Eurocup Çeyrek Final 2. Maç:Galatasaray Odeabank 72-59 Bayern Münih

28 ama biz 29 a aldirmaya calisiyormusuz sanırım.

Belli olsada biletimizi alsak ya vizeler yaklaştı ona göre ayarlayıp. Ayrıca burda 29 diyor ama.

3549fb17f9523ef9c554743a0e70052e.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maçı Çarşambaya aldırmaya çalışmak ne kadar mantıklı bilemiyorum.Canaria'a 27 Martta Madrid deplasmanına gidecek 29 unda bize gelirlerse iki günde iki deplasman paramparça ederiz.Canaria bizden 5 kat daha fazla ister Çarşambaya alınmasını. Gerekirse 1000-2000 seyirci az olsun bence.

Maçı Çarşambaya aldırmaya çalışmak ne kadar mantıklı bilemiyorum.Canaria'a 27 Martta Madrid deplasmanına gidecek 29 unda bize gelirlerse iki günde iki deplasman paramparça ederiz.Canaria bizden 5 kat daha fazla ister Çarşambaya alınmasını. Gerekirse 1000-2000 seyirci az olsun bence.

Bir gün ara ile iki maç her durumda işimize gelir ama 27 Mart'da iç sahada Laboral maçları var sanırım.

Pardon içeride Laboral maçı varmış..Çok farketmez 2 gün içinde maç oynamaları yorgunluk yaratacaktır..Ancak maçları cumartesiye alınır mı bilmem...

Müthiş bir zafer elde ettik dün akşam. Tepeden tırnağa herkesi tebrik ediyorum. Maçta takım olarak hücumda bir tutukluk yaşadık fakat harika savunma ve taraftar etkisiyle turu geçtik. Ben daha önce de yazmıştım Errick Mccollum ile bir başarı kazanmak kolay değil. Bu sezon sıkça yaptığı hataları yapmaya devam etti. Maçın sonlarında akılalmaz tercih hataları ve top kayıpları ile gerçekten insanı çileden çıkardı. Umarım yarı finalde yaptığı hatalardan fazla doğrular yapar ve finale çıkarız çünkü gözüken o ki aynı hatalardan vazgeçtiği yok. Takım hücumda zorlanmaya başladığı anda guard'ın etkisini bekliyor fakat hiçbir zaman bu etkiyi göremediğimizi düşünüyorum.

Son olarak harika bir zafer akşamı yaşadık önümüzdeki hafta salondaki yerimi alacağım.

Taraftar Salı da olsa Çarşamba da doldurur. Voleybol maçımız da 2 ayaklı ve finali Cumartesi Burhan Felekte. Ömer Yalçınkaya Çarşambaya aldırmaya uğraşıyoruz yazmış bakalım ne olacak? Ekleme:29 Martta Burhan Felekteymiş

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maçı anca izleyebildim. Ne diyeyim çok ilginç bir takımız. Almanya'daki maçta bence bayağı kötüydük ona rağmen bir şekilde maçın içinde kalmayı başardık. Bu maçta da takımı beğenmedim. Çember dövdük resmen, çok basit top kayıpları yaptık, Lasme zamansız 5'ledi vs. derken bir sürü olumsuzluğa rağmen yine bir şekilde istediğimizi almayı başardık.

Karşılaşmaya dönecek olursak; Davis'in ekstra performansı, Göksenin'in Renfroe başta olmak üzere rakip oyuncuları yaptığı savunmayla bezdirmesi ve Micov'un en kritik anlarda bulduğu isabetler galibiyetin püf noktaları oldu.

En güzel an ise kuşkusuz koçun maç sonu yumrukları havada o çocuksu sevinci. İnşallah bu yolun sonu kupa olur diyorum lâkin özellikle hücum performansımızı yukarı çekmemiz lazım yarı final ve olursa final müsabakalarında. Herkese tebrikler.. #YenilmezArmada

Çeyrek final eşleşmelerinde ilk maçı kaybedip, ikinci maçta tur atlayan tek takım biziz. Üstelik bunu Bayern gibi son sekizin en güçlü takımlarından birine karşı başardık.