Euroleague'de Rakibimiz Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün ntv sporda semih özsoy Penny Taylor'un sözleşmesini hala fesh etmedik. İsterse şimdi gelip takımda oynayabilir dedi. Galiba yine federasyonun rakibe sağladığı avantajlardan biri.

Emre Karakaplan' Alıntı:
Bugün ntv sporda semih özsoy Penny Taylor'un sözleşmesini hala fesh etmedik. İsterse şimdi gelip takımda oynayabilir dedi. Galiba yine federasyonun rakibe sağladığı avantajlardan biri.

Bu sene dönmesi imkansız...Ama seneye dönerse adresi belli oldu bu durumda...

Selim Cenker' Alıntı:
[quote="Emre Karakaplan":wj9d1uog]Bugün ntv sporda semih özsoy Penny Taylor'un sözleşmesini hala fesh etmedik. İsterse şimdi gelip takımda oynayabilir dedi. Galiba yine federasyonun rakibe sağladığı avantajlardan biri.

Bu sene dönmesi imkansız...Ama seneye dönerse adresi belli oldu bu durumda...[/quote:wj9d1uog]

Güvenmiyorum diye giden birisi seneye de gelmez Selim bey

Suton Brown' ı ligde oynatamazlar. lig için çıkartabilecekleri yabancı oyuncu lisansları doldu.

Mert Demirtepe' Alıntı:
Suton Brown' ı ligde oynatamazlar. lig için çıkartabilecekleri yabancı oyuncu lisansları doldu.

Ezbere konuşmamak lazım...TBL.ORG ta takım listesine bakarsanız o zaman göreceksınız...o Transfer yönetmeliklerinde bazı maddeler var Doping VE 6 aydan uzun sakatlıklar falan fiştak diye...

iki takımın oyunlarına bakıyorum da fb nin oyunu malesef daha derli toplu daha sistemli bizim malesef bir planlı hücümümuz yok kaç ay olmasına rağmen eğer fowlesı iyi kullanabilirsek bu iş olur yok ise yine bize hüsran

Şuan için biz daha avantajlıyız sene başından beri aynı takımla mücadele ediyoruz onlarda ise 3 oyuncu gitti yeni 3 oyuncu geldi.Onlarında birbirine alışması biraz zaman alacaktır.Tammy i saymazsak o az çok biliyor takımı ama ligde oynamayınca oda bizim için avantaj.

Uğur Güven' Alıntı:
Şuan için biz daha avantajlıyız sene başından beri aynı takımla mücadele ediyoruz onlarda ise 3 oyuncu gitti yeni 3 oyuncu geldi.Onlarında birbirine alışması biraz zaman alacaktır.Tammy i saymazsak o az çok biliyor takımı ama ligde oynamayınca oda bizim için avantaj.

Ben ortada avantaj falan göremiyorum.
Üzerimizde ki ölü toprağını atmadan,bizim Fener'le başa baş oynamamız zor.

Biraz bu konuyu takip etmekten uzak kaldım, Taraftar konusunda kesin birşey varmı ? İki takım taraftarıda girecek mi ? Girecekse Fenerbahçenin ev sahibi olduğu maç Caferağada mı olacak ?

İyiyiz kötüyüz her yoruma eyvallah derim ama bence artık bitmeli bu seri tamamlanana kadar eleştiriler. Esas görevimiz olan desteğimizi vermeliyiz öncelikle. Bittiğinde ben de eleştireceğim. Ama o zamana kadar tüm gücümle destek olacağım ağzımı açmadan. Seri bitince desteğim devam eder ama eleştirimi de yaparım.

Bir yerde Aziz Yıldırımın'ın takıma prim verip bizle eşleşmesi için maçı almalarını istediği söyleniyor. Eğer öyle birşey yapmaşsa düpedüz saflık yapmış. Güle oynaya üst tura çıkacakken mental ve fiziksel olarak yorulacakları bir eşleşmeye girmiş oldular.

Hiç umudum yok. 2-0 yeniliriz. Seimone 25 Fowles 20 sayı atacakta,bizim defansımız iyi olacakta vs.. de. vs.. Coach anlamında adamlar 5 gömlek daha üstün. Zaten Petrontye'leri saymıyorum..

Kadıköyde 78-65 yeniliriz. Sahamızda 76-70.

Erman Aksoy' Alıntı:
Hiç umudum yok. 2-0 yeniliriz. Seimone 25 Fowles 20 sayı atacakta,bizim defansımız iyi olacakta vs.. de. vs.. Coach anlamında adamlar 5 gömlek daha üstün. Zaten Petrontye'leri saymıyorum..

Kadıköyde 78-65 yeniliriz. Sahamızda 76-70.

Golleri kim atar?

Bence iki takım da evlerindeki maçı kazanır şu anki görünüşlere bakarsak. Onlar bizden daha farklı kazanabilir. Catchings yetişse biraz daha umutlanırdım ama favori değiliz ne yazıkkii

Sistem neydi bu elemede ? 1-1 durumunda Fener'in sahada 3. maç mı yapılacak yoksa 2 maçın genel averajına göre mi tur atlayan belli olacak ? Biraz yabancı kaldım da bu konuya, kusura bakmayın

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Bence iki takım da evlerindeki maçı kazanır şu anki görünüşlere bakarsak. Onlar bizden daha farklı kazanabilir. Catchings yetişse biraz daha umutlanırdım ama favori değiliz ne yazıkkii

Sistem neydi bu elemede ? 1-1 durumunda Fener'in sahada 3. maç mı yapılacak yoksa 2 maçın genel averajına göre mi tur atlayan belli olacak ? Biraz yabancı kaldım da bu konuya, kusura bakmayın
1-1 olursa Caferağa'da 1 maç daha yapılacak.

Fenerbahce bize karsi son yillarda kendi sahasinda zorlanarak kazaniyor ama ne ilgincki deplasmanda bizi rahat yeniliyorlar.

son seneleder hep yakin gitti skorlar caferagada.

hadi hayirlisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...