Diana Taurasi

Fena ezeli rakipler o yuzden F8'de birbirlerini destekledi taraftarlari, her sporda rekabetin oldugu Gs-Fb rekabetiyle Spartak-Ummc rekabetini ayni kefeye koymak komik, Sue Bird de ayni sekilde ne aidiyetsiz oyuncuymus gelmesin bize o zaman. Burada ne yaptigina bakarim ben, takimi tamamen sahiplenecek kadar Turk oyunculardan bile cok mucadele ettiyse yeterlidir benim icin.

Ummc'nin talihini kirip takimi sampiyon yapacagini dusunuyorum, bu yolda basarilar zira bizim sansimiz da az...

Diana Taurasi tekrar bu formayı giyecek kimse merak etmesin, UMMC EL'de ev sahibi olduğu için kesenin ağzını açtı bu sene o paraları biz veremeyiz ama en geç 2 sene sonra taurasiyi parçalı formayla görürsek kimse şaşırmasın, bize bir şampiyonluk borcu var..

Diana Taurasi tekrar bu formayı giyecek kimse merak etmesin, UMMC EL'de ev sahibi olduğu için kesenin ağzını açtı bu sene o paraları biz veremeyiz ama en geç 2 sene sonra taurasiyi parçalı formayla görürsek kimse şaşırmasın, bize bir şampiyonluk borcu var..

bu sizin düşünceniz mi, yoksa duyum falan mı aldınız Ruhsan hanım

neden giyemesin, giyebilir pek ala

dopingçi. bunu temize çıkaracağız diye hacettepe'yi bitirdiler. kimse dikkat etmiyor bunda doping çıktı aynı madde botaşlı bir abd'li de de çıktı ardından bu abd'de olay oldu. 2012 olimpiyatlarında mutlaka kadroda olmalıydı. bu sebeble ne olduysa hacettepe'yi yaktılar. ardından bir şey daha oldu. ilk 16 hafta 60. dakikadan sonrasını çıkaramayan fener'e kalan 18 haftada bir haller oldu.

Bunlar para için oynayan oyuncular.Biz Arma için oynayan oyuncuları çoktan kaçırdık.Hala şansımız var ama bu yöneticiler olduğu sürece zor.

Ruhsan Bey olacak..

aşağıda yazacaklarım diğer arkadaşlara..

Taurasinin bu formayı giyip giyemiyeceğine heralde siz karar verecek değilsiniz, oyuncular tabiki para için oynayacaklar bundan doğal ne var, ayrıca her gidende para için gitmez örnekleri ortada, sen şube olarak ortaya birşeyler koyamassan bu düzeydeki oyuncuları elde tutman zor, eğer bir planlaman olsa diğer kulüplerin daha yüksek ücret vermesine rağmen takımında kalırsın (örnek Lo Bianco) birde şu Taurasi dopingçiydi zırvalığından vazgeçin artık bilginiz olmayan konuları bir araştırıp yazın http://www.sporhukuku.org.tr/dosyalar/Diana-Taurasi.pdf buradan olayın iç yüzünü öğrenebilirsiniz doping yapmışmı yapmamışmı..
Kısmet Erkiner fener'e cas yolunda yardım eden ve bugünkü etik kurulu ve pfdk'nın oluşmasında fener lehine katkı veren kişi. o diyorsa tam tersidir.

1.Kısmet Erkinerin nasıl biri olduğunu bilmediğiniz için o konuyu geçiyorum.(kendisi kulübümüzün kongre üyesidir)
2.Raporun sadece başlığını okuduğunuz belli, Doping olayıyla ilgili raporları yazan zaten kendisi değil adam hukukçu nasıl yazsın, o sadece olayın hukuki boyutunu incelemiş aynı hatanın birdaha yaşanmaması için ne yapılması gerektiğini yazmış, bütün bunları geçeresek olayla ilgili hacettepe ve bilirkişi raporları hatanın nerden kaynaklandığı vb. resmi evrakların tercümeleri bu linkte olduğu için paylaştım, isteyen başka yerlerden sadece raporlarada ulaşabilir, linktede bilirkişi raporları zaten mevcut..

