EUROCUP 2008/09

Aynen birkaç oyuncuya çöksek hiç fena olmaz...Bizi biliyosunuz,geçen yıl yarı final oynadık bu sene hedef final ayaklarına yatarız ikna ederiz...Bence iyi fikir... ;)

Gironadan çekilince onun yerine bizim gruplara direk girmemiz gerekiyordu.
Grupları oluştururken seri başları geçen sene ulebi ilk 3te bitiren, euroleague e katılmış olan ve birkaç yıldır uleb te mücadele edip başarılı olan takımlardan seçiliyor. Bjk seri başı mesela. Girona çekildiğine göre ilk 3 kontentajınında Galatasaray bu hakkı elde ediyor. Ama nerde? Uyuyor muyuz anlamıyorum, yap başvurunu koy ağırlığını . Bizim hakkımızdı ama bizim yerimize 4 sene önce birinci lige çıkan ulebe hiç katılmamış bilboa basket katılıyor.isponyollar 10 takımla katılyorlar , ulebin ceo su ispanyol, badalona maçındaki hakemleri hatırlıyoruz.

Ulker ne yapıyor. geçen sene final 8 sponsorluğu yapıyorlar , iş GS'ın menfaatine gelince ortada yoklar. İş işten geçmiş ama ben bunu hazmedemiyorum.

Can Akogul' Alıntı:
Ulker ne yapıyor. geçen sene final 8 sponsorluğu yapıyorlar , iş GS'ın menfaatine gelince ortada yoklar. İş işten geçmiş ama ben bunu hazmedemiyorum.
Akatlar´da tribünlerin sahayla iç içe olması nedeniyle maç yapılmasına ULEB hayatta izin vermez ama Ülker grubunun büyük bir lobisi var FIBA nezdinde. Şanlı sponsorumuz Fener Ülker ya da Beşiktaş CT olunca gücünü sonuna kadar kullanıyor ama konu Galatasaray olunca köşesine çekiliyor.

Şu Ülker´den kurtulduğumuz gün basketbol şubemizde milat olacak.

1-2 sene içinde Ülker'den kurtulacağız!

Aslantepe sponsorumuz olacak, yada aslantepenin sponsoru biz olacağız :) :) :)

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":25jr1fmm]1-2 sene içinde Ülker'den kurtulacağız!

Aslantepe sponsorumuz olacak, yada aslantepenin sponsoru biz olacağız :) :) :)
hem biz hem telekom eyüp abi :)[/quote:25jr1fmm]Dün öğrenmiştim Telekom meselesini :)

eyüp abi sana birşey soracağım telekom sadece futbolla mı ilgili öyle olsa sözleşme hakkında detaylı bilgi verilmez miydi ?? diğer yıllar için ben çok umutlandım ama bilemm belki senin bir haberin vardır diye soruyorum avrupada da başarı ve eurolig istiyorsak telekom olmalı erkek ve bayanlar da da

Bence diğer kulüpleri daha fazla işkillendirip harekete geçirmemek için bu konular seneye açıklanır. Yoksa diğer dallarda da bir katkı olacaktır kanımca...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Bence diğer kulüpleri daha fazla işkillendirip harekete geçirmemek için bu konular seneye açıklanır. Yoksa diğer dallarda da bir katkı olacaktır kanımca...
bence de olacaktır ama olaylar soğusun diye kamuoyu baskısından çekindikleri için açıklamıyorlardır