Eurocup 1. Maç | Galatasaray CC 96 - 82 Azovmash

Re: Galatasaray'ımız-Azovmash

Ligde artık umut kalmadı tek umudumuz Eurocup,inşallah iyi bir oyun sergileyip maçı alırız ki,ben maçı ''Rahat'' alıcağımıza inanıyorum.

kesin karar verdim gelicem evime 2 saat ama arma beni çağırıyor...ne olur 2 bin kişi olsak ne olur..lütfen gelin ve başkalarını teşvik edin.

ktgndostlar.gif

Galatasaray?ımız,Eurocup A grubu ilk hafta maçında 24 Kasım Salı günü saat 20:00?da Ahmet Cömert Spor Salonu?nda Ukrayna?nın Azovmash Mariupol takımı ile karşılaşacak.

Galatasaray Arması?nı koşulsuz desteklemek bizim en önemli görevimizdir.Son günlerde yaşanan olaylarla birlikte takımımızın bizlere ve bu desteğe her zamankinden daha çok ihtiyacı olduğunu düşünmekteyiz.

Bu nedenle,Ahmet Cömert Spor Salonu?nda bu akşam oynanacak maçta görevimizi yerine getirip,Galatasaray Arması?nı ve takımımızı en iyi şekilde destekleyip,iyi gün taraftarı olmadığımızı bir kez daha göstereceğiz.

Haydi..Hep Birlikte Desteğe!

Eurocup A Grubu 1. Maçı
Galatasaray Cafe Crown ? Azovmash Mariupol
Salon: Ahmet Cömert
Tarih: 24 Kasım 2009 Salı / 20:00
TV: GS TV
www.ultraslan.com`dan alıntıdır.

''Ancak öğrenilen bilgilere göre Cemal Nalga, bu akşam Galatasaray Cafe Crown'un Eurocup A Grubu'nda oynayacağı Azovmash Mariupol maçı kadrosuna dahil edildi.''

demiş zürriyet kesin bir haber olmamakla beraber eğer oynatılırsa kötü olur.oynamasında bir sakınca olmadığı olayın en başından beri söyleniyordu.oynarsa yangına körükle gitmek olur.

Arkadaşlar birbirinizi iğneliyice iletiler silinmiştir.
Herkes herkesin kararına saygı duymak zorundadır.Saygı duymayıp bu eylemi devam ettirenler bundan sonra uyarılmadan cezalandırılacaktır.

Bunun yanında maça şurda olsa gelirim,böyle olabilirse giderim tarzından iletiler silinmiştir.

Arkadaşlar maçı yalnızca GS TV mi verecek?

maç bugün mü yarin mi ayrıca yarınsa bayanların maciyla cakışmıyor mu ?bi de hangi salonda olacak

Forma skandalı ile gündeme gelen Cemal Nalga bu akşam Galatasaray'ın Eurocup maçında sahaya çıkacak.

Cezalı olduğu halde takım arkadaşı Tufan Ersöz'ün formasını giyerek maçlara çıkan Cemal Nalga, Basketbol Disiplin Kurulu tarafından 2 yıl men cezası almıştı.

Ancak öğrenilen bilgilere göre Cemal Nalga, bu akşam Galatasaray Cafe Crown'un Eurocup A Grubu'nda oynayacağı Azovmash Mariupol maçı kadrosuna dahil edildi.

Henüz cezaların verilmesinin üzerinden 2 gün geçemesine rağmen Galatasaray Kulübü'nün böyle bir karar vermesi herkesi şaşkına çevirdi.

http://spor.mynet.com/haber/nalga-skand ... isme/19309

Maç bugün ise 15 dakika sonra başlayacak...

Gs'tv yayına girdi artık eminim :p Parçala Aslanım...
Gökselin kadroya girmiş yaş 19 boy 1,91...
Tufan'ın kaptanlık da gitmiş...