Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 1. Maç | Siauliai 73 - 73 Galatasaray CC

Kupanın sitesinde maç Salı günü 19:00'da Ayhan Şahenk'te görünüyor. Eeee takımı merak edenleri görelim. Dolsun salon.

Edit: Maç dışarıdaymış. Kusura bakmayın. Eurocup sitesi yanlış yazmış.

Re: Eurocup; Galatasaray-Siauliai

Dolmaz salon ama biz ordayız bekleriz. ;)

Yeter değilmi izleyelim artık:)

Takım hakkında bilgi verebilecek kimse varmı? (Oyuncuları, Başarıları Salon kapasitesi falan filan )

İnşallah Türkiye Kupası grup maçlarındaki gibi kötü bir performans göstermez takım. Murat Hoca artık kendimize geldik demiş. Bakalım kendilerine gelmişler mi?

Takım hakkında bilgiler forum içerisinde bulunuyor. Rakibimiz Siauliai adlı başlıkta.

Ben hep sahamızda diye biliyordum, Murat Hoca röportajda sahamızda dedi, ayrıca Eurocup anasayfasında da sahamızda görünüyor.

Maç Litvanya'daymış arkadaşlar. Eurocup sitesinin kurbanı olduk. Kusura bakmayın ;)

Re: Eurocup; Siauliai-Galatasaray

Maçlarımızın nerede yayınlanacağı henüz kesinleşmemiş. Şunu diyebiliriz ki bu maç büyük ihtimalle yayınlanmaz ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Maçlarımızın nerede yayınlanacağı henüz kesinleşmemiş. Şunu diyebiliriz ki bu maç büyük ihtimalle yayınlanmaz ;)
valla bende senin gibi düşünüyorum
ama bu maçlarda yayınlanmazsa açıkçası bu kadarı da fazla

Bu Guardsız takım tarihi fark yer, döner. Özyer de eseriyle gurur duyar ya da yine bizlerle birlikte üzülür :?

Bizim takım adeta bomba.kendi elimizde de rakip takp üzerinde de patlayabilir.Maçlarda oyunculararımızın o günkü performasları rol oynayacak.Guard kaynaklı istikrarsız bir takım kuruldu.Cüneyt'in orta sahadan attığı üçlükler girerse şansımız yüksek.
Kendi sahasında etkili bir takımla oynayacağız.Orada iyi savunma şart.