Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 94 - 63 Siauliai

Re: Eurocup | Galatasaray - Siauliai ( 21.10.2008 Saat: 20.30 )

yaa bu maçı izleyemecek olmak kadar kötü bişi olamaz hatta salonda olamamak kadar sanırım...az önce rövanştaki 3.periyodu izledim ve orada gördügüm şey gerçekten süperdii...fb bi taraftar üzerinde fenerbahçe formasıyla maça gelmiş ve elinde galatasaray bayragını sallıyordu..gerçekten görmek istedigimiz şeyler bunlar...umarım tribünlerimizde vede salonlarımızda bu tür güzellikleri görürüz.. ''LANET OLSUN BİZE MAÇ İZLETTİRMEYEN ŞİFRELİ DÜZENE''

Hikmet AKSOY demiş ki ;

7/24 forumda olup
istanbulda ikamet edip
Galatasaraylılığı benımsemiş
her zaman her konuda eleştiri yapan
sorgulama hakkını kendinde gören

tüm arkadaşlara şunu söyluyorum bu salon 3 bın kısılık, 7 bın değil, 10 bın değil, 3 bın kısılık ya, bu salonu boylesıne onemlı bır macta dolduramassak (.......) olsun bıze evet o parantezi boş bıraktım neden bılıyormusunuz ımkanı olupta durumu musaıt olupta forumda her zaman fıkır beyan edıpde maça gelmeyen arkadaslar var ya onlara bu boşluğu doldurmaları ıcın boş bıraktım.

Ultraslan.com/forumdan alıntıdır......

şu dakika itibariyle 300 bilet satılmış kombinelerde gelirse 500 civarı olabilirz yinede iyi

fatih şengün' Alıntı:
şu dakika itibariyle 300 bilet satılmış kombinelerde gelirse 500 civarı olabilirz yinede iyi

3o miyona yakın taraftarı olan takım 800 kişiye oynamasının neresi iyi anlamış değilim

Fiyatlar çok uygun diyen herkesi salona bekliyoruz :)

İş yoğunluğundan dolayı gidemedik bu akşam burdan takip edicez. TV den canlı yayınlanmayan maçları tam aksine daha çok seviyorum.

Bu arada 3 hafta sonra görürüm ben o bilet fiyatlarını demiştim. Sanırım 3 haftaya kalmıycak.

İlk beşimiz

Marshall
Zizic
Cüneyt
Milojevic
Gurovic

06:07 oynanıyor skor

6-9 Siauliai önde

Re: Eurocup | Galatasaray: 94 - Siauliai: 63

ya abi ne bu üçlük sevdası..Macı izlerken sacımı başımı yoluyorum.10 tane kacırıyoruz 1 tane atıyoruz bunuda başarı sanıyorlar herhalde.

15-13

02:23 kala öndeyiz Hüseyin besok oyunda zizic benchte