EuroCup | Uni Gyor - Galatasaray Çağdaş Faktoring

Şu Alper'e rağmen, Coach yok, Coach hakkinda yorum yapmayacağım bile gibi kibirli, çok bilir ama içi boş ezber yorumlar oldukça sıktı artık. Bu şekilde yorum yapan arkadaşlara saygı duyuyorum, Eyvallah fakat forum içinde bu yorum yapan arkadaşlar için "Basketbol Duayeni" algısı kimsede oluşmadığıni düşünüyorum. Bu anlamsız çaba artık bir bitse de, daha sağlıklı oyun eleştirisi, maç eleştirisi yapılıyor ve de okuyor olsak.

Bu yazdiklarimi arkadaşların çok kişisel almayacaklarini umuyorum, eleştiri yaptıkları gibi kendilerine de yapılacak elestiriye açık olacaklarını düşünüyorum.

yüzde yüz katiliyorum sana.

kazaniyorsun=koc olmasada kazanirdik.
kaybediyorsun=koc yüzünden kaybettik.

Bende elestirdim Kocu ama her mac her mac ciddi bi abarti hakim

yüzde yüz katiliyorum sana.

kazaniyorsun=koc olmasada kazanirdik.
kaybediyorsun=koc yüzünden kaybettik.

Bende elestirdim Kocu ama her mac her mac ciddi bi abarti hakim
Koç kötü diyip bunu kabul edip hayata devam o zaman :)
Ancak beni asıl takım içinde ki entresan Pembe dizi kıvamında ki ilişkiler şaşırtıyor:) yöneticilerin sessiz kalması 🤷🏽‍♂️🤷🏽‍♂️

Sanirim forumda Alper Durur ile husumet yasayanlar var. Bana gore verebileceginin maksimumunu veriyor. Ligde puan durumuna bakinca iyi goturuyor bu butce ile. Gecen seneki antrenorun ayni donemdeki galibiyet ve maglubiyet sayisina herkes bir zahmet baksin derim. Bir hocaynin katkisini gorebilmek icin oyuncu kalitesinin olmasi sart. Bu takima hoca olarak kim gelirse gelsin daha iyisi olmaz,daha kotusu olabilme ihtimali yuksek.Hocayi elestirebilmem icin alirsin 3-4 tane star oyuncu WNBA'den ama skorlar rezil,berbat olur o zaman ok. Benim Okan Burugu elestirmem ve yetersiz bulmam gibi yildizlarla dolu kadroya yaptigi katkisi.

Sanirim forumda Alper Durur ile husumet yasayanlar var. Bana gore verebileceginin maksimumunu veriyor. Ligde puan durumuna bakinca iyi goturuyor bu butce ile. Gecen seneki antrenorun ayni donemdeki galibiyet ve maglubiyet sayisina herkes bir zahmet baksin derim. Bir hocaynin katkisini gorebilmek icin oyuncu kalitesinin olmasi sart. Bu takima hoca olarak kim gelirse gelsin daha iyisi olmaz,daha kotusu olabilme ihtimali yuksek.Hocayi elestirebilmem icin alirsin 3-4 tane star oyuncu WNBA'den ama skorlar rezil,berbat olur o zaman ok. Benim Okan Burugu elestirmem ve yetersiz bulmam gibi yildizlarla dolu kadroya yaptigi katkisi.
Geçen sene ki kadro bu seneki kadrodan iyimiydi ? Kıyas yapılacak bir durum söz konusu değil bence yanlış bakış açısı… Siz sanırım mevcut koçun tanıdığı falansınız:)