Diana Taurasi

Kendisini yeryüzünde durdurabilecek tek kişi Ceyhun Yıldızoğlu'ydu..Gerçekten çok özledik...

HÜRRİYET RÖPÖRTAJI

Teklif gelirse?
“Türkiye’den iyi bir teklif gelirse ‘Hayır’ demem. İstanbul’u çok beğendim.”

Bu hangi takım?
“Fenerbahçe’den acılı, Galatasaray’dan ise dostça ayrıldım. Örneğin İstanbul Üniversitesi’nde de forma giyebilirim. Ama en büyük CİMBOM…

dopingçiyi neden bu kadar özlüyor muşuz? kişisel olarak özleyebilirsiniz ama bir dopingçi bir sporcu bu kulübün kapısından bile geçmemeli aynı hislerim kerem gönlüm için de geçerlidir.

dopingçiyi neden bu kadar özlüyor muşuz? kişisel olarak özleyebilirsiniz ama bir dopingçi bir sporcu bu kulübün kapısından bile geçmemeli aynı hislerim kerem gönlüm için de geçerlidir.

Seneye artık gelmesini umuyoruz. Seneye Taurasi-Alba-Sancho-Fowles yabancılarımız olmalı. 1 numaraya'da Palau, Skerovic yada Hammon gibi avrupanın en iyi oyun kurucularından birini de alırsak çok dehşet bir kadro kurarız.

Ha bu arada Kerem Gönlümde iyi bir Galatasaraylıyım diyor bir gün oynucam diyor ama yaş 35. Bu saatten sonra oynasa nolur oynamasa nolur bizde. Bu sene bize gelebilirdi ama parayı tercih etti o.

Taurasiyi geri dönmesini istiyorum. Doping mopingse geçen sene almadan önce düşünülecekti. Bu saatten sonra tartışmanın önemi yok.

Dünyanın gelmiş geçmiş aktif sporcular arasında da en iyi kadın basketbolcu...Keşke bırakmadan bir kez daha bu formayı giyse...

Son düzenleme:
10 sene önce, dışarıdaydım, telefonlar tabii eski tuşlu; telefonuma bedava gelen spor haberi mesajlarından geldi: Taurasi Galatasaray'da. Hem çok şaşırıp hem de çok sevinmiştim. Yani dedim şampiyonuz biz o zaman, dünyanın en iyi kadın basketbolcusu. O an sanki dün yaşanmış gibi, aradan 10 yıl geçmiş demek ha... Ve buna rağmen cimbom demiş kadın, hayatında yer edinmiş.