Eurocup 5. Maç l Azovmash 96 - 85 Galatasaray CC

Re: Eurocup 5.Maç l Azovmash 96 - GALATASARAY 85

gurp şöyle oldu şimdi......

alba-----4/1
teramo--2/3
g.saray--2/3
azovmash2/3

ters bir durum var 3 averaj olduğu zaman azovmash ve teramo 2 maçtada birbirlerine 8 sayı fark atmışlar...diğer kriter nedir..

Eren Bekdemir' Alıntı:
gurp şöyle oldu şimdi......

alba-----4/1
teramo--2/3
g.saray--2/3
azovmash2/3

ters bir durum var 3 averaj olduğu zaman azovmash ve teramo 2 maçtada birbirlerine 8 sayı fark atmışlar...diğer kriter nedir..

3'lü averaja kalmak gibi bir ihtimal yok artık....
Son maç GS-Treamo, birinden birinin galibiyet sayısı azalacak...
Ben bugün Treamo kazansa bile turdan emindim, Biz onları 9'un çok üstünde yeneriz, yeterki olumsuz bir durum olmasın...
Bu arada zamanında yazamadım ama Wilkinson'a teşekkürler......Bugün kaybetmiş olsak da aslında kazandık....

Emrah Bey, takımların puanı eşit şimdi 1 sayı ile bile kazansa puan olarak üstte yer alacak Galatasaray, artık averajın önemi kalmadı. Alba yenilmez çünkü. Son maç final, kazanan çıkıyor :)

aemrah abi ben 3.lü averajı şuanki tablo için sordum...sıralama yapmak için..

ayrıca eminim azovmash teknik heyeti 50 sayı fark yemiş gibi delirmiştir...fark 19 sayı iken 40 saniyede 11 sayıya düştü hemde karşı takımın 5 numarası wilkinson maç boyu 5/0 üçlükle oynarken iki hücumda 2 üçlük 2 serbest atış maçı kazandırmış kadar oldu..zaten kazansakta teramoyu yenmek zorundaydık..

wilkinson attığı 8 sayı ile bize +16 averaj kazandırdı

Arkadaşlar Cihansever Yeşildağ'a sordum statüyü,şuanki durumumuzu.

Son maçta kazanırsak-diğer ihtimaller bizi etkilemiyor-gruptan çıkıyoruz.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Arkadaşlar Cihansever Yeşildağ'a sordum statüyü,şuanki durumumuzu.

Son maçta kazanırsak-diğer ihtimaller bizi etkilemiyor-gruptan çıkıyoruz.

Bu çok iyi haber. Bence gelecek hafta Azovmash, Albayı deplasmanda yener. Alba zaten grup birinciliğini garantiledi. Biz de Teramou yenersek Azovmashla puanları eşitleriz. İkili averajda Azovmasha nasıl üstünlük kurduğumuzu dün takip ettik:) 19 sayı fark olunca son dakikada evde deliriyordum, ama Wilkinsonun sayıları ile 11e düşen fark bize turu da getirecek inşallah.

Haftaya Ahmet Cömertte istediğimiz farkla yener gruptan çıkarız.

Nazar boncuğu olsun bu maglubiyet.