Euroleague Ön Elemesi 3. Maç | Galatasaray 71 - 63 Lietuvos Rytas

tüylerim diken diken yemin ediyorum!!! elinize saglık bileginize saglık...şimdi euroleauge'de ev sahibi nasıl olunuyor izlesin herkes!!

4 kısalı sistem , 4 kısalı sistem ve 4 kısalı sistem !!.
Maçı getiren olay buydu !. Shumpert reyiz 4'e geçince her şey daha güzel oldu.

Euroleague'deyiz ulAn !!

EUROLEAGUE aslanlar parçaladı be simdi sponsorlar bizim peşimizden koşsun :) ayrıca bu maçların karasal yayında gosterilmesi yani butun galatasaraylıların izlemesi kombine satışlarında patlama yaptıracaktır

O 10 Bin seyirci bugün unutamayacakları bir savunma izleyip maç sonunda bizi ayakta alkışlayacaklar.

Maç öncesi karamsarlığa düşen arkadaşlar, bu takımın savunmasını nasıl unutursunuz, 83 sayı ortalama ile oynayan takımı 60 sayıda tuttuk, son 3 lüğü saymıyorum çünkü savunma bile yapmadık, işte bu işte bu, mahmuti ve aslanları savunma gücünü tekrar ortaya koydu, helal olsun helallll..

İyi ki varsınız...
Diyecek bir şey bulamıyorum. Sevinçten elim ayağım titriyor. Evsahibini kader maçında yenebilmek işte takım olmak böyle bir şey. Hepinizin eline emeğine sağlık.

Euroleague'deyiz !! Müthiş bişey bu ölümüne Euroleague'deyiz !! Jaka Lakovic'ten Preston Shumpert'a, Ender'den Tutku'ya, Shipp'ten Lucas'a ellerinize sağlık ASLANLAR !

Bekle Barça Union Olimpia Euroleague'nin ASLANLARI GELİYOR !