Dönelim Ataköy'e!

Belki yönetimin hedef küçültmeyi planladığı dönemde çanak tutan bir düşünce olarak görebilirsiniz ama Ahmet Cömert´ e dönmemiz gerektiği düşüncesindeyim.2200 kapasiteli salon bize yeter de artar bile...

Bir başka başlıkta da söylediğim gibi uzun zamandır kafamda vardı bu düşünce ama doğru zamanın gelmesini bekliyordum. Belki zamanlama yine yanlış olmuş diyebilirsiniz ama benim düşünceme göre tam zamanı. Biliyorum Ahmet Cömert´in eksiklikleri var, İl Gençlik Spor Müdürlüğüne ait olduğu zaman zaman program sıkışıklığı yaşanıyor, havalandırmasında sıkıntı olduğu söyleniyor? Ama istendikten sonra tüm eksiklikleri gidermek mümkün. Sanki 2 yıldır maçlarımızı oynadığımız Ayhan Şahenk´te sıkıntımız yok muydu, evimizde gibi hareket edebiliyor muyduk, sağ olsun bir kovmadığı kaldı Darüşşafaka yönetiminin!

Pembe koltuklar , Ayhan Şahenk'in sert çemberleri,ulaşım vs...
Sıkıldık aynı muhabbetlerden!

Ahmet Cömert´i istiyorum ben!
Gereken ne varsa yapılsın!

Yunuscum bu konu forumda 259137961 kez gündeme geldi, konuşuldu fakat sonuç hiçbir zaman değişmedi, yine değişmeyecek...

Mahkumuz oraya, ya beraat edeceğiz ya da müebbete devam diyeceğiz.

Kendi salonumuz olmadığı sürece Şahenk, İpekçi, Cömert bizim evimiz değil otel odamız olur ancak. Hem de en pansiyonundan... ;)

Yunus Taylan' Alıntı:
[quote="Can Akan":1rksthyc]Ahmet Cömert bize yakışan bir salon değil bence en doğru seçim Abdi İpekçi olacaktır

Hedef küçültüyoruz Can Abi...[/quote:1rksthyc]
Ben bu durumu kabullenemiyorum Yunus
Galatasaray adının olduğu hiç bir yerde hedef küçültülmemelidir

Gerçekçi olursak Abdi İpekçi'ye bu basket kültürü ve küçülmeyi planlayan bir takımla taraftar toplanamaz.

Bu durumda minimmum sayı ile maksimum etkii yaratacağımız yerlere bakmalıyız .Bu yüzden Ahmet Cömert fikrine son derece sıcak balkıyorum bende.

Bu sene Ayhan Şahenk'te hem erkeklerde hem bayanlarda tamamen dolu tribünlere oynadığımız maçlar;

Galatasaray-Fb(erkek)

Galatasaray-Fb(bayan) Galatasaray-Efes. O da ikisi aynı gündü diye.

Bir de bayanlarda Eurocup final maçı.

Eklemek istediğiniz varsa buyrun;

E demekki hedef küçültüyorsak Ahmet cömert e dönmek çokta mantıksız değil.Ha bu seneki gibi olacaksa A.Şahenk,hedef büyüteceksekte A.İpekçide oynayalım.

Arkadaşlar, Ahmet Cömert belki seyirci etkinliğini sağlamak için iyi bir salon ama yönetimin küçülmek kararına, tepki dahi vermeden biz kendimiz küçülmeyi kabul etmiş olmuyormuyuz?

basladi yine atakoy sevdasi.. sirf bazilarina yakin diye her sene atakoye gecelim muhabbeti.. bilmeyen biride spor sergi gibi bir mabed sanacak.

Ozgurcan Sevil' Alıntı:
basladi yine atakoy sevdasi.. sirf bazilarina yakin diye her sene atakoye gecelim muhabbeti.. bilmeyen biride spor sergi gibi bir mabed sanacak.
Kime yakınmış Ataköy???

Ben Ayhan Şanekte 2 senede toplam ya 4 maç kaçırmışımdır ya da 5.
Hiçbir zaman da yolu dert etmedim.Her maça isteyerek gittim.
Hadi gel de bunu başkalarına anlat.
Ayhan Şahenk'te kaç tane maçı dolu trübünlere oynadık?

Bu arada Ahmet Cömert Spor Salonunun mabed olmasına gerek yok. Yeter ki orda gerekli şartlar oluşsun ve sorunlar giderilsin.Tek sorun o. Yok o salon bize yakışmıyormuş, yok o salon bize ufakmış. Görüyoruz şimdiki halimizi!

Ben kadikoyden geliyorum ayhan sahenke o kadar yol olmasina ragmen ahmet comert nerde orayi tam bilmiorm ben bilen varsa tam nerde oldgnu yazabilrmi

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
Ben kadikoyden geliyorum ayhan sahenke o kadar yol olmasina ragmen ahmet comert nerde orayi tam bilmiorm ben bilen varsa tam nerde oldgnu yazabilrmi
ahmet cömert ataköyde kadıköyden vapurla bakırköy ordanda minübüsle ataköy direk önünden geçiyor salonun zaten ;)

Kimse kusura bakmasın eğer büyük takımsak eğer hedeflerimiz varsa eğer Galatasaray isek Ahmet Cömert gibi 3. sınıf bir salonda oynamamalıyız.

Burak Barut' Alıntı:
Kimse kusura bakmasın eğer büyük takımsak eğer hedeflerimiz varsa eğer Galatasaray isek Ahmet Cömert gibi 3. sınıf bir salonda oynamamalıyız.
İşte sorunda burada Burak Abi.Takım birşey hedeflemiyorki.Madem hedeflemiyor Ahmet Cömert'de oynayalım daha iyi.

Mehmet kardeş yok öyle , hedefleyecekler. Başka işleri güçleri yok zaten. bütün yaz kafa yoracaklar ve branşları kalkındıracaklar.

Cevdet Akay' Alıntı:
Mehmet kardeş yok öyle , hedefleyecekler. Başka işleri güçleri yok zaten. bütün yaz kafa yoracaklar ve branşları kalkındıracaklar.
Tabikide kalkındıracaklar.Gerçek bir Galatasaray yöneticis bunları söyler ve yapar.Ama maalesef bunları göremiyoruz Cevdet Abi.