Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 1. Maç | Siauliai 73 - 73 Galatasaray CC

Re: BC Siauliai ? Galatasaray (Canlı)

Takılın gençler. Murat hoca kompleksinden şu maglubiyetten zevk alanları görüyorum forumda.

Bu mu Galatasaraylılık?

Hayırlı işler herkese. Nası olsa herkes kendi dalgasının peşinde.

17 sayı farkla yenik kapattık strickland 2 asist şaşırtıcı ayreıca graves olmazsa fark bayağı fazla olur herhalde ayrıca guroviç nerde¿

Sanırım durumumuzun bu denli vahim olmasının sebebi Zizicin 3 faul nedeniyle oynayamıyor olması.. 2. yarı umarım ondan faydalanabiliriz

Kardeşim justinde yayın yayın sayılmaz takılıp duruodu bende üst kat komşumuzu daha mantıklı gördüm gerçi çocugun basketle alakası yok ama olsun.

Umut Erdem' Alıntı:
Kardeşim justinde yayın yayın sayılmaz takılıp duruodu bende üst kat komşumuzu daha mantıklı gördüm gerçi çocugun basketle alakası yok ama olsun.
:) :) oda güzel basketi sevdirirsin :)

Yok yeniliyoruz diye üzülmüyorum zaten hazırlıklıydım dacka yenemeyen litvanya gibi ekol ülkenin bir takımını yenemezde.

Sevinmiyorumda avrupaya veda edicez ama merak için mac sonu acıklamalarını bekliyorum.Galatasaray yenildiginde zaten sevinen haindirde yazık bizim kaderimiz bu her sene üzülmek!!!

takım bir şekilde uyanmalı.galatasaray hiç bir zaman bu kadar kötü oynamamalı,oynayamaz.bu arada bizim yerli oyuncular nerelerde!!!!!

Ms ye sallıyoruz sürekli ama oynadıgı sürede verimli oldu 2 top kaybına zorladı ve 2 asist yaptı kısa sürede.Cüneyt erden 'le cok zor onuda belirteyim ;)

10-15 arası bir farka razıyım. Bakalım takım reaksiyon verebilecekmi? Geçen yıl en iyi taraflarımızdan biri buydu. Bir sekilde farkı kapatıp geliyorduk. Milo yine berbat serbest atış kullanmış, her sayının onemi var yahu.

türk oyuncuların kendini göstermesi lazım.hüseyin ve kaptan devreye girmeli.amakaptan oynayarak değil oynatarak bu işi yapmalı her geldiğini sallamamalı.

Rezillik diyebiliyorum sadece...
Tur bu gece biter gibi duruyor.Eğer öyle olursa sezon bu gece biter hiç kimse kasmasın kendini.
İçimden neler geçiyor ama her zamanki gibi susalım.Sus sus nereye kadar o da ayrı...

Karşımızdaki takım bir ekolün mensubu olabilir, ama 9 milyon dolarlık takımımız, yabancı oyuncusu olmayan bir takım karşısında resmen aciz durumda. siz de takdir edersiniz ki, bu durumun sorumlusu ben değilim... acaba kim ?

acaba danimarka başkonsolosu mu olsam?
yok yok, başarılı olamam o konuda, ne de olsa yapamadığım (yapamayacağım) işte ISRAR etmemin gereği yok. en iyisi kendi çapımdaki işlerle uğraşayım ben!!!
tavsiyem, herkesin layık olduğu yerde, başarılı olacağı bir işte olmasıdır.
mesajım sona ermiştir.

cüneyt yine eline aldığı gibi 3 tane boş sallamasa strickland ın yüzüne bakmıcak hocamız! Yahu bu adamı 1. guard diye alan kendisi hade kupada yabancı statüsünden dolayı oynatmadın,avrupada neden ilk çeyreğin bitmesini bekliyor oynatmak için anlamak mümkün değil!Hangi takımın 1.guardı sakat v.s değilse koca 1 çeyrek oynatılmaz. Resmen burda yazılan "strickland bu takımın guardı olamaz " sözlerini teyit ediyor murat hoca ve tabiki kendi yanlışlarını da...