtada yeniliyosun. kadro olarak bakarsan evet katılıyorum çok iyi bir kadromuz var, halil üner'in kaybetmemizde önemli bi faktör hatta baş sorumlulardan birisi olduğunada katılıyorum ama seninde takımımızı beşiktaş veya fenerbahçe basketbol takımlarıyla kıyaslamak istemende bana komik geliyor çünkü 4 senedir biz yerimizde sayıyoruz.

Arkadaşlar,Apdi İpekçi'de seyirci ile saha arasında İki metre boşluk+VİP+2 metre boşluk var.Oysa Ahmet Cömert'te biraz zorlasan hakemi elleme imkanın bile var.Rakip oyuncuların morallerini bozma şansızda yüksek.
Tribün farketmez ama pota arkasının mutlak düzeltilmesi lazım.Son maçta çöktü,güldüm ama hiçbir FBli arkadaşıma söyleyemedim.İşin en komiğide tam tezahürat yaparken aranızdan bir arkadaşınızın tribüne gömüldüğünü düşünsenize. :)

abdi ipekcide fener seyircilerinin nasil maca mudahale ettigini gormuyormusun mac seyretmıyormusun
adamlar bosluk mosluk dınlemıyor saha ıcınde gezıyorlar
senın bahsettıgın ahmet comertte trıbunler sahaya cok yakın haklısın ancak polıs barıkatından kac sıra arkada oturuyorsun.
son fb efes macında kac kısı vardı salonda?
hakemler korkudan seyırcılerın arasından gecemedıler polıs ıstedıler devrede...

beykoz un salonundan sonra ahmet comert ıyı dıyorsunuz evet bencede haklısınız ahmet comert beykozun salonunun yanında vılla belkı ama
beykoz amator lıgden ıkıncı lıge ordan sonra sansa samsunun cekılmesı sonucu 1 lıge geldı adamlar kendı salonlarında oynuyor ne varkı
sene bası 1 lıge geldıler dıye salonu restore ettiler.
her mac dolu salona oynuyor dıye duymustum ben
biz sezon basından abdi ipekcide basladık sonra ahmet comerte donduk.

burda yonetım eksıklıgıde goze capıyor.
madem salon yapamayacaksın bjk gibi yada hamdi akın gibi agır abın yok sana 8.000 kısılık salon yaptısın alırsın ahmet comertın 30 yıllık kıra hakkını bıraz salonla oynarsın trıbunlerı yaparsın .

bazi seyleri

Gs TaTu' Alıntı:
evet beykozla kıyaslanmamız son derece yanlış dimi sana göre peki beykozla kıyaslanmamak için ne yapmamız lazım onuda bi açıklarmısın veya neler yapıldığını. Eğer oynanan karşılaşmalara bakarsan bu sene lige çıkmış bi takıma 2 maçtada yeniliyosun. kadro olarak bakarsan evet katılıyorum çok iyi bir kadromuz var, halil üner'in kaybetmemizde önemli bi faktör hatta baş sorumlulardan birisi olduğunada katılıyorum ama seninde takımımızı beşiktaş veya fenerbahçe basketbol takımlarıyla kıyaslamak istemende bana komik geliyor çünkü 4 senedir biz yerimizde sayıyoruz.
Kardeş zaten ben de düşmemeye oynayan Beykozla saha içinde benzerlikler gösterdiğimize katılıyorum.Ancak bizi 2 maçta da yenmeleri onların bizim seviyemizde bir kulüp olduğunu göstermez ki.2 tane saha içi sonuç için kendimizi Beykozla aynı kefeye koyarsak geçmişimize haksızlık ederiz.Malum 4 şampiyonluğumuz var.Beykoz ise 1. lige daha yeni çıkan bir kulüp.Bu tür olayları bence saha içine göre değerlendirmemeliyiz.
Beykozla kıyaslanmamak için şubede revizyon vb. şeylerin yapılması gerektiğinde de hepimiz hemfikirizdir herhalde.

arkadaşlar sesli düşünüyorumda sizce şu mecidiyeköydeki store'n olduğu alana salon yapılamazmı?
aslında fikrim mağazamızın olduğu arsa (kaç m2 bilmiyorum ama) biraz genişletilse alan var çünkü biraz otopark kısmından falan katsalar arkadaki lokanta ve onun önündeki alan falan hepsi beraber yapılsa...
giriş katı store ve fast food cafe yapılsa üst katı kapalı salon olsa....
bunu sponsor veya müteahitlere belirli kiralar veya mal karşılığı falan yaptırabilirler bence basket takımımız kurtulur böylelikle....
hem daha büyük bir mağazamız olur hemde basket maçlarındada satış yapma imkanı olur....
son olarak 5000 kişilik bir salon için kaç m2 gerekir gerçi alan yetmezse 2-3 binde yeter bize mecidiyeköyde olsun bizim olsun önemli olan bu.....

bugunku besıktas macını seyrettıkten sonra ah dedim keske abdi ipekcide oynasak takımın basında halil olmasa aynı kadro 2 yabancıyla ne güzel inletirdik o salonu ya

febeş maçı gösterdiki büyük maçları ABDİ İPEKÇİDE oynamalıyız!!!
cuma günü salonun yarısını dolduruyorsak pazar günü gündüz olacak bir derbide full dolmaması içten bile değil!!!

arkadaslar kısın abdı ıpekcıye gıden varmı aranızda hıc.. oyuncular bıle usuyor salonda..hem suna ınanılyorum ahmet comert tam dolarsa ınanılmaz bı atmosfer de olabılır. ama solarsa.. bıde abdı ıpekcı sahaya cok uzak.. maca adapte olamıyo ınsan..