Ey Galatasaray Taraftari !

Murat dediğinden şunu anlıyorum..Kulüp binasına yürüyüş gibi birşeyden bahsediyorsun herhalde ?
Ben 2 hafta sonra ordayım inşallah..Her türlü operasyona hazırım..:)

X' Alıntı:
Yapilacak protesto daha once yapilmisti.Karakolda biten bir geceyle.
Yonetim gelmiyorsa yonetime gidilir.

Bizim gecedenmi bahsediyrosun bilmiyorum ama o gece sonunda ben subay oldugum icin,Arda'da baska sebeplerden dolayi hicbir problem olmadan yirtmistik rahatça...Yani pek ilgilenen olmadi kisaca...

Su anda butun milletin gözü taraftarlarda,bu sekilde bi olay yasanirsa oraya giren biraz zor kurtulur su ortamda...Kaldi ki ogün yapilan olay da hicbir taskinlik falanda yoktu.Cok guzel bir ikaz olmustu bence...

linkte de yazdığı gibi bu konuyla ilgili açılan her topicte isitisnasız olarak değinilen konu: taraftarın ilgisi. ama maalesef hep konuşulmasına rağmen asla büyük kalabalıklar gelmiyor salona.önceki sayfalarda yazılmış:önümüzdeki haftalarda fb maçı var diye.tamam o maçta oluruz bin-iki bin kişi.ya ertesi hafta?tartışılması gereken konu şu mu acaba:tarafar desteği mi başarıyı getirir; yoksa başarı mı taraftar getirir?

ultrAslan a yakışanı, tartışmaya mahal vermeyecek şekilde 1. seçenektir.çünkü 2. seçeneğin gerçekleşmesi sonucu; yani başarı sonucunda gelenler seyircidir; taraftar değil!