Destek zamanı

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Eyüp abi transfer gibi ,britton'u göndermek gibi bi niyet var mı klüpte bi bilgin varsa yazarsan sevinirim... yani nasıl çıkmayı düsünüyorlar bu kötü durumdan,b planı varmı acaba..
Malesef bir bilgim yok, ama bizim çok iyi bir kadromuz var M.Hoca takımı tekrar toparlayabilirse play off larda eleyemeyeceğimiz takım yok bunu anlatmak istedim!!!

Haklısın eyüp abi iyi kadromuz olduğuna 100 de 100 bende katılıyorum.ilk yarı lider bitiren bu takımdı,bu oyunculardı. ama birşey olması lazım bu takımın eski haline dönmesi için.murat hocayı çok seviyorum ama çok hata yapıyor.salı akşamı bu sezon ki en önemli maçımız var. gran canaria çok üst düzey bi takım olmamasına rağmen en büyük özelliği istikarli ve dengeli bir takım tamda bizim aksimize.bizim gibi uçlarda gezinmiyor.

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Haklısın eyüp abi iyi kadromuz olduğuna 100 de 100 bende katılıyorum.ilk yarı lider bitiren bu takımdı,bu oyunculardı. ama birşey olması lazım bu takımın eski haline dönmesi için.murat hocayı çok seviyorum ama çok hata yapıyor.salı akşamı bu sezon ki en önemli maçımız var. gran canaria çok üst düzey bi takım olmamasına rağmen en büyük özelliği istikarli ve dengeli bir takım tamda bizim aksimize.bizim gibi uçlarda gezinmiyor.

Canaria takimi Carl English-Kornel David Anonim Sirketi diyebiliriz..Bu 2 oyuncunun elini kolunu baglasan Canaria'nin kanadi kirilir,Avrupa semalarinda ucamaz olur.

Turk oyuncular bazinda en iyi kadro bizde Efes-ulker ile hemen hemen ayniyiz..Huseyin ulkenin en iyi pivotu Turk olarak,Cuneytler cenkler soylemeye gerek yok..Ama iste bolugun Komutaninda her sey bitiyor.

bence de eyüp abi çok iyi söyledi bu takım bi toparlansa transfere gerek kalmadan biz bu ligi rahat şampiyon bitiririz ama işte toparlanması için ne yapmalıyız bi çözüm yolu olan biri varsa düşüncelerini söyleyebilir

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Sertaç Kütükcüler":2d0uxv4n]Eyüp abi transfer gibi ,britton'u göndermek gibi bi niyet var mı klüpte bi bilgin varsa yazarsan sevinirim... yani nasıl çıkmayı düsünüyorlar bu kötü durumdan,b planı varmı acaba..
Malesef bir bilgim yok, ama bizim çok iyi bir kadromuz var M.Hoca takımı tekrar toparlayabilirse play off larda eleyemeyeceğimiz takım yok bunu anlatmak istedim!!![/quote:2d0uxv4n]
Bence hem Murat hocanın toparlanması hemde oyuncuların sakatlıklardan kurtulması lazım !!!

Eser Atalay' Alıntı:
doğrudur tamamen katılıyorum ama dostum ne yapabilirim elimden bişey gelmiyor..biraz ışık lazım bize şöyle 20 sayı bi galibiyet veya fb galibiyeti tazeler bu inancı
Abi ne güzel konuşuyorsun öyle vallahi ağzından bal damlıyor... fenerbahçe'ye atacağımız 15-20 sayı fark bu takımı fazlasıyla kendine getirir artı yenildiğimiz maçları çoktaan unutturur gerçekten sakat oyuncular iyileşir hastalara şifa dertlilere deva gelir :p Zaten takımımız maçtan yenildikten sonra ne kadar isyan etsek de üzülsekte o takımımızın yenilgisini istemediğimizden dolayı bunu hepimiz biliyoruz ama tek istediğim ALLAH AŞKINA şu salonu dolduralım! Lafla destek vermek olmuyor ulaşım,hastalık,bilet parası yokmuş falan bahane gelecek adam aslanlar gibi gelir maçını izler! Herkes bakalım ligin bitimine takıma ne kadar destek verebilecek göstersin kim ne kadar Galatasaray'lı??

ligin ilkyarısını lider bitirdiğimizde çok iyiydi murat özyer bikaç maç üst üste kaybedince mi kötü oldu???takımdaki sakatları göz ardı etmeyelim ve sonuna kadar takımımızı destekleyelim derim ben.
saygılar...

Sancak Rıza Serdaroğlu' Alıntı:
ligin ilkyarısını lider bitirdiğimizde çok iyiydi murat özyer bikaç maç üst üste kaybedince mi kötü oldu???takımdaki sakatları göz ardı etmeyelim ve sonuna kadar takımımızı destekleyelim derim ben.
saygılar...
Rıza ruh ikizimsin :)