Eurochallenge 5. Maç | Galatasaray CC 80 - 68 Dexia

Re: Eurochallenge | Galatasaray-Dexia

Hazmı zor bir yenilgi olmuştu.Aslında 28 sayı fark yapabilsel hem psikoljik açıdan çok iyi olur hem de son maçıda alırsak lider çıkarız gruptan.Zor gerçi.

Bu maçı kazanırsak , son maçta Khimik önüne avantajlı çıkarız. O maçta 1 farklı galibiyet bile yeterli olur.

Eğer dexiaya yenilirsek , bu sefer Khimiki bizi yendiğinden daha büyük bir farkla yenmemiz gerekir ki bence işimiz çok zora girer.

ilk maçta yediğimiz 27 sayının acısını çıkartmak lazım.20 sayı fark bile kesmez beni :=) bakalım maça kaç kişi gidecek?

Şu anki kojüktürde yenilmek daha mantıklı geliyor.Bana takımın havasını bozacak maçlar oynamak yerine çok yorulan oyuncuları aktif dinlendirme yapmak daha iyidir.

bence de bu kupayi bu sene kapatalim. tamamen lige verelim kendimizi. en azindan bir final oynamak lazim bu yil.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":2mkux2n4]Arkadaşlar
Fener maçında biletiyle dışarıda kalan taraftarımız Dexia maçında ücretsiz olarak salona alınacaktır.Yakınlarınız varsa bir haber uçurursunuz.

Kombine kartı olupta dışarda kalanlar için de takvimde olmayan bir maç mı ayarlayacaklar acaba !!![/quote:2mkux2n4]

Selçuk´un da dediği gibi yönetime sorulması gereken bir soru bu. Resmi sitede mail adresleri var oradan ulaşabilirsiniz. Ben bu soruya cevap veremeyeceğim.

bizim takımın meşhur özelliği ezeli rakiplerimizi ezici üstünlükle yendiğimizde rehavet oluşuyo içimden bi ses bu maçıda kaybedeceğiz diyor ama aslanlarımıza güvenim sonsuz

yaşasın ayhan şahenkin 1 numaralı silahı potalar.............

başka birşey demiyorum.......

sinoptan geldim fener maçına kombinem olmasına rağmen dışarda kaldım hayatta gelmem bidaha kombine de almam ..

link varsa iyi olur arkadaşlar iyi kötü izleriz maçı

evet spormax vericek maçı

spormax ı değil lig tv yi gösteriyor :roll:

Beyler her linkte Bjk maçı var :?
Bende bulmaya çalıştım Bjk maçından geçilmiyor ortalık.