EuroCup 6. Hafta | MoraBanc Andorra-Galatasaray

Yazik oldu. Hem de cok yazik :( Serbest atislari kacirdigimiza mi yanayim top kayiplarina mi yanayim sinsi hakemlere mi yanayim bilemedim :(

Ya Göksenin neden tutuğun adamlar üçlüğe kalkınca adamların karnına doğru elini uzatıyorsun.Zıpla birşey yap.Vücut yapınca kendini Lebron zannediyor galiba.

Cok ekstra bir basketle uzatmaya goturdugumuz ve momentumu elimizde aldigimiz macta, soyle bir uzatma oynuyor olmamiz inanilmaz.
Rakip bu kadar dusmusken mental olarak, gercekten akil alir gibi degil.

Mac uzamis onu bile yeni gordum. Gittim balkona 2 sigara yaktim ust uste. Canlari sagolsun Hocaninda oyuncularinda. Adalet duygusu korelmemis insan bu maci bastan asagi izlesin. Hakemler asiri taraf davrandilar Andorraya. Hakkimi helal etmiyorum Hakem denen insanciklara!

Bu takımla son 2 maçta gördüğüm oyundan memnunum. En azından 1'e 1'de kolay yenilmemeye, pota altında çember altına koşup potada kesicimiz olmasa da rakibi bozmaya odaklanmışız. Özellikle bir deplasmanda karakter koyabildiğimiz için daha da mutlu oldum. Gelgelelim bugün Andorra kötü oynarken, biz her şeyimizle mücadele ederken dahi kazanamıyoruz çünkü ederimiz bu. Takımın süre bulan 3 yerlisinin toplam basketbol Iq'su 30'u bulmaz, Arapovic'in ayakları yavaş kalıyor, Auguste hem undersize, hem de onun da oyun aklı çok düşük. Hayes'se bu seviyeler için çok ham daha. Ege-Göksenin neyse de Can hakikaten can sıkıyor artık. Can'ın kesilip Emir'in bir an önce rotasyona dahil edilmesi lazım. Ortada yönetim olmadığı, oyuncular para alamadığı için daha fazlasını istemeye yüzüm yok. Böyle kulübe bu takım bile fazla.

Bu arada takımda oyunu aklıyla oynayan tek oyuncu Harrison. O çıktığı an bizim için bitmişti maç zaten, averaja oynandı ki hiç yoktan onu kaybetmeyeceğiz sanırım.

Emir,Erol Can ve Caner bunlar belki ekstra oyuncu değiller ama sahaya girdiklerinde var güçleriyle mücadele edecek oyuncular kenarda.Göksenin gibi sahada mahallede ben tek siz gibi diyip hiçbir şey bilmeyenlen,Klobucar gibi basketbol zekası olmayan ve Can gibi oyun kurcu olup oyunu kuramayan adamlar oyunda tabiki de sonuç bu olur.Ege'yi de yazacaktım ama bana göre bugün hem ribaund hem savunma da iyi işler yaptı.

Göksenin, Klobucar ve Ege katılıyorum. Bu 3 oyuncu bizim lanetimiz oldu ve olacak. Hepsi büyük hatalar yapıyorlar. Ege ve Klobucar biraz daha iyi gibi göründü dememe kalmadan saçma sapan fauller, top kayıpları yaptılar, Göksenin resmen maçı verdi. Karşı takımın bir oyuncusu gibiydi. Aynen Ulm maçı gibi oldu. Uzatmaya gitti ve fark oldu. Eurocup macerası da büyük ihtimalle bitti burada. Hocanın da hiçbir katkısı yok. Emiri madem oynatacaktın, daha önce neden almadın?

Göksenin, Klobucar ve Ege katılıyorum. Bu 3 oyuncu bizim lanetimiz oldu ve olacak. Hepsi büyük hatalar yapıyorlar. Ege ve Klobucar biraz daha iyi gibi göründü dememe kalmadan saçma sapan fauller, top kayıpları yaptılar, Göksenin resmen maçı verdi. Karşı takımın bir oyuncusu gibiydi. Aynen Ulm maçı gibi oldu. Uzatmaya gitti ve fark oldu. Eurocup macerası da büyük ihtimalle bitti burada. Hocanın da hiçbir katkısı yok. Emiri madem oynatacaktın, daha önce neden almadın?

Can'ın yerine Emir oynasa takım batacak sanki.Özellikle bir pozisyon vardı köşede Hayes yada Harrison'du bomboş içeri drive edip bitirdi hücumu.

Eğer bir sonraki macimiz rakip hic fark etmez. Emir Gokalp dakika almazsa her gittigim macta hocayi istifaya davet edecegim. Adam kayirmaciligin bu kadari olmaz yahu herifler girdigi her dakika zarar yazdilar. Bu kadar olmaz ya bu kadar olmaz. Bir takim bu kadar sabote edilemez. Yari sahada kola asilip sportmenlik disiyla mactan kopardi, son topta bos turnikeyi atamadi, uce bir fast breakte topu rakibe takti, on 50 saniyede iki faul kacirip maci verdi. 3 macta 15 top kaybetti yahu akil var izan var benim omrumde gormedigim kadar hatayi herif daha bu sezon 15 mac oynamadan yapti hala nasil sure aliyor bu adam vallahi biktim yeter ya yeter