Euroleague Fantasy Challenge 2020-2021

De Colo'yu kaptan yapmıştım,4 pr yaptı,ilk tur kaptanım Mirotic'ti o da 4 pr getirmişti,2.tur Mirotic'i komple çıkardım bakalım ne yapacak ?

Voigtman ilk maç 21 pr yapmış,kadromda yoktu 2.tur aldım 0 pr yapmış

İlk hafta kadromda olmayan Pangos'u alayım dedim su an - 1 ,ilk tur 33 pr yapmıştı galiba

Bu arada Tavares ve Voigtman'dan aldığım toplam pr 0,kredileride ortada bu 2 ismin

De Colo'yu kaptan yapmıştım,4 pr yaptı,ilk tur kaptanım Mirotic'ti o da 4 pr getirmişti,2.tur Mirotic'i komple çıkardım bakalım ne yapacak ?

Voigtman ilk maç 21 pr yapmış,kadromda yoktu 2.tur aldım 0 pr yapmış

İlk hafta kadromda olmayan Pangos'u alayım dedim su an - 1 ,ilk tur 33 pr yapmıştı galiba

Bu arada Tavares ve Voigtman'dan aldığım toplam pr 0,kredileride ortada bu 2 ismin

Senin başına gelen bize de geldi. De Colo kaptan yaptık olmadı. İlk maçta Mirotic yapmıştık yine olmadı.

171.5 ile dünyada 209. olmuşum. İmkanım olsa şu Mirotic balonundan çıkacaktım da sanırım serbest değildi oyuncu hakkı. Bakmaya da üşendim bir daha oyuncu hakkına. Adam normal sezonda 20'nin altında düşmüyordu, playoffta Zenit patates etti hepsini. Çok ilginç.

Arkadaşlar play-offlarda bence fantasy'e fazla odaklanmamak lazım akıl sağlığını yitirmemek için. Zevk almak lazım eşleşmelerden. Sırf bu gece Zenit kazansın diye Mirotic'in hep kaçırmasını istedim kaptanlığa rağmen.. O yüzden eğlenmeye bakıyorum

1.Tur 93.1 Puan / Dünyada 17482
2.Tur 113 Puan / Dünyada 9459

Tabi 2.tur 1 oyuncum oynamadı,bir oyuncum 0 çekti,kaptanım 4 pr yaptı,daha iyi olabilirdi,şimdi 3.tur da yeni çılgınlıklar yapma zamanı

* Teşekkürler Muhammed,gerçekten orjinaldir

3.maçlar için tamamen bana pozitif enerji veren isimleri aldım

Geçen hafta kaptan yaptığım De Colo 4 pr getirmişti,bu hafta çıkardım
İlk hafta kadromda 4 pr yapan çıkarınca 2.maçta 26 pr yapan Micic'i de almadım
Mirotic te yok
Voigthman 0 pr yapmıştı onuda çıkardım
Guduric geçen hafta iyi pr getirmişti bana yinede çıkardım onu

Valla bu sefer güzelce nokta atış kadro kurdum. Aksayanları acımadan çıkarttım Mirotic falan. 2.maçlar sonunda dünyada ilk 200 e kadar girmiştim neredeyse. Bakalım üçüncü maçlarda sonunda bu performansı devam ettirebilecek miyim...

Ben de kadroya sakat gözüken Vesely'yi aldım bu sefer. Oynamazsa da çok sıkıntı değil zaten uzatmaları oynuyoruz. Maç saatinde belli olacakmış,oynar herhalde. Umarım Efes bugün alır ve 3-0 la biter seri. Uzamasın!

Hackett almayı çok istedim playoff performansı çok iyi, hatta buraya da yazacaktım alın diye. Ben alamadım çünkü 1-2'de Micic Larkin çıkılmazdı, utility Pangos vardı çıkamadım. Larkin ikinci yarı coşmazsa pişman olacağa benziyorum.

Micic çıldırdı resmen 2 maçtır coşuyor. Ama ben de yok ne hikmetse. Normal sezon kadar üzülmüyorum ama Ayhan abinin dediği gibi.

Moerman'ı almıştım
Adam serinin ilk maçı 15 ikinci maçı 11 ben alıncada üçüncü maç 1 pr yaptı
Larkin diyecek sözüm yok zaten
Micic'e gelelim asıl
Bu adam ilk maç kadromdaydı 4 pr yapınca başlarım böyle işe dedim çıkardım,ikinci maçlarda 26 yaptı üçüncü maç içinde almadım 34 yaptı

Ee ulan rakip aynı takım,değişen ne ? 4 pr yapacağın ben alınca mı tuttu ?

2.roundda 171.5 puan ile dünyada ilk 200'e kadar gelmiştim. Bu akşam 174 puan ile ilk 4 bine yaklaşmışım. Üstelik 30-40 lar havada uçmuş kadromda. Ne oldu yani, herkes oyunu mu çözdü birkaç günde ? Çözse ne olacak bütün tavan puanları ben toplamışım. Hadi onlar da topladı diyelim, ben niye ilk 4 bine giremedim. Kafamda deli sorular.