Eurocup Ön Elemesi 2. Maç | St. Petersburg 78 - 70 Galatasaray CC

Re: St.Petersburg: 78 - GALATASARAY: 70

doğumgünümde bana çok iyi hediye verdiniz çocuklar. Teşekkürler, tebrikler.

3 hafta önce aklımızın ucundan geçmezken şimdi Eurocup'dayız ..

Evren'e helal olsun.2 numara eksikliğimizi sildi süpürdü.Hem soğukkanlılığıyla hemde savunmasıyla.

Andric'e bir çözüm bulmak gerekir.

Normalde maclarini 2500-3000 kisi ile oynayan bir takim.Rusyanin CSKA ve Khimki den sonra en atesli 3.takimi Spartak St.Petersburg.

Maccabi Kondrashin Cup'ta 3000 kisi vardi hakemlere yogun protestolar isliklar kornalar...Heralde hafta ici olmasi ve buralara kisin gelmesi etkili oldu seyirci bakimindan.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Normalde maclarini 2500-3000 kisi ile oynayan bir takim.Rusyanin CSKA ve Khimki den sonra en atesli 3.takimi Spartak St.Petersburg.

Maccabi Kondrashin Cup'ta 3000 kisi vardi hakemlere yogun protestolar isliklar kornalar...Heralde hafta ici olmasi ve buralara kisin gelmesi etkili oldu seyirci bakimindan.
İlginç :) Avrupa maçındasın ilk maçı 11 sayıyla kaybetmişşin.Her zamankinden daha etkli bir tribün olması gerekiren salon bomboş

Yiğit Çelebi' Alıntı:
Eurochallenge için ateşli bi taraftar gruplarına gerek yok artık :p
Almanya, Belçika ve Hollanda'nın sert ve güçlü takımlarını yenmek için gelirler salona :):):):)

Şunu da belirtmem lazım. Maçı nereden seyredeceğiz diye (bence gereksiz olarak düşünüp) klübün resmi Twitter'ina sorduğum soruyu anında Direct Message olarak yanıt bulmakda sevindirdi beni. Ama ufalttık sevinçlerimizi belkide ama hoşuma gitti bu anında bilgilendirme:)

Ruslar basketbolun PR'ini iyi yapamiyorlar..Onlar su an da maci filan unutmuslardir..Votka ve bayanlarla yenilgiyi unuturlar..Turkler kadar detayci degiller..Bilhassa Petersburglular..Moskovalilar gibi sicak degiller..

Taraftar bazinda benim gozumde Khimki seyircisi 1.numaradir. Khimki Moskovanin kuzeyinde merkeze 20 km uzaklikta,havalimani yolunda bulunan bir bolge..Salonlari seyircileri mukemmel..Her yer Sari-Mavi! Dansci kizlarina zaten yorum yok!

Fakat mac icin konusmak gerekirse iyiki maci Yubileyni de canli izlemedim.Heralde benim yanimda bulunan Turkler beni zor sakinlestirirdi..Taylor Rochestie icin soylenecek pek bir sey yok.Sahi Hakan Koseoglu'nun ne eksigi var bundan?

şunu göz ardı etmemek lazım. iyi oynadık, kötü oynadık, basit hatalar yaptık vesaire... sonuçta ciddi bir rakibi kupa dışına ittik. önemli oyuncuları var ve bence bir alt kupada iddialılar.
takımımızın mücadelesi herşeyin üstünde. tekrar tebrikler.

Hala şakaklarım agrıyor, seyrederken bayagı yıprandım.

Su periyottaki en onemli maçımızı oynadık(başka da onemli bir maçımız yok) ve istedigimizi aldık. Kasım ortası gibi başlayacak grup maçlarına kadar epey bir vaktimiz var.

Yerlilerimiz -Tutku, Ermal, Evren, Shumpert, Haluk, Caner- oldukça iyiydi umarım yabancılarımızdan da aynı katkıyı alırız.

Hem bu kupanın hemde bir alt kupanın kaderiyle oynadık...Bu arada her türlü oynarız Turgay'ım... :)

Bugünkü maçta, Taylor ve Rancik, ağır gribal enfeksiyon ile oynamış.

Bir taraftar: Sayın yetkili 4-5 numara oynayan bir oyuncu transfer etmeyi düşünüyormuyuz'?
Sayın yetkili : Neden olmasın az sabredin :)

Genelde Taylor ve Andric eleştiriliyor ama bence Rancik'in performansı daha sorunlu

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Bugünkü maçta, Taylor ve Rancik, ağır gribal enfeksiyon ile oynamış.

Bir taraftar: Sayın yetkili 4-5 numara oynayan bir oyuncu transfer etmeyi düşünüyormuyuz'?

Yöneticilerle rakı sofrasındanmı bağlanıyorsun Eyüp :)) Gerçi benim bile rakı içesim geldi maç sonunda.

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Eyüp Yıldız":i71skymx]Bugünkü maçta, Taylor ve Rancik, ağır gribal enfeksiyon ile oynamış.

Yöneticilerle rakı sofrasındanmı bağlanıyorsun Eyüp :)) Gerçi benim bile rakı içesim geldi maç sonunda.[/quote:i71skymx]
Sühan, dostum ben yönetici yazmadım, bir yetkili yazdım :)
Ayrıca iletişim çağındayız, rakı sofrasına gerek yok :)

Ya bu kadar sorun sonrası biraz keyiflendim ondan espri yaptım Eyüp :) Öyle duruma geldikki mağlup olmamız bile keyiflendiriyor arttık:)))