Erkekler Türkiye Kupası

Erkekler Türkiye Kupası'nda Gruplar Belirlendi

Erkekler Türkiye Kupası'nda grup kuraları bugün Polat Renaissance Oteli'nde yapılan basın toplantısının ardından belirlendi. Galatasaray Cafe Crown, Antalya (D) Grubu'nda Türk Telekom, Oyak Renault ve Beşiktaş Cola Turka ile eşleşti.

D GRUBU (Antalya)
Galatasaray Cafe Crown
Türk Telekom
Oyak Renault
Beşiktaş Cola Turka

Galatasaray Cafe Crown, D Grubu'ndaki maçlarına 10-11-12 Ekim tarihlerinde çıkacak. Efes Pilsen ve Fenerbahçe Ülker'in bulunduğu Ordu (B)- Gaziantep (C) Grubu'ndaki karşılaşmalar ise 9-10-11 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Erkekler Türkiye Kupası'nda diğer gruplar ise şu şekilde oluştu:

A GRUBU (Balıkesir)
Mersin BŞB
Aliağa Petkim
Erdemirspor
Banvit

B GRUBU (Ordu)
Pınar Karşıyaka
Edirne Olin Gençlik
Efes Pilsen
Antalya BŞB

C GRUBU (Gaziantep)
Fenerbahçe Ülker
Tofaş
Medical Park Trabzonspor
Bornova Belediyesi

Arkadaslar cok zor bir Gruba düsmüsüz. :S

Re: Erkekler Türkiye Kupası'nda Gruplar Belirlendi

ben beşiktaşla birlikte bir üst tura çıkıcağımızı düşünüyorum.telekom eskisi gibi değil.bu sezon gençlerle devam ediyor.

Sanırım üçüncü seribaşı olarak katıldık ya da 4. Bu açıdan bakarsak güzel bir kura diyebiliriz :)

Çok rahat lider çıkarız gruptan. Geçen sene ligi bitirdiğimiz yeri ve TK dan ihraç edildiğimizi düşünürsek iyi bile kura olmuş gercekten de. Ne Telekom ne de Beşiktaşın bizi zorlayacagını düşünmüyorum.

uzun bir aradan sonra balıkesir'de oynanmasına o kadar çok sevindimki galatasaray'ım olsaydı dahada mutlu olurdum ama :)
bu maclar şimdi balıkesir-merkez mi yoksa bandırmada mı oynanak bir yanlışlık olmasında ..

3. torbadan girdiğimizi düşünürsek gayet iyi kura ilk torbadan FB yada Efes gelmemesi gayet iyi Banvit'de Beşiktaşa göre daha oturmuş ve bence daha iyi bir takım benim tercihim BJK olurdu o torbadan.

İkinci torbadan Erdemir belki daha iyi olurdu diğer takımlar arasında büyük güç bir fark yok ama TT'yi diğer ikisine tercih ederdim .

Son torbadan da TS ve hatta Olin'in gelmemesi iyi olurdu bence öyle de olmuş.

Balıkkesir ve Antalya gruplarından birine düşmek daha iyi olurdu Balıkkesir grubunda belki biraz daha rahat ilk ikiye kalırdık ama bu grupu da lider bitirmemiz Balıkkesir'e nazaran daha kolay olur diye düşünüyorum.

3 senedir T.K. gruplarından rahat rahat çıkamıyoruz inş. bu sene rahatça çıkarız .
Not: Geçen senede Cemal Nalga sorunundan elendik .

Türk Telekom eskisi gibi değil. sıfırdan takım kurdular ama ne kadar ortalama adam varsa topladılar.
Beşiktaş savaşan ve mücadeleci Türk kadrosunu değiştirdi. Engin, Muratcan,Haluk yerine Cüneyt, Serhat ve Bekir geldi. Bence kan kaybettiler. yabancıları belirsiz
Oyak hersene yolluyor birilerini, iyice içi boşaldı.

Kadro olarak biz daha üstün duruyoruz. Bu sene 1. çıkarız diye düşünüyorum.

Can Akogul' Alıntı:
Türk Telekom eskisi gibi değil. sıfırdan takım kurdular ama ne kadar ortalama adam varsa topladılar.
Beşiktaş savaşan ve mücadeleci Türk kadrosunu değiştirdi. Engin, Muratcan,Haluk yerine Cüneyt, Serhat ve Bekir geldi. Bence kan kaybettiler. yabancıları belirsiz
Oyak hersene yolluyor birilerini, iyice içi boşaldı.

Kadro olarak biz daha üstün duruyoruz. Bu sene 1. çıkarız diye düşünüyorum.
Can'ın dediklerine katılıyorum. Gruptan 1. çıkarız. Telekom'un kadrosunun ne yapacağı belli değil. Beşiktaş'ta yüreğini koyan yerli oyuncular gitti. Oyak hazırlık maçlarında takip ettiğim kadarıyla iyi değildi.

Ne olursa olsun bir Bornovayi yada bir Erdemiri. TT tercih ederdim. YInede ben inaniyorum Takimimiza birinci cikacagiz Gruptan :)

Grupta ki rakiplerimizden Telekom'un Trt3 de maçı var.

TT beklendildiği gibi hazırlık maçlarında pek iyi bir tablo çizmedi Beşiktaşla birlikte rahat çıkarız gibi geliyor .