Eurochallenge 6. Maç | Galatasaray CC 94 - 51 Khimik

Re: Eurochallenge | Galatasaray-Khimik

Tugay Telekom topiğinide aç please.

Tugay aç yoksa Eyüp açacak!!!!

İnanın bu maçı oynamak bile bana üzüntü veriyor!! yalnız eğer yönetim bu takıma oyuncu transferi yapmayacaksa.Bu kupadan elenmek daha iyi

Eren Aydın' Alıntı:
Yenilsek bile büyük oranda çıkıyoruz.20 sayı fark yiyince eksi puan yazmıyorlar ;)

Yenilirsek büyük oranda nasıl çıkıyoruz ben anlamadım.

Şu an 3 galibiyetimiz 2 yenilgimiz var Khimik'in 2 galibyet bir yenilgi bizi yenerlerse puanlar eşit olur ikili averajda üstümüzde olurlar. İki maçı da kazandıkları için.

Dexia kendi evinde Zagreb'i büyük ihtimal yener onların 4 galibiyeti olur onlarda üstümüzde yer alır.Yani biz yenilirsek büyük ihtimal Dexia ve Khimik çıkar gruptan.

Biz yenildiğimizde Dexia da yenilse bile bütün takımların 3 galibiyet 3 yenilgisi olur ama şu anki averajlar itibari ile 1 sayı ile bile yenilsek gruptan çıkamayız.Khimik bizi bir sayı ile bile yense 4'lü averajda üstümüzde kalır( şu an genel averajlarımız aynı çünkü 1 sayı fark atsalar üzerimizdeler ). Zagreb'de Dexia'ya kaç fark atarsa atsın Dexia veya Zagreb'den biri üzerimizde olur.

Sözün özü kaybedersek kesin olarak eleniyoruz. Kazanırsak çıkıyoruz. Kazandığımızda Dexia Zagreb'i yenerse ikinci yenilirse birinci çıkarız.

Gerçekten önemli bir maç.1. çıkmak istiyosak önümüzdeki maçları almalı ve Dexia'nın yenilmesini beklemeliyiz.Bu yüzden bu maç çok kritik artık bu maçların telafisi yok !

Tugay abi açtıysa konuyu banko maç bizim :p Maçı rahat alacağımızı düşünüyorum inşallah düşündüğüm gibi olur...

Ayrıca Gurovic'in de bu maçta patlama yapma vakti geldi...

KaanACAR' Alıntı:
gruplardan sonrakı statü nedir acaba ?

Yine grup var.4 takımlı yine 2 gurp birincisi iki grup ikincisi yeni bir grup oluşturuyor.Mesela A-C birincisi B-D ikincis A-C ikincisi B-D birincisi ,E-G ve F-H içinde benzer çekilde. Yeni 4 grup olcak ilk iki çeyrek finale çıkacak.

geçen yıl lincolnden beklediğim her maç beklediğim ama bir türlü göremediğim o patlamayı bekliyorum gurovicten ama yine umutsuzum bakalım inş kaanırız maçı

Son 3 maçtır yaptığımız savunmayı yaparsak kazanırız.

Ayrıca Zagrepten bir süpriz bekliyorum