Eurochallenge 2. Tur 4. Maç | Virtus Bologna 93 - 77 Galatasaray CC

İtalya'da gurubun en iddaalı takımı ile karşılaşıyoruz.Ya buraya kadar diyeceğiz ya da sonuna kadar gideceğiz.

Başarılar.

Re: Virtus Bologna-Galatasaray(25.02.2009)

BC Kiıev in dağılmasından sonra biraz olsun rahatlasak da kesinlikle kazanmamız gereken bir maç !

Bu haftasonu italya kupasında Sienaya son saniye basketi ile kaybetmişler.

Umarım kazanırız. Her ne kadar kiev dağılsada 2 galibiyetleri var, ewe yi evlerinde yenseler 3 galibiyet olurlar. Biz bu maçı kaybedersek en iyi 3 galibiyet yapabiliriz. Bu maçı kazanırsak büyük avantaj yakalarız.

Murat Kaya Erdemir Macindaki gibi oynar huso gene show yapar atkins asist show gravesle gurovicde ucluk atarsa(gurovicten beklemiom)bi de milodan ustun performans gelirse kacinilmaz galibiyet!!!polati unutmamak lazm

Takımımıza güveniyorum ama sakatlarımız ne durumda?Graves ve Mlojevic bu maçta bize lazım.İyi mücadele edersek ve lider oyuncularımıza diğer oyuncular da eşlik ederse Virtus'u da yeneriz diyorum.

arkadaşlar sahada çok yorgun bir Hüseyin olacak.Bunu unutmamak lazım.
artı dediğiniz gibi milo ve graves ne durumda?

Maçın naklen yayınının olmaması ise tam bir kabus. Grubun en önemli maçı ama naklen yayın yok neden FB Ülker'in maçıyla çakışıyor, Tebrikler digiturk tebrikler spormax..

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Maçın naklen yayınının olmaması ise tam bir kabus. Grubun en önemli maçı ama naklen yayın yok neden FB Ülker'in maçıyla çakışıyor, Tebrikler digiturk tebrikler spormax..

Herşey tamamda son sözleriniz saçma gibi geldi.Sonuçta bu maçları bu saate koyan digiturk değil . İkisinin çakışması çok kötü tabi ama fener Euroleague'de oynadığı için maalesef daha mantıklı o maçı vermek .

:)Fenerin maçı 20:15 bizim maçımız 21:30 hala aynımı düşünüyorsun? Bant yayını dahi yok.. Ayrıca küçük bir bilgi daha maçların naklen yayınları için maç saatleri heryerde değişiyor bana inan..

Bologna şu an Avrupa'nın en formda takımlarından biri. İtalya Kupası'nı Montepaschi Siena karşısında son saniyelerde yedikleri basketle kaybettiler. Geçtiğimiz günlerde Reyshawn Terry gibi önemli bir oyuncu transfer ettiler. İlk maçta oynamayan skorer oyuncuları Keith Langford'da bu maçta oynayacak sanıyorum...

Biz de ise birçok soru işareti ve handikap var. Önümüzde çok kritik bir Efes maçı, arkamızda peş peşe oynayıp hayli yıprandığımız Türkiye Kupası maçları... Milojevic ve Graves büyük ihtimalle oynayamayacak, oynasalar dahi tam performans göstermeleri çok zor.

Kanımca bu maçtan ziyade Efes maçını düşünmek ve o maça odaklanmak gerekiyor. Zira bu denli yoğun ve zorlu bir süreçte çok güçlü iki rakibe karşı aynı düzeyde mücadele etmemiz pek mümkün değil.

Bu maçı kaybetsek dahi turu geçme ihtimalimiz var. Zira Kyiv üç maçını da muhtemelen kaybedecektir ve iki galibiyette kalacaktır. EWE Baskets'in bir galibiyeti var... Bologna maçından sonra EWE Baskets Oldenburg ve Kyiv'i yenersek son sekize kalabiliriz.

Ilgın Karagoz' Alıntı:
ya ben anlamadım başlıkta maç 25'inde oynanacak gibi gözüküyor.maç 16 sında değilmi ya

Hayır maç ayın 25'inde yani yarın.

Ben pek umutlu değilim ama bellide olmaz. Aslanlara sonsuz başarılar.

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Ilgın Karagoz":1h3j4qeh]ya ben anlamadım başlıkta maç 25'inde oynanacak gibi gözüküyor.maç 16 sında değilmi ya

Hayır maç ayın 25'inde yani yarın.

Ben pek umutlu değilim ama bellide olmaz. Aslanlara sonsuz başarılar.[/quote:1h3j4qeh]
pardon ya ben tarihi 15 i sanıyorum :)