EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Nihayet lige katildim 5 kisi olmusuz. Haydi arkadaslar takimlarinizi olusturun ve katilin GSBASKET Fantasy Ligine. Maksat heyacan ve muhabbet olsun.

Nihayet lige katildim 5 kisi olmusuz. Haydi arkadaslar takimlarinizi olusturun ve katilin GSBASKET Fantasy Ligine. Maksat heyacan ve muhabbet olsun.

Mehmet bey baya reklam yaptım ben de hem twitterdan hem de eski Fantasy grubundakilere mesaj atıyorum. Belki birileri gelir diye. Bir 15 kişi filan olsak çok iyi olur. Toplam 20 kişilik.

Mehmet bey baya reklam yaptım ben de hem twitterdan hem de eski Fantasy grubundakilere mesaj atıyorum. Belki birileri gelir diye. Bir 15 kişi filan olsak çok iyi olur. Toplam 20 kişilik.

Eline emegine saglik Bayca Bey. Aykut Kadioglu bile katilmissa en az 20 kisiyi buluruz gibime geliyor :) Bi de bu bizim Muhammet katilmayi basaraydi baska bisey istemem <=-P

Eline emegine saglik Bayca Bey. Aykut Kadioglu bile katilmissa en az 20 kisiyi buluruz gibime geliyor :) Bi de bu bizim Muhammet katilmayi basaraydi baska bisey istemem <=-P

Onu ben de çok istiyorum ama özel mesaj atmayı beceremedim Muhammede. Mesaj kutusu dolmuş.Telefonu da yok, nasıl ulaşıcam bilmiyorum. Ateş filan yakarım artık.//=D

Katılıyorum hemen . Head to head derken yeni geldi sanırım normal ligden farkı ne ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katılıyorum hemen . Head to head derken yeni geldi sanırım normal ligden farkı ne ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Head to Head derken her hafta bir rakibin oluyor aldığınız puanlar karşılaştırılıyor kimin puanı daha yüksekse galibiyet almış oluyor.Lig gibi düşün galibiyet sayıları fazla olan lig sonunda ligi önde bitiriyor.Geçen sene de vardı bu arada. Normal ligden daha zevkli çünkü hem iyi puan almaya çalışıyorsun hem de rakibini yenmeye çalışıyorsun.

Herkese merhaba oyunun açılmasını her sene olduğu gibi bu sene de dört gözle bekliyordum ve sonunda açıldı.Eski formata dönerler mi acaba diyordum aynı kalmış sistem değiştirmemişler.Aslında bu biraz hayal kırıklığı oldu benim için ama yine de bir Euroleague Fantasy hayranı olarak kadrolarımı kurmaya başladım.Gsbasket liginin de her zaman olduğu gibi yine heyecanlı ve çekişmeli geçeceğine eminim.Ben de buradan Fantasy'nin üstadları Uğur ve Oğuzhan abiyi lige davet ediyorum.

Herkese merhaba oyunun açılmasını her sene olduğu gibi bu sene de dört gözle bekliyordum ve sonunda açıldı.Eski formata dönerler mi acaba diyordum aynı kalmış sistem değiştirmemişler.Aslında bu biraz hayal kırıklığı oldu benim için ama yine de bir Euroleague Fantasy hayranı olarak kadrolarımı kurmaya başladım.Gsbasket liginin de her zaman olduğu gibi yine heyecanlı ve çekişmeli geçeceğine eminim.Ben de buradan Fantasy'nin üstadları Uğur ve Oğuzhan abiyi lige davet ediyorum.

Mehmet sen de hoşgeldin. Oğuzhana mesaj yolladım ama cevap gelmedi. Yoğun herhalde. Uğurun adresi ben de yok. Katılmak isterse kapımız açık tabi. Sistem yine aynı kalmış, ben de çok beğenmedim. Hele şu yedeklerin durumu çok can sıkıyor. Umarım güzel bir lig olur bu sene.

Bu arada ben Mehmet Yılmaz'ı 2017 de Kızılyıldız deplasmanında Efeste Derrick Brownu seçmesinden hatırlarım. Derrick Brown o maçta sanırım 31 ranking yapmıştı ve haftanın oyuncularından birisi olmuştu. Kendisi süpriz oynamayı,risk almayı çok sever. O yüzden dikkatli olun onunla oynarken.=D

Bu arada ben Mehmet Yılmaz'ı 2017 de Kızılyıldız deplasmanında Efeste Derrick Brownu seçmesinden hatırlarım. Derrick Brown o maçta sanırım 31 ranking yapmıştı ve haftanın oyuncularından birisi olmuştu. Kendisi süpriz oynamayı,risk almayı çok sever. O yüzden dikkatli olun onunla oynarken.=D

O maç efsaneydi.Sadece Brown değil aynı zamanda Heurtel de vardı bende İkisi galibiyet primleriyle 60 civarı bir şey almıştı.Geçen sene kimse de yokken Rochestie'yı kaptan yapıp 76 almam var bir de =D Sürprizleri seviyorum

Bu arada Mehmet Derin'in 2 takımı var şu anda ligde. HEpimizin 1 er takımı olsun. Diğer girenlere yol açmak için. Kalmasını istediğiniz takımı çıkarmam. Eğer sayımız yeterli olmazsa yine 2 takımla da mücadele verebiliriz. Pazara kadar bakalım grup durumuna göre. Olmadı birer takım daha ekleriz.

Edit: Geçen sene sessizden gelen Zeynep Emir'de yine grubumuza katılmış kendisine hoşgeldin diyorum. Umarım foruma da yazar geçen sene hiç sesi çıkmamıştı.

Bu arada Mehmet Derin'in 2 takımı var şu anda ligde. HEpimizin 1 er takımı olsun. Diğer girenlere yol açmak için. Kalmasını istediğiniz takımı çıkarmam. Eğer sayımız yeterli olmazsa yine 2 takımla da mücadele verebiliriz. Pazara kadar bakalım grup durumuna göre. Olmadı birer takım daha ekleriz.

Edit: Geçen sene sessizden gelen Zeynep Emir'de yine grubumuza katılmış kendisine hoşgeldin diyorum. Umarım yazı da yazar geçen sene hiç sesi çıkmamıştı.

Bayca Bey ne yaptiysam 2. takimi cikaramadim. Gorgusuz gibi 2 takim eklemis oldum. DAWKINS takimim kalsin. Digerini ucurun size zahmet.

Bu arada Zeynep Emir abla da gelmis hos gelmis. Grubun en tehlikeli oyuncusu diye not almisim gecen yildan :)

Bayca Bey ne yaptiysam 2. takimi cikaramadim. Gorgusuz gibi 2 takim eklemis oldum. DAWKINS takimim kalsin. Digerini ucurun size zahmet.

Bu arada Zeynep Emir abla da gelmis hos gelmis. Grubun en tehlikeli oyuncusu diye not almisim gecen yildan :)

Tamam Mehmet Bey ben de 2 takım ekledim atıcam bir takımımı. Sizin Dawkinsi bırakırım. Dİğerininin başını keserim merak etmeyin.:p Gerçi başka adam gelmezse gruba birer takım daha lazım olacak. Şimdi takımlarınızı iyi ayarlayın bence, hesaplamaları iyi yapın. Rekabeti bol olsun. Ben sizlerin yerinde olsam yedeklere fazla para harcamam. Geçen sene bir katkısı olmadı. Bir tek oyuna sokabiliyoruz bir de kredi getirisi var ama değer mi bilmem.

Zeynep hanımı ben de merak ediyorum. Geçen sene canımıza okudu takımlarıyla. Umarım foruma yazar bu sene.=)

Dayanamayip surekli takim olusturuyorum. 3. takimi da gururla kullanima actim :)

A.Shevd - K. Langford
Suad Sehovic - V. Claver
A.Duverinoglu - Nando De Colo
Shengelia - M. James

Dile kolay 9.4 Milyon Euro para bayildim su takima. Ama en cok benchteki genc arkadaslarima guveniyorum. Onuralp Bitim, Andrei Lopatin, Ahmet Can Duran ve Ivan Martinez 0.6 Milyon Euro bu arkadaslara maas odeyecegim. Haydi gencler yuzumu kara cikarmayin :)

Bu takimla GSBasket ligi haricinde diger liglerde boy gosterecegim. Ne de olsa arkadaslarimi buldozer gibi ezip gecmeyi gonlum elvermez :)

İyi Geceler

Ligimizde şu an toplamda 10 kişiyiz benim ve Mehmet Derinin 2 takımı vardı. Fazla takımları çıkardım. Ümit Berk bey katılmış hoşgeldiniz. Şu anda 3 takımı var. Onlardan 2 sini çıkarmam lazım ki diğerlerine haksızlık olmasın. Eğer bu kadar kişi kalırsak yine herkes birer takım daha ekleyebilirler. Ümit Berk bey umarım bana hangi takımın kalacağını söyler. Yoksa rastgele çıkarabilirim. Bu konuda sadece adil olmak istiyorum yanlış anlamayın beni ne olur. Yoksa birden fazla katılmayı ben de isterim. Ki bu grubun durumuna göre olabilir. Dediğim gibi Ümit Berk bey Pazara kadar hangi takımla katılmak istediğini bana söylemesini bekliycem. Başka kimse gelmezse takımını yeniden ekleyebilir tabi bunun olması için herkesin birer tane daha takım eklemesi lazım ki eşit olsun. Öbür türlü eşit olmuyor o zaman tek takımla oynamak daha mantıklı olacaktır.

Son düzenleme:
Geçen sezon oyunun yeni stilini beğenmedim ve oynamadım.Ne gerek vardı değişikliğe acaba ? Bu oyunu oynamayıncada maçlardan keyif alamadım.Oyuncun olunca maçları 40 dakika heyecanla takip ediyorsun.Bu sene sırf bu yüzden bir kadro kuracağım ve deneyeceğim.Her zaman olduğu gibi yine tek takım düşünüyorum.

Geçen sezon oyunun yeni stilini beğenmedim ve oynamadım.Ne gerek vardı değişikliğe acaba ? Bu oyunu oynamayıncada maçlardan keyif alamadım.Oyuncun olunca maçları 40 dakika heyecanla takip ediyorsun.Bu sene sırf bu yüzden bir kadro kuracağım ve deneyeceğim.Her zaman olduğu gibi yine tek takım düşünüyorum.

Bayram bey umarım bu sene istediğiniz keyfi bu oyundan alırsınız. Ben de oyuncum olunca çok keyif alıyorum iyi ranking getirsin diye beklerken. Umarım grubumuza yani ligimize sizde katılırsınız. Ne kadar çok kişi olursa o kadar iyi olur bizim için. Şu anda 10 kişiyiz. 20 kişilik bir grup. Ama dolması gerekmiyor tabiki. Daha zaten perşembeye 6 gün var. HErkes birer takım olursa daha mantıklı olur.Dikkat ettim diğer gruplarda da 1 er takım yapmışlar. Böylelikle daha adil bir yarışma olabilir. Ama tabi geçen sene oynayanlar bilir. Ligde birden fazla takımla yer alıyorduk. Sanırım bu sene takım sayısını azaltmışlar.Çünkü en fazla 20 kişi oluyor. Yani 2-4 kişilik bir lig olsa 4 er takım koyabilirler ama 10-16 kişilik gruplarda bu mümkün değil gibi duruyor.