Ey Galatasaray Taraftari !

Önder Ç.

0
Yönetici
Gelmeyin,ilgilenmeyin,umurunuzda olmasin,kendi sahamizda deplasmanda olalim !

Birde büyük taraftariz öylemi?

Futbolda takımı yanlız bırakan bir taraftara sahipiz ... Demek istediğin en değer verdiğimiz futbolda bile yanlız bırakabiliyoruz ki Baskete adam aramak hayal oluyor işte :( ...

yaziklar olsun bu formaya sahip cikmayipta tribunculuk oynayanlara...
bu kadarmi zor binbir zorluk icinde yasam savasi veren su takimi salondan desteklemek, bizde biliriz atv yi acip mac izlemeyi, ama karsiliksiz sevdamiz musade etmez iste...

Biz kimi kime şikayet ediyoruz ki ? Bakın taraftar gurubunun internet sitesine, G.Saray-Beşiktaş basketbol maçı oynandığına dair ne görebildiniz ?

Çözülemeyen başka bir mesele de örnek olarak Diyarbakır'a,G.Antep'e özel otobüslerle 20 saat yol giden insanların basketbol maçları esnasında nerde oldukları...

Tuhaf işler vesselam...

mazereti olamaz bunun ama basket takımı hedefsiz gidiyor...100 yılımızda sadece futbolda şampiyonluk hedefi var oda garanti değil...sanki 100. yılımız futbol takımın 100.yılı..

Sadece bu maç için konuşmayalım.geçen senelerdede böyle degimiydi febe maçlarındada bejeke maçlarındada bizden hep üstün oluyorlardı..

Maça gidecek adam ayda yılda bir kaç tane arkadaşımı aradıktan sora birinin kafasına eserse gelior ama futbol maçı olsa hemen herkes hadi kaan maça gidelim.. Galatasaray'ı futbol kulübü olarak gösteren ve onu ne yazık ki böyle gören zihniyet deişmedikçe o tribünler dolmaz..

Asıl mesele taraftarın gelmemesi değil,yönetimin vurdumduymazlığıdır..50- 100 kişi çok bile geliyor bu takıma...
Bu mudur yöneticilik,maçlara dahi gelmiyorlar,gelemezler ki yüzleri yok el birliğiyle bitirdiler yenilmez armadayı bu ve bunlar gibi vurdum duymaz yönetici bozuntuları... Bir tutturmuşlar borç ta borç ulan ne borcu yıllardır hiç biri elini cebine atmaz ama tv lerde basında GALATASARAY yöneticisi sıfatıyla boy gösterirler,bunlar bilmezler ki GALATASARAY asla batmaz,bakın devlet nasıl verdi seyrantepeyi hala temel atacaklar.Tv lerde boy gösterip seyrantepe zaten bizim hakkımızdı demekle yönetici olunmuyo...
Demek istediğim şudur... Adam gibi transferler yapıp şu takıma sahip çıksalar,borç' ların arkasına sığınmasalar ,bizleri ele güne rezil etmeseler,bizlerde böyle yazmak zorunda kalmayıp tribünleri doldursak...

Iki düsünce var. Bir tarafta 'Taraftarin maclara gitmesi icin yönetimin basketbola yatirim yapmasi lazim' diyenler,diger tarafta 'Yönetim neden yatirim yapsin ki taraftar salona gitmedikten sonra,ilk önce taraftar takimina sahip ciksin' diyenler.

Buyrun burdan yakin birde !

yönetim suçludur, bu kesin.

taraftar da suçludur, hadi takima güvenmiyorsun da derbi hatrina gelecek bi 500 kisi yok mu?

gelenlerin ayagina saglik, ama çogu kisi basket maçi izledigini 4 peryotta anladi. o anda da zaten farki kapattik.

ne desek bos. neyse, bjklileri tebrik edelim.

Kesinlik yönetimler suçludur...

Dünyanın hiçbir yerinde göremezsiniz kötü kurulmuş kadro ile dolu tribünler...(NBA hariç)

Şöyle düşünelim... takım çok kötü ama taraftar salonları dolduruyor,bu taraftar kaç maç daha doldurur salonları :?:

Bide tersini düşünelim... kötü olan takım yönetimin desteğiyle şaha kalkıyor,önüne gelene atlıyo,şimdi bu durumda taraftarıda salonları doldurmaz mı :?:

Kim ne derse desin takım aşk'ı,forma aşk'ı bir kenara iyi takıma iyi taraftar gelir...

Bence yönetim de taraftarda karşılıksız sahip çıkacak takıma...İki tarafta birbirine göre hareket ederse olmaz..
Ne yönetim destek vermemezlik yapacak ne de taraftar ilgisiz kalacak..Biz de malesef ikisi de mevcut..

Erman benim anlatmak istediğim şudur.... Taraftar ne kadar sahip çıkarsa çıksın,herşeyin bir sınırı var ,şubenin başarısızlıkları seneler boyunca sürerse taraftar'da salonlardan kaçar.

Spor sergi yıllarında takım ful salon oynuyordu,dışarda kalanlarda çabasıydı,ne zaman ipekçiye geçildi zamanın yönetimleri şubeye önem vermez oldular,başarıda gitti salonlardan taraftarda...

Bu yazilanlar milleti iyi gaza getirmis olacak ki herkes fener macina bilenmeye basladi. Sanki ondan baska macimiz yok...hic sanmam ama olaki o gün fenerlilerden fazla olsak bile oraya insanlarin ne amacla gelecegi asikar...sanki ondan önce veya sonra macimiz yok,bu haftaki tuborg macini kimsenin tinladigi bile yok ki bence kader maclarimizan bir tanesi...

öyle wpots fb de de öyle ... herkes gs maçını bekkliyoor.. ülker maçı bile dolmıyacak !.. biz yine gidicez... ben diyorum ipkçi dolmaz!... kulupğlerin kendi salonu olcuak ozmn bak nasıl dolyuