Eurochallenge 2. Tur 4. Maç | Virtus Bologna 93 - 77 Galatasaray CC

Re: Virtus Bologna-Galatasaray(25.02.2009)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Sanki kupa canavarıyızda bu kupayı önemsemiyoruz!

1. periyotun sonlarında Graves ve Milo rotasyona girse farkın kapanmasına izin vermezdik, bu maçı kazanma şansımız çok fazla olurdu!

Neyse umarım Efes'i yenerizde moralimiz düzelir.

Milo kadroda dahi yok gibi duruyor

Bologna'nın önemsediği kupayı biizm önemsemiyor olmamız oldukça garip .

gerçekçi olmak gerekirse iyi bir takım değiliz.şu halimizle ne bu takımı nede efesi yenebiliriz :s

inş. yanılırım...

gurovic'İ 2. yarı kullanamıyoruz ve bence sorumlu artık gurovic değildir bu adama bir tane set çizilmiyor hiç bir maçta

Önemsemiyor filan değiliz bu kupayı. Daha önceki maçları hatırlarsanız net olarak görebilirsiniz. Gerekli kişiler kendi ağızlarıyla önemsediklerini de ifade ettiler kaç defa bu kupayı.

Ama şu bir gerçek Efes maçı çok ama çok daha önemli.

Milo kadroda yokmuş evet, ama bu 2 oyuncumuzda oynayacak durumdalar, sakatlıktan yeni çıktıkları için riske etmek istemiyorlar, ben buna bozuluyorum!

Kısa rotasyonundan skor anlamında katkı alamazsan hiç bir maçı kazanamazsın bu basketbolda.
Yazık.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Sanki kupa canavarıyızda bu kupayı önemsemiyoruz!

1. periyotun sonlarında Graves ve Milo rotasyona girse farkın kapanmasına izin vermezdik, bu maçı kazanma şansımız çok fazla olurdu!

Neyse umarım Efes'i yenerizde moralimiz düzelir.
Kupayı eğer önemseseydik yeni transfer Zizic'in gittiği hafta yapılırdı...
Malesef burda bu kupayı önemseyen bir avuç kişiyiz o kadar...

ve the end bu kupayada havlu atıyoruz ee transfer yok sakatlar iyilesmiyo 2-3 oyunuyla basket oynuyoruz sonuç normal

bizim yonetim euroleugenin yeni kurallarını bilmiyor heralde eger bir turk takımı avrapada kupa alırsa euroleugede oynucak eurochalangeyi alsaydık simdi seneye ELdeydik yazık

bu halimizle galibiyet zaten büyük sürpriz olurdu. yine de umudu kaybetmemek lazım, kievi istanbulda 40 sayı farkla yenicez!

Okan DAMGACI' Alıntı:
bizim yonetim euroleugenin yeni kurallarını bilmiyor heralde eger bir turk takımı avrapada kupa alırsa euroleugede oynucak eurochalangeyi alsaydık simdi seneye ELdeydik yazık

eurocup ı kazanan EL e katılıyor

aldığımız bu mağlubiyetle ayrupa defterini kapatmış bulunuyoruz bundan sonra bütün enerjimizi lige harcayıp bulunduğumuz yeri korumamız gerekiyor

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Okan DAMGACI":1k5bumzl]bizim yonetim euroleugenin yeni kurallarını bilmiyor heralde eger bir turk takımı avrapada kupa alırsa euroleugede oynucak eurochalangeyi alsaydık simdi seneye ELdeydik yazık

eurocup ı kazanan EL e katılıyor[/quote:1k5bumzl]
can abi valla haberi okudugumda herhangi bir kupa demişti tam bilmiyorum saygılar