bahsettiğin konular daha ayrıntılı incelemeri ile paylaştığım dosyalarda zaten mevcut, fb'nin durumu beni zaten ilgilendirmez onlar zaten sürecin dışındalar bu konuda, oyuncunun yanında olsalardı zaten Taurasi bizde değil onlarda oynardı, taurasi bu süreci kendisi yürütmüştür, olayın birde şu tarafı var taurasi olayının harcindede hacettepenin bazı oyuncuların doping testleriyle ilgili hataları olmuştu tek taurasi değil yani, bu hatalar sonucu 4 yada 5 oyuncunun cezaları kaldırıldı, demekki 14 milyon dolar yatırım yapılan yere işinin ehli insanları koyacaksın, bu jeoloji bilgisi alt seviyede olan yabancı dil bilmeyen birisinin Kandilli Rasahtanesinin başına geçmesi gibi..

Benim asıl kızdığım konu insanlara rakip takımda oynarken dopingçi diyeceksin, sana geldimi alkışlayacaksın senden gittimi tekrar dopingçi diyeceksin bu olmaz...

bahsettiğin konular daha ayrıntılı incelemeri ile paylaştığım dosyalarda zaten mevcut, fb'nin durumu beni zaten ilgilendirmez onlar zaten sürecin dışındalar bu konuda, oyuncunun yanında olsalardı zaten Taurasi bizde değil onlarda oynardı, taurasi bu süreci kendisi yürütmüştür, olayın birde şu tarafı var taurasi olayının harcindede hacettepenin bazı oyuncuların doping testleriyle ilgili hataları olmuştu tek taurasi değil yani, bu hatalar sonucu 4 yada 5 oyuncunun cezaları kaldırıldı, demekki 14 milyon dolar yatırım yapılan yere işinin ehli insanları koyacaksın, bu jeoloji bilgisi alt seviyede olan yabancı dil bilmeyen birisinin Kandilli Rasahtanesinin başına geçmesi gibi..

Benim asıl kızdığım konu insanlara rakip takımda oynarken dopingçi diyeceksin, sana geldimi alkışlayacaksın senden gittimi tekrar dopingçi diyeceksin bu olmaz...
Fenerbahçe'nin işin dışında kaldığını nerden biliyorsun?Onlar bu sezonu Taurasi üstüne kuruyorlardı!Penny ile birlikte.Olmayınca Angel'a devam ettiler.Bunlar fenerin oyunları kanmayalım lütfen!Başkasını bilmem ama ben bizde oynarkende alkışlıyordum ve modafinil maddesi kullandığınıda söylüyordum.Aslında fener şikede yapmamış onlarında belgeleri var.

Bunu demeye çalışıyoruz. Taurisi'nin abd kadın baksetbolu için önemi, hacettepe'nin doping test piyasısını almanya'dan en azından Türkiye'ye kaydırması gibi konular var uluslaraarası boyutta. yerel bazdaysa fener'in futbol takımının ayakta duramazken 18 hafta boyunca her maç iki maçlık oynamasıdır. 2 hafta ne kondisyon yüklediler?

Diana'yı seviyorum.Fakat modafinil maddesini kullandığı açık ve net.Sadece Diana değil bence Penny'de öyle.Sadece Penny değil Amerikada sporla uğraşan birçok kişi kullanıyordur bu maddeyi.Modafinil maddesi uykuyu geciktiriyormuş.Bilgisi olan varsa bu dopinge girer mi?Çünkü güç vermiyor.Sadece ayakta kalmasını sağlıyor ( tam bir bilgim yok ).

hacettepe sadece taurasi değil 4 numunede hata yapmıştır, ceza alan bu oyuncuların cezaları daha sonra iptal edilmiştir, taurasi olayından öncede hacettepe doping merkezinin yetkileri bir süreliğine askıya alınmıştı.

Hatırladığım kadarıyla bu olay öncesi wada'dan ödül aldı hacettepe. olaydan sonra askıya alındı ama bir yerde haklısınız. 3-4 yıl önce yine askıya alınmıştı.

Ne kadar olumlu-olumsuz yorum yapmış olsamda hakkında sonuçta bu forma için sonuna kadar savaştın,ter döktün... Doğum günün kutlu olsun Diana :)