Eurochallenge 6. Maç | Galatasaray CC 94 - 51 Khimik

Re: Eurochallenge | Galatasaray-Khimik

Cagatay Kose' Alıntı:
[quote="Yılmaz Yıldırım":eoxyzjx4]Eyüp abi yine formasız. :)
23kdt84.jpg

:p[/quote:eoxyzjx4]Üzerimdeki GS poları rahat olun :)

Yılmaz Yıldırım' Alıntı:
Eyüp abi yine formasız. :)
23kdt84.jpg

:p[/quote]Üzerimdeki GS poları rahat olun :)[/quote]
eyüp dostum nasıldı ama özlediğimiz gurovici sahada gördük dimi

Ayrıca bir güzel nokta da Gurovic kenara alındığı zaman benchin gurovicle kucaklaşmasıydı.Gurovicde çok mutluydu o an

ilk yarıyı internetten donmalı bir şekilde izledim
Ayrıca maçın 2.yarısına yetişmek için misafirlikten kalktım:)

Milojevic ne zaman oynayacak diye menejerimiz Mert beye sormuştum, oda Telekom maçında büyük ihtimal oynayacak, ama nekadar verimli olur bilemiyoruz demişti.

Güzel Türkçemize ''sipektaküler'' diye aptalca bir kelime sokmaya çalışan ''spikerler(!)''in başlarına ''sipektaküler'' kayalar düşşün...

hücum başladığında kenar yönetim bağırıyor........

gurovice gurovice........

ayrıca atkins ve graves girince o ne tempoydu öyle......

Can Akan' Alıntı:
[quote="Yılmaz Yıldırım":2muw10wo]Eyüp abi yine formasız. :)
23kdt84.jpg

:p[/quote:2muw10wo]Üzerimdeki GS poları rahat olun :)[/quote]
eyüp dostum nasıldı ama özlediğimiz gurovici sahada gördük dimi

Ayrıca bir güzel nokta da Gurovic kenara alındığı zaman benchin gurovicle kucaklaşmasıydı.Gurovicde çok mutluydu o an

ilk yarıyı internetten donmalı bir şekilde izledim
Ayrıca maçın 2.yarısına yetişmek için misafirlikten kalktım:)[/quote]Hele şükür:)

Öncelikle salonda 800 900 civarı insan vardı 300 falanda değil insaf ama tribün gerçekten çok güzeldi çok eğlenceli ve ne yaptığını bilen bir topluluk vardı.
Guroviç harika oynadı çok iyi savunma yaptı çok iyi presledi adamını, hücumdaki etkinliğinde bahsetmeme gerek yok sanırım ve birde şu dikkatimi çekti hiç öyle bencilce atışlar yapmadı daha uygun biri olunca hemen görüyor ve kendisine de oyle yapılmasınıo istiyor bir pozisyonda Atkinse bir bakışı vardı ben tribünden korktum inanın.
Cermalde çok iyi oynadı smaçları pozisyonları bitirişi falan grçekten olacak galiba.
Hüseyin bildiğimiz hüseyin.
Atkinse kızıyorum 1 numara asist yapmadan maç bitirince ben bundan hoşnut olmuyorum ama savunması çok iyiydi çaldığı toplar varki harikaydı gerçekten.
Son 5 dakikayı saymazsak kusursuz bir maç oldu fazlada maçın özeline girmeye gerek yok.
Koray hocayıda gerçekten tebrik ediyorum takım savunması harika gerçekten bunda en büyük pay sahibi kendisi.

istatistiklere baktımda bana ilginç gelen 3 nokta var.polat 15 sayı atmış(eski takımındayken atardı böyle sayılar ama galatasarayda böle atması şaşırtıcı.) cemal 14 sayı 8 ribaunt bu sene oynadıkça neler yapacağını gösteriyor.bence en ilginci kaptan 3lük kullanmamış:)

A'dan Z'ye herkese helal olsun başka da bişey demiyorum. Guroviç'in müthiş dönüşünü de ayakta alkışlamak lazım ayrıca fazla ön plana çıkmayıp da bugün kendini gösteren oyuncularımızı da. Ve tabi takıma bu kadar etki eden Koray hocayı da tebrik etmek gerekiyor.

Emrah Bakın' Alıntı:
Resmi olmayan yeni grubumuz...
Ewe Basket (Almanya)
Virtus Bologna (İtalya)
Triumph (Rusya)
Herkese iyi geceler.....

Triumph yerine Kyiv olması gerek sanıyorum.Bu turdaki son grubun (H grubunun ) 2. olacak bizim birsonraki tur grubunda .Şu an Triumph'un son maçı puan cetveline dahil edilmediği için ikinci gözüküyorlar. Onlarda kazandı ve averajla birinci oldular. Gözden kaçırdığım birşey yoksa

Ewe Basket (Almanya)
Virtus Bologna (İtalya)
Kyiv (Ukrayna)
olsa gerek bizim yeni grup.Bu kupa için kuvvetli bir grup sayılabilir sanırım.Lider çıksaydık daha rahat bir grup olacaktı

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Emrah Bakın":2zy0b5h2]Resmi olmayan yeni grubumuz...
Ewe Basket (Almanya)
Virtus Bologna (İtalya)
Triumph (Rusya)
Herkese iyi geceler.....

Triumph yerine Kyiv olması gerek sanıyorum.Bu turdaki son grubun (H grubunun ) 2. olacak bizim birsonraki tur grubunda .Şu an Triumph'un son maçı puan cetveline dahil edilmediği için ikinci gözüküyorlar. Onlarda kazandı ve averajla birinci oldular. Gözden kaçırdığım birşey yoksa

Ewe Basket (Almanya)
Virtus Bologna (İtalya)
Kyiv (Ukrayna)
olsa gerek bizim yeni grup.Bu kupa için kuvvetli bir grup sayılabilir sanırım.Lider çıksaydık daha rahat bir grup olacaktı[/quote:2zy0b5h2]

Gözden kaçan birşey yok :) Yeni grubumuz hayırlı olsun ama dediğin gibi bu kupa için zor sayılabilecek bir grup zaten 2. olduğumuzdan otomatikman 2 tane grup birincisyle oynamak durumunda kaldık.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Emrah Bakın":108tlvla]Resmi olmayan yeni grubumuz...
Ewe Basket (Almanya)
Virtus Bologna (İtalya)
Triumph (Rusya)
Herkese iyi geceler.....

Ewe Basket (Almanya)
Virtus Bologna (İtalya)
Kyiv (Ukrayna)
olsa gerek bizim yeni grup.Bu kupa için kuvvetli bir grup sayılabilir sanırım.Lider çıksaydık daha rahat bir grup olacaktı[/quote:108tlvla]
Evet rakip Kyiv. Triump ile aralarinda oynan maclara baktim, Ilk maci deplasmanda uc sayi ile kaybetmisler, Ikinci maci ise kendi sahalarinda 1 sayi ile kazanmislar. Galibiyet ve maglubiyet sayilari'da ayni oldugu icin iki takiminda, Bu durumda Kyiv rakibimiz oldu.

Grup zor ama su mactaki yaptigimiz savunma ve mucadele beni grubumuz nekadar zor olsa bile grubu gececegimize inandiriyor.

Belki de asıl sorun son gruptan gelecek grup ikincisinin de sağlam olması Kyiv geldi Kyiv gelmese Triumph gelecekti.Alman takımıda Alman lig'inin lideri şu an.Kyiv Ukrayna liginde lider Virtus İtalya'da ikinci.

Belçika da kabul edilebilir bir farklı yenilse idik keşke.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Emrah Bakın":2o7p79bx]Resmi olmayan yeni grubumuz...
Ewe Basket (Almanya)
Virtus Bologna (İtalya)
Triumph (Rusya)
Herkese iyi geceler.....

Ewe Basket (Almanya)
Virtus Bologna (İtalya)
Kyiv (Ukrayna)
olsa gerek bizim yeni grup.Bu kupa için kuvvetli bir grup sayılabilir sanırım.Lider çıksaydık daha rahat bir grup olacaktı[/quote:2o7p79bx]

Hadi ya!!Tüm favoriler aynı gruba toplanmış.

Ewe basket , alman liginde 1. sırada şu an.
Virtus bologna, euroleaguedeki roma ile aynı puana sahip.
Kievin kadroda scoonie penn, alex scales, bajramovic gibi isimler var ve ukrayna liginde lider durumdalar.

Bu grubu birinci bitirirsek alırız bu kupayı!!

Basketbolda FIBA Erkekler ''Eurochallenge'' Kupası (F) Grubu'nda 4 galibiyet, 2 yenilgi, 10 puan ve averajla 2. sırayı alan ve 2. tura yükselen Galatasaray Cafe Crown'ın, bu turda mücadele edeceği (J) Grubu'ndaki rakipleri belli oldu.

Kupanın ilk tur gruplarındaki mücadele bu gece sona ererken, Galatasaray Cafe Crown, 2. Tur (J) Grubu'nda, (E) Grubu birincisi Almanya'nın EWE Baskets Oldenburg, (G) Grubu birincisi İtalya'nın Virtus Bologna ve (H) Grubu ikincisi Rusya'nın BC Triumph Lyubertsy takımlarıyla eşleşti.

Sarı-kırmızılı ekip, 2. Tur (J) Grubu'ndaki ilk maçını, 27 Ocak Salı günü İstanbul'da İtalyan ekibi Virtus Bologna ile yapacak.

Kupada 2. tur grup mücadeleleri, 4'er takımlı 4 grupta yine çift devreli lig usulüne göre 27 Ocak-10 Mart tarihleri arasında yapılacak. Maçlar sonunda 4 gruplarında ilk 2 sırada yer alacak toplam 8 takım çeyrek finale yükselecek.

RAKİPLER BELLİ OLDU

Öte yandan 2. tura yükselen Galatasaray Cafe Crown'ın, bu turda mücadele edeceği (J) Grubu'ndaki rakipleri belli oldu.

Sarı-kırmızılılar, (E) Grubu birincisi Almanya'nın EWE Baskets Oldenburg, (G) Grubu birincisi İtalya'nın Virtus Bologna ve (H) Grubu ikincisi Rusya'nın BC Triumph Lyubertsy takımlarıyla eşleşti.

Galatasaray Cafe Crown, 2. Tur (J) Grubu'ndaki ilk maçını, 27 Ocak Salı günü İstanbul'da İtalyan ekibi Virtus Bologna ile yapacak.

Kupada 2. tur grup mücadeleleri, 4'er takımlı 4 grupta yine çift devreli lig usulüne göre 27 Ocak-10 Mart tarihleri arasında yapılacak. Maçlar sonunda 4 gruplarında ilk 2 sırada yer alacak toplam 8 takım çeyrek finale yükselecek.
Ntvspor
???????

Ya ben yanlis hesap yaptim yada Ntvspor hata yapti.