EuroCup Yarı Final 1. Maç | Galatasaray Çağdaş Faktoring - Umana Reyer Venezia

Rakip yıldız oyuncu sayısı az olan tam bir koç takımı.
Bence Venezia'yı eleriz ama elenirsek de benim açımdan sürpriz olmaz.
Bir önceki turda turnuvanın favorilerinden olan Ramla'yı elediler.
İşimizin kolay olduğunu sanmıyorum.
Bakalım,hayırlısı.

Adriyatik Ligi'ni takip edenler için takımın görüntüsü bire bir Buducnost. 100 üzerinden 70'le oynuyoruz. 71'e çıkmak söz konusu dahi durmuyor. Açmaz şurada ki mevcut yerli rotasyonuyla; 85'lik bir oyunla Euroleague'i kaybeden takımı yarı finalde eleyip finali de sonuna kadar zorlamak hayli mümkün yerel ligde. Alper Durur'un ortaya koyduğu performans Efe Güven'in algıda ruh temelli kimi defolarıyla, Bourges'a çift haneden kaybedilen Eurocup yarı finaliyle tolere ediliyor diye düşünüyorum.

Prince oynadığı takdirde Rus takımlarının olmadığı, Euroleague gruplarından takımların gelmediği Eurocup'ı kazanmak hayli mümkün. Yukarıda Bourges'dan bahsetmişken kadrosu ne seviyede olursa olsun Galatasaray'ın basketbolda Avrupa kupası kazanma alışkanlığı olası Asvel finaline taşınamazsa Alper Durur için Efe Güven'den dahi sert bir veda oluşur kanısındayım. 2018'deki Eurocup şampiyonu takımın yegane alamet-i farikası nasıl Avenida turuysa; İspanyolları eleyebilmek ne ölçüde zorsa Fransız rakipler de 2000'lerin ilk yıllarının ardından kabul edelim ki maden konumunda hemen herkes için.

Muhammed Ali Bey, değil 100 üzerinden 85; 100 üzerinden 100'lük dahi oynasak Stewart'ın 35 sayı atacağı, Emma Meesseman'ın 20 sayı 15 ribaundla oynayacağı bir günde kazanamayacağımıza ben de katılıyorum. Türkiye'deki basketbolun yerli oyuncu profili itibariyle büyük bir krizde olduğu da muhakkak. Derya Özyer, Çelen Kılınç, Arzu Özyiğit, Nevriye Yılmaz, Birsel Vardarlı, Esmeral Tunçluer, büyük sakatlıkları öncesi ya da Ekrem Memnun sonrası Işıl Alben, Esra Şencebe, Gülşah Akkaya yok. Bu bölüm de nesnel duruyor. Bununla birlikte mevcut düşük çıta dahilinde McCowan-Işıl-Tuğçe-Pelin-Meltem yerli rotasyonu rahatlıkla şampiyon adayı yapabilir Azura Stevens da yerinde bir yabancı tercihiyken.

Çok geride değil, Mayıs 2019'da iki takımın da potayı göremediği maçta seriyi bitirme noktasındayken Tuğçe Canıtez'in dış şutlarıyla yarı final serisi ve şampiyonluk kaybedildi. Basketboldan beklentileri çok ileride olan ya da kadın basketbolda yerli oyuncuların ikili ilişkilerindeki kimi açmazları bilen bir bireyin karşısında durmam; bunun yanında söz konusu açmazları siz, ben, Önder Çiçekoğlu, İkizler, Acar Baltaş ya da Turgay Biçer değil de teknik ve idari kadronun çözmesi gerekiyor.

2010'da futbolda Bursaspor, 2015'te basketbolda Karşıyaka, 2022'de Euroleague kadınlarda Sopron şampiyonluğu görmüşken yapacak bir şey yok yaklaşımı en başta kulüp çalışanları tarafından geliştirilemez. Taraftar bünyesinde dahi üzerine konuşma refleksi yaratır.

Muhammed Ali Bey, değil 100 üzerinden 85; 100 üzerinden 100'lük dahi oynasak Stewart'ın 35 sayı atacağı, Emma Meesseman'ın 20 sayı 15 ribaundla oynayacağı bir günde kazanamayacağımıza ben de katılıyorum. Türkiye'deki basketbolun yerli oyuncu profili itibariyle büyük bir krizde olduğu da muhakkak. Derya Özyer, Çelen Kılınç, Arzu Özyiğit, Nevriye Yılmaz, Birsel Vardarlı, Esmeral Tunçluer, büyük sakatlıkları öncesi ya da Ekrem Memnun sonrası Işıl Alben, Esra Şencebe, Gülşah Akkaya yok. Bu bölüm de nesnel duruyor. Bununla birlikte mevcut düşük çıta dahilinde McCowan-Işıl-Tuğçe-Pelin-Meltem yerli rotasyonu rahatlıkla şampiyon adayı yapabilir Azura Stevens da yerinde bir yabancı tercihiyken.

Çok geride değil, Mayıs 2019'da iki takımın da potayı göremediği maçta seriyi bitirme noktasındayken Tuğçe Canıtez'in dış şutlarıyla yarı final serisi ve şampiyonluk kaybedildi. Basketboldan beklentileri çok ileride olan ya da kadın basketbolda yerli oyuncuların ikili ilişkilerindeki kimi açmazları bilen bir bireyin karşısında durmam; bunun yanında söz konusu açmazları siz, ben, Önder Çiçekoğlu, İkizler, Acar Baltaş ya da Turgay Biçer değil de teknik ve idari kadronun çözmesi gerekiyor.

2010'da futbolda Bursaspor, 2015'te basketbolda Karşıyaka, 2022'de Euroleague kadınlarda Sopron şampiyonluğu görmüşken yapacak bir şey yok yaklaşımı en başta kulüp çalışanları tarafından geliştirilemez. Taraftar bünyesinde dahi üzerine konuşma refleksi yaratır.
Haklısın abi.
Cevap verdiğin için teşekkür ediyorum.