Eurocup 2. Tur 6. Maç | Galatasaray CC 98 - 111 Hapoel Jerusalem

EUROCUP J GRUBU
6. MAÇI

GALATASARAY - HAPOEL JERUSALEM

Tarih : 09.03.2010
Saat : 20:00
Yer : ABDİ İPEKÇİ SPOR SALONU

Re: Euro Cup | Galatasaray-Hapoel Jerusalem

Eurocup resmi sitesinde ve Biletix satış etkinliğinde maçın başlama saati 21:30 görünüyor.. TV yayını bilgilerini bulmaya çalıştım acak rastlayamadım..Bizim resmi sitede 20:00 görünüyor.. Maç kaçta başlayacak bakalım:) Büyük ihtimalle bizim resmi site güncel olmayabilir..

Son maçımızı kazanırız umarım ve maç geç saat de olur, tribünler dolar..

Her ne olursa olsun kazanmak gerek.En azından 1galibiyet alalım.
Gruba gelince cok sanşızdık içerde dışarda bütün maçları son saniyelerde kaybettik.
Bu maça gelemeyeceğim malesef.

Galatasaray Cafe Crown, ULEB Eurocup J Grubu son maçında 9 Mart Salı saat 21.30?da Abdi İpekçi Spor Salonu?nda Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak.

İsrail Ligi?nde on bir galibiyet ve beş mağlubiyetle lider Maccabi Tel Aviv?ib (15-1) arkasında puan sıralamasının ikinci basamağında yer alan Hapoel Jerusalem, ULEB Eurocup?ta geçtiğimiz hafta Power Electronics Valencia?ya iç sahada 69-64 yenilmişti.

Hapoel Jerusalem?in ULEB Eurocup?taki en skorer oyuncusu maç başına ortalama 12,5 sayı üreten Eugene Jeter. ABD?li Dijon Thompson, 6,5?lik ortalamasıyla ribaunt kategorisindeki takımının en iyisi konumunda. Cuma akşamı kendi sahasında Maccabi Netanya?ya 74-72 kaybeden Hapoel?de 15 sayı ve 6 asistle oynayan Yuval Naimy ise, ULEB Eurocup?ta takımına ortalama 4,2 asistlik katkı yapıyor.

Maç: Galatasaray Cafe Crown ? Hapoel Jerusalem
Tarih: 09 Mart Salı / 21.30
Salon: Abdi İpekçi Spor Salonu
Yayın: GSTV (Canlı)
GSBilyoner Kodu: 706

Galatasaray Cafe Crown?dan Darius Washington, ULEB Eurocup?ın sayı kategorisindeki en başarılı ismi. Maç başına ortalama 24,2 sayı üreten ABD?li oyuncunun hemen arkasında UNICS Kazan?dan Marko Popovic (19,4 ort.) ve yine takımımızdan Radoslav Rancik (19,0 ort.) ile Mike Wilkinson (19,0 ort.) yer alıyor.

Hapoel Jerusalem, ULEB Eurocup J Grubu?ndaki ilk maçta Galatasaray Cafe Crown?u Goldberg Arena?da 100-87 mağlup etmeyi başarmıştı. Takımımızın bir üst tura çıkma şansı bulunmuyor

şeref sayısı olarak 1 galibiyet bekliyorum
yoksa 0 çekmek yakışmaz bize
zira seneye wilcard olayında olumsuzluk olabilir

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
şeref sayısı olarak 1 galibiyet bekliyorum
yoksa 0 çekmek yakışmaz bize
zira seneye wilcard olayında olumsuzluk olabilir
bence seneye avrupada 1galibiyettede olumsuzluk olabilir hatta çok zor .

Geç bir vakitte olması kötü oldu. Elenmiş olsak da mücadeleyi alkışlamak için gitmek isterdim.

Seneye öneleme turlarına katılmak için şimdiden başvuruların yapılması iyi olur. Ama bununla ilgilenecek adam olduğunu sanmıyorum. Nur Gencer gitmemiş olsa bu işle uğraşırdı.

GsTv internetten de şifreli yayına geçti.

12-7 gerideyiz.