Neler yeni

Dizi-Film Önerileri

Deli ve Dâhi ya da özgün adıyla The Professor and the Madman, Farhad Safinia'nın yönettiği, Todd Komarnicki ile birlikte görüntü yönetmenliğini yaptığı, Simon Winchester'ın 1998 yılında yayımladığı The Surgeon of Crowthorne isimli kitabından uyarlanmış, 2019 yapımı biyografik dram filmdir.

Mel Gibson, Sean Penn ve Natalie Dormer, başka söze gerek yok.

"Coğrafya kaderdir" tartışması yaşanır zaman zaman ve buna yönelik tezler, anti tezler konulur ortaya. Coğrafya kader değildir arkadaşlar, araştırmak isteyen Yunus Gökyıldız'ın hayatını inceleyebilir.

Sekizinci sınıfta, hayatın zorlu şartlarında okurken tanıştığım bu kişinin tavsiye ettiği film...

Deli ve Dâhi ya da özgün adıyla The Professor and the Madman, Farhad Safinia'nın yönettiği, Todd Komarnicki ile birlikte görüntü yönetmenliğini yaptığı, Simon Winchester'ın 1998 yılında yayımladığı The Surgeon of Crowthorne isimli kitabından uyarlanmış, 2019 yapımı biyografik dram filmdir.

Mel Gibson, Sean Penn ve Natalie Dormer, başka söze gerek yok.

"Coğrafya kaderdir" tartışması yaşanır zaman zaman ve buna yönelik tezler, anti tezler konulur ortaya. Coğrafya kader değildir arkadaşlar, araştırmak isteyen Yunus Gökyıldız'ın hayatını inceleyebilir.

Sekizinci sınıfta, hayatın zorlu şartlarında okurken tanıştığım bu kişinin tavsiye ettiği film...
Normal sartlarda Mel Gibson ve Sean Penn bir araya gelmisse filmin icerigi de cok onemli degil diye dusunur ve izlerim. Ama bu defa izlememe daha cok etken olan sebep Onur Yavuz Bey'in yorumu oldu. Esasen ne anlatmak istedigini sezinlemistim Onur Bey'in ama filmi izledikten sonra daha da net anlamis oldum.

Enterasan bir senaryo ve agir bir film. Ama aklimda hala Onur Bey'in yorumu dalgalanip duruyor!

Bu başlığa dizi film önerileri dahil mi bilmiyorum ama ben önerimi yapayım. Şu an Homeland diye mükemmel bir dizi izliyorum. Türkiye'de çok popüler değil sanırım ama mutlaka izleyin derim. Zaman zaman yasaklanan bir diziymiş bu. Netflix'de var şu an. İlk üç listemi de bırakayım şuraya. 3 numara Homeland, 2 numara The Wire ve bir numara elbette tartışmasız Breaking Bad. 3 ve 2 numaralar için belki listede değişiklik olur ama 1 numara için olacağını sanmam.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)