erman kunter ve 150 sayı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gercek midir Dogru mudur ßiLinmez ama erman kunterin bir macta 150 sayı attıgı konuşuluyor.bu konu ile ilgili bilgilerinizi almak isterim...

Neden herkes cok soguk sonucta buraya konuşmaya kaynaşmaya geliyoruz.galatasaray icin geliyoruz düzgün cevaplasanız birşey mi oLur.Ama özür dilerim bilseydim üye olmazdım :( :( :( :(

yunus gökyıldız' Alıntı:
Neden herkes cok soguk sonucta buraya konuşmaya kaynaşmaya geliyoruz.galatasaray icin geliyoruz düzgün cevaplasanız birşey mi oLur.Ama özür dilerim bilseydim üye olmazdım :( :( :( :(
Arkadaşım bu forumda öyle soru sormak için konu açılmıyor ondan dedim başka bir konunun içinde sorabilirsin ayrı bir konu açmana gerek yok.

yunus gökyıldız' Alıntı:
Gercek midir Dogru mudur ßiLinmez ama erman kunterin bir macta 150 sayı attıgı konuşuluyor.bu konu ile ilgili bilgilerinizi almak isterim...

Ayrıca bu doğrudur ;) 151 sayı atmıştır bildiğim kadarıyla ama bunu bildiğim için hayatımda her hangi bir değişiklik yok ;) Sen şimdilik açılmış konulara yazı yaz. Alış bakalım ortama sonra da konu açmaya girersin ;) Girdiğimiz ortamları önce tanıyıp sonra samimi olmalıyız di mi abicim ;)

Yunus, Burak´ın dediği gibi önce forumu tanımaya çalışırsan senin için de iyi olur.

Merak ettiğin soruya yanıt da geldiğine göre kilitleyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...