Eurocup 5. Maç l Azovmash 96 - 85 Galatasaray CC

Re: AZOVMASH MARIUPOL - GALATASARAY CAFE CROWN

mutlaka almamız geren bir maç....eğer kaybeder isek teramoyu yenmekten başka şansımız kalmıyor...

Re: Eurocup 5.Maç l Azovmash Marıupol- GALATASARAY

2 maçı da kazanırız.

Eurocup bir açıdan da çok önemli durumda şuan bizim için.Yabancı oyuncularımızın bizimle kalmasını istiyoruz ama bunun için seneye Avrupa'da oynamamız lazım.

Ligdeki durumumuz ile bu hakkı kazanamayacağımıza göre geriye tek bir seçenek kalıyor.

Eurocup Şampiyonluğu...

Şu diğer takımlara bakınca da Eurocup'u almak çok da uzak değil diyorum.Ne de olsa:

İlkleri biz yaparız,
Tarihi biz yazarız...

Eurocup'da Final 8 oynayabilirsek seneye tekrar katılabileceğimizi düşünüyorum. Tabi önce gruptan çıkmalıyız.

Gazanfer şu anki takımlar dediğin gibi geçen senelere göre pek güçlü değiller. Tabi kupayı alıp EL yapmak isteyen takımlar transfere yüklenmez iseler :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Gazanfer şu anki takımlar dediğin gibi geçen senelere göre pek güçlü değiller. Tabi kupayı alıp EL yapmak isteyen takımlar transfere yüklenmez iseler :)

Biz mi mesela :)

arkadaşlar eurocupı kazanırsak seneye euroleague gideriz.eurocup şampiyonları direk katılır euroleague diye biliyorum.ayrıca umarım bu maçı kazanırız.gruptan çıkma yolunda önemli bir avantaj elde ederizki kazanırsak büyük bir ihtimal gruptan çıkmayı garantiliyebiliriz.

Tugay EREN' Alıntı:
arkadaşlar eurocupı kazanırsak seneye euroleague gideriz.eurocup şampiyonları direk katılır euroleague diye biliyorum.ayrıca umarım bu maçı kazanırız.gruptan çıkma yolunda önemli bir avantaj elde ederizki kazanırsak büyük bir ihtimal gruptan çıkmayı garantiliyebiliriz.
Kesinlikle doğru bir bilgi Tugay, şampiyon euroleague gidiyor.

Cem hocayla ve bu ruhla biz 7 kişilik isteğe bağlı bu rotasyonda eurocup'ta bu sezon en kötü final-four yaparız.

Şu anda takıma va Cem hocaya güvenim sonsuz.

Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç. Kolay bir deplasman değil. Ama bu çizgide devam edersek kazanırız diye düşünüyoruz.

şuan 6 puanla 2inci sıradayız eğer kazanırsak büyük bi avataj yakalamış oluruz.. Azovmash 5paunla sonuncu ...

arkadaşlar haklısınız takım iyi gidiyor bu aralar hatta çok çok iyi ama lütfen kimseye hayal satmayalım...final kupa gibi düşünerek çıtayı yüksek tutup başarısızlıkta kahır mektupları yazmayalım...bence teker teker geçiyoruz turları avrupada alacagız kupayı sloganı ile düşünsek her şey çok güzel olacak...

Bizim takımımız eğer böyle oynarsa ben eurocupda en azından final four oynuyabileceğini düsünüyorum.eurocupta eskisi gibi çok iyi takımlar yok.biz turnuva favorileri arasında gösterilen alba berlini yendik hemde farklı geçtik.tabiki avrupa kupası tur tur bakmamız lazım ama ben bu takıma çok güveniyorum.tek korkum -5 puan verilirse takımımız acaba rahatlayıp düşüşe geçer mi korkusudur.

Tugay EREN' Alıntı:
Bizim takımımız eğer böyle oynarsa ben eurocupda en azından final four oynuyabileceğini düsünüyorum.eurocupta eskisi gibi çok iyi takımlar yok.biz turnuva favorileri arasında gösterilen alba berlini yendik hemde farklı geçtik.tabiki avrupa kupası tur tur bakmamız lazım ama ben bu takıma çok güveniyorum.tek korkum -5 puan verilirse takımımız acaba rahatlayıp düşüşe geçer mi korkusudur.
Tamamen katılıyorum ama bence -5 geri verilirse bu takımı daha da ateşlemeli şuanda hedef ligde kalmakken o zaman zor da olsa play offa girebilme ihtimali olacaktır play offa girersekte bence çoğu takıma kök söktürürürz ama yabancılarımızı elimizde tutmak için bence bu kupanın alınması lazım .

şu an 9 puanımız var ve -5 verilirse 14 oluyoruz ki zaten bu şekilde rahat rahat kalıyoruz ligde. Ayrıca kalan maçlardan fener(dışsaha) ve efes(içsaha) maçları hariç bütün maçların bana göre favorisiyiz. Zaten bu oyunla Telekomdan da Beşiktaş'tan da iyi bir takımız. Efes'i içerde yener ve 8. sıradan girip efes'Le eşleşirsek her maç evsahibi oluruz. O gazla millet Efes'in kazık bilet fiyatlarına bile aldanmaz. Ayrıca seri 0-0 başladığı için şanslar eşit olur. Ben açıkçası korkmuyorum Efes'ten. Sonuçta her maç taraftarımız olcak ve Efes'in bbl'deki asıl gücü olan 4 kısalı sistemin bizim maçlarda çok sökmeyeceğini düşünüyorum. Hatta 4 numara pozisyonundan talan ederiz onları. Dilerim playoff'a gireriz

Az kaldı maça.Avrupa'da deplasman maçlarını kazanmak benim gözümde büyük bir olaydır,takıma tecrübe katar,güven kazandırır vs...

Bugün Aslanlarımız ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır.

Darius ve Wilkinson All-Star arasında sağlam dinlenecekler,onların maçı olsun bu maç.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Az kaldı maça.Avrupa'da deplasman maçlarını kazanmak benim gözümde büyük bir olaydır,takıma tecrübe katar,güven kazandırır vs...

Ulebde final4 yaptığımız sezon çok kritik Hemofarm deplasmanı galibiyetimiz vardı. Bu maçı kazanmamız tek başına bi şey ifade etmiyor olabilir keza İstanbuldaki Teramo maçı bizim için final. Ancak bu maçla beraber grup birinciliği ve bunun ileriki turlarda getireceği avantajlara sahip olabiliriz.