EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Senin yazını okumadan önce çıkarıp Randolph'u almıştım,teşekkür ederim Yılmaz Mehmet.Böyle daha iyi oldu en azından keşke Gill'i çıkarmasaydım deme ihtimalim kalmadı.Bu hafta artık birebir liginde kazanmak istiyorum önceki 2 hafta dramatik yenilgiler aldım malum.

Fenerbahçe Real Madrid hatta CSKA da güven vermiyor. Misal Madrid son maç ya da bir önceki maç olabilir , çift haneye gelen oyuncusu olmamıştı verimlilikte.
Fenerbahçe ve Cska da en azından Vesely, Sloukas, Clyburn var istikrarlı giden.
Vesely mesela sadece 3 kez 15 ve altında kalmış (en düşük 12 yapmış) , galibiyet bonusunu da shesaba katarsak 1. Sloukas 5 kez 10 ve altında ama %10 galibiyet bonuunu dahil edersek 3.
Clyburn, 1 kez 10 un altında kalmış.
Randolph 12 kere 15 in altında kalmış (ki bunların arasında 1 ve 5 de var) Ayon 8 kez (ki son maçta -1 getirdi, ve 15 maç oynamış).
REal in o söylediğin maçı Buducnost maçıydı sanırım, SAdece Campazzo 10 yapmış o maçta, diğerleri tek basamakta kalmış.

Orası öyle de geri kalan düşük yapıyor. Bi hafta Guduric sonra Melih sonra Lauvergne parlıyor. CSKA’da Clyburn genel olarak iyi ama eşlik eden yok. Higgins haftalardır kötü, De Colo zaten saymıyorum, arada Rodriguez çıkıyor çıkarsa. Madrid’de tek güvenilen Ayon gerisi tamamen mayın tarlası..

Normalde Shved ve Shengelia'nin bu hafta donuyor olmasini tahmin ediyorum ama yine de emin degilim. O degil bizim Fantasy sayfamizin genel muduru Bayca Bey'den de ses seda cikmiyor. :)

Gel be mubarek adam eksikleri yaz bir iki tuyo ver :) Bayca Bey Bayca Bey :)

Bana kalsa Black başta olmak üzere OBryant her hafta kadroda istediğim isimler ama gerçekten çok dengesizler.. Ben bu hafta Vesely’ye geçiş yaptım en azından ne vereceği belli diye.
Cole’a bu hafta da alternatif bulamadım. Llull, Walters var ama ne kadar güvenebilirim bilmiyorum. Llull Efes karşısında iyi oynayabilir ama kararsızım.

Normalde Shved ve Shengelia'nin bu hafta donuyor olmasini tahmin ediyorum ama yine de emin degilim. O degil bizim Fantasy sayfamizin genel muduru Bayca Bey'den de ses seda cikmiyor. :)

Gel be mubarek adam eksikleri yaz bir iki tuyo ver :) Bayca Bey Bayca Bey :)

Mehmet Beyciğim çok teşekkür ederim. Bu aralar biraz yoğunum da çok fazla zaman ayıramıyorum malesef. Ama takımlarımı kurdum. Bu hafta H2H'de rakibim Mehmet Yılmaz ona çok iyi hazırlandım. Bakalım Mehmet Yılmaz Effect'ten kurtulabilecek miyiz. Bak Mehmet kardeşim şimdiden söylüyorum. De Colo alacaksan alabilirsin. Ben almıyorum. Güvenmiyorum da. Yeneceksen beni De colo sayesinde yenersin:D

Mehmet Derin Beyciğim sizin galibiyetler var mı? Dawkins tarafından bilmiyorum. Var mı bir gelişme? Bu hafta Bitadze'ye güveniyorum. Gran Canaria ile içerde oynuyorlar ama güvenmeme rağmen çok fazla almadım. VEsely, Poirier ve Gudaitis de iyi getirmesi muhtemel uzunlar bence. Milutinov aldım 1 tane ama emin olamıyorum. Fener uzunlarına karşı. Sloukas'a da güveniyorum. Wilbekin'de haftasonu 36 PIR yapmış. Pana'ya karşı coşabilir mi acaba diye düşünüyorum. Moerman Real deplasmanı çok zor olsa da inanılmaz formda çıkmaya elime gitmedi. Mickey'i de düşündüm bu hafta. Bu arada Pana uzunları kötü. Maccabi uzunlarından Obraynt da olabilir bence.

Benden bu kadar şimdilik. Yılmaz Mehmetle ne olacak bakalım. Çetin bir karşılaşma olur umarım. İyi olan kazansın. Umarım ben iyi olurum.:p

Kırmızı Köşede Mehmeeeeet Yılmaaaaaazzzzz

Kadrosu: Gudaitis (c)
Mike James
Clyburn
Micov
Derrick Williams
Bitadze
Micic
Davies

Mavi Köşede Bayçaaaa Orallllllllllll

Kadrosu: Bitadze
Mike James (c)
Sloukas
Clyburn
Moerman
Vesely
Wİlbekin
Derrick Williams

Fenerbahçe ve Cska da en azından Vesely, Sloukas, Clyburn var istikrarlı giden.
Vesely mesela sadece 3 kez 15 ve altında kalmış (en düşük 12 yapmış) , galibiyet bonusunu da shesaba katarsak 1. Sloukas 5 kez 10 ve altında ama %10 galibiyet bonuunu dahil edersek 3.
Clyburn, 1 kez 10 un altında kalmış.
Randolph 12 kere 15 in altında kalmış (ki bunların arasında 1 ve 5 de var) Ayon 8 kez (ki son maçta -1 getirdi, ve 15 maç oynamış).
REal in o söylediğin maçı Buducnost maçıydı sanırım, SAdece Campazzo 10 yapmış o maçta, diğerleri tek basamakta kalmış.
Iyi dediğimiz 40 gün yaşamıyor. Vesely ve Sloukas yokları oynuyorlar...

Yani olacak iş değil. Son 10 dk kala Vesely çıkartıp Milutinov alacaktım ama Ülker arenada Vesely en kötü nasıl oynar ki diye tuttum. 5 faulle 5 puanla oyun dışı kaldı. Milutinov ise 14 te devam ediyor. Ve bu Vesely son 5 maçta 20 ortalama yapmış..

Vesely hakkaten batırdı. Hiç hesapta yoktu. Mehmet'in Gudaitis iyi oynarsa ki yüksek ihtimal, yine kaybedicem Mehmet'e. neyse sağlık olsun. O üstad oldu artık zaten. İsabetli seçimleri var.

Vesely hakkaten batırdı. Hiç hesapta yoktu. Mehmet'in Gudaitis iyi oynarsa ki yüksek ihtimal, yine kaybedicem Mehmet'e. neyse sağlık olsun. O üstad oldu artık zaten. İsabetli seçimleri var.

Estağfurullah.Ben de korkuyordum bu hafta Bayça Oral'dan Vesely-Sloukas ile şanssız başladın ama daha hiçbir şey belli olmaz benim takımda da düşük alma potansiyeli olan isimler var onlar da batırırsa bir anda tersine dönebilir iş