Eurocup 2. Tur 4. Maç | Power Electronics Valencia 98 - 95 Galatasaray CC

Re: Valencia - Galatasaray (Canlı)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Samet o pozisyonda faulü kaydığından değil de eline vurduğundan vermiş olması lazım. Darius topa mı vuruyor eline mi onu anlayamıyorum ekrandan. Yoksa kaydığından dolayı vermedi zaten. Yani anladığım kadarıyla :)

Valla adam düştü direk hakem zart diye çaldı düdüğü elle alakalı hiç bişe göremedim dokunulmazlığı mı var bu Valencia'nın anlamadım.

Re: Valencia - Galatasaray (Canlı)

ayıp ya walla ayıp ya su kadar emek son sanıyede kacan serbest atıslar cıldırmamak elde degıl ya.

Re: Eurocup | Valencia 98 - Galatasaray 95

Takımda bir kademsizlik var. Maç 83-81 Evren iki atış kullanıyor. 2 sini de atamıyor. Uzatmalarda 3 atışlık faul kazanıyor. Üçünüde atıyor. Ne diyelim sağlık olsun desek, bünye razı değil.

Re: Eurocup | Valencia 98 - Galatasaray 95

Uzun zamandır böyle kötü hakemler izlememiştim. Resmen maçı alıp onlara verdiler.

Herşeye rağmen takımın mücadelesi hoşuma gidiyor, izlemek keyif veriyor. Zaman zaman yapılan çok basit hatalar var, mesela Darius içeri daldığında önüne 3 kişiyi çekmişken potayı zorlayacağına topu bir dışarı çıkartmayı denese çok daha kolay sayılar bulabiliriz. Geröi bunuda yapsa sanırım yeri burası olmazdı.

Fener maçına umutla bakıyorum.