EuroCup Yarı Final 2. Maç | Umana Reyer Venezia - Galatasaray Çağdaş Faktoring

ilk çeyrek 13-12 gerideyiz.
Işıl gene harika oynuyor !!!! hem savunmada hem hucum da
Azura son maçlardaki gibi gene saçmalıyor.
Prince takımı resmen ayakta tutuyor tabi McCowan ile birlikte.

ilk yarı 32-23 geride kapattık.
Takım hem savunmada çok kötü hem de hucum da hiç organize olamıyor.
Prince hariç kısalar çok kötü.
Azuraya bişr şey ler olmuş , çok gereksiz atışlar deniyor.
Takım da McCowan gibi pivot var , ama kadına bir tane iyi top gelmiyor.

ikinci yarı böyle oynarsak geçmiş olsun.
Bu arada cidden , rakipte hiç bir şey yok.

İlk yarı yerliler 0 sayı, hoca yine mola almadı fark açılınca. Gerçekten şurdan tur'u verseler şaşırmam. Yani biz final'de napıcaz çok merak ediyorum.

Tebrikler Takım umarım 4. Avrupa kupasını müzeye getirirsiniz (çok zor olduğunu düşünüyorum )
Umarım yönetim seneye Euroleague takımı kurar..
Amatörlerde ciddi derecede çok başarısızız

Finale cikan takimimizin staffini ve oyuncularini tebrik ediyorum.Umarim gecen sezon yuzup yuzup kuyruguna geldigimiz fakat kazanamadigimiz bu kupayi 3. kez muzemize gotururuz.

Herkese merhaba öncelikle, uzun süredir takip ediyordum forumu ve ilk mesajımı yazıyor olmaktan dolayı çok mutluyum. Venezia rövanşı için ilk maçtaki farkı koruma adına sürenin sonuna kadar hucüm etmek oyunumuzu çok etkiledi diye düşünüyorum. Sezon başından beri takip ettiğim kadarıyla geçmiş yıllara nazaran daha bir oturaklı kadro kurmuş olsak da ligimizin kalitesinin de zayıflamasıyla Asvel finaline mental olarak ne kadar hazırız bilmiyorum. Finale kadar ligdeki maçlarımız da görece zayıf ekiplerle. Önümüzdeki hafta sonuna doğru normal sezon bitecek ligde. Nisanın 5 i ve 12 si arası play off çeyrek final maçımızı oynayacak mıyız bir bilginiz var mı ? Öyle bir durum olursa şayet erteleme talebini ben daha olumlu buluyorum. Sizce o arada muhtemel bir Emlak Konut ya da Nesibe Aydın eşleşmesinin ilk maçını oynamak daha mı iyi olur bizim için. Fikirlerinizi merak ediyorum.