EuroCup | Galatasaray Çağdaş Faktoring - Piestanske Cajky

Son 10 sezonu ele aldığımızda takımımızın maçlarından önce,rakip zorlu olsa bile,hep kazanırız ümidi olurdu.Kazanmak ve kaybetmek dışında bu sezon bu ümidi aldılar bizden.Bu o kadar acı bir durum ki.Özellikle son 2 maç takım olarak çok kötü göründük.Son Avrupa maçında kimse maçın öneminin farkında değildi.Bu durum halimizi özetliyor zaten.Koça ise değinmeye gerek yok artık.

İnsallah kazanırız diyebiliyorum sadece.

1-32 sıralamasında nerelerde olacağız acaba? Maçın önemi büyük. 6-4 le bitiren takımlar çokça olacak. (Biz kazandığımız takdirde tabi 6-4) 6-6, 6-5 bitirenlerin ardından muhtemelen 11 yada 12. den sonra gireceğiz sıralamaya. Sonra oradaki 10 takım içinde ne kadar yukarıda olursak o kadar iyi. Avrupa Kupasında da devamlılık takım enerjisi için çok önemli. İnşallah kazanırız.

1-32 sıralamasında nerelerde olacağız acaba? Maçın önemi büyük. 6-4 le bitiren takımlar çokça olacak. (Biz kazandığımız takdirde tabi 6-4) 6-6, 6-5 bitirenlerin ardından muhtemelen 11 yada 12. den sonra gireceğiz sıralamaya. Sonra oradaki 10 takım içinde ne kadar yukarıda olursak o kadar iyi. Avrupa Kupasında da devamlılık takım enerjisi için çok önemli. İnşallah kazanırız.

Çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Rakiple değil aynı seviyede aynı ligin takımları değiliz.

Sanki çok güçlü takım mı var ki. Takımda yapılacak değişiklikler ile bu kupanın bir numaralı favorisi haline geliriz. Bunu yapabilecek kapasite ve vizyon var mı bizim yöneticilerde göreceğiz.

Evet 30 da yesek 50 de atsak gruptan çıkıyoruz. Sadece 1-32 sıralaması olacak Eurocup genelinde orda iyi yerden sıra kapmak için önemli fakat aldığımız mağlubiyetlerden ötürü ilk 8den girmek zor gibi… Ama eldeki takımla rakip farkedeceğini düşünmüyorum hiçbir takım bizle denk değil.
Böyle yazıyor ama garanti birşey yok gibi anladığım?

InvestInTheWest Enea Gorzow have already qualified for the Play-Offs;
  • Piestanske Cajky would qualify for the Play-Offs with a win;
    • They could also qualify for the Play-Offs as one of the best-ranked third-placed sides with a loss;
  • Galatasaray Cagdas Factoring would qualify for the Play-Offs with a win;
    • They could also qualify for the Play-Offs as one of the best-ranked third-placed sides with a loss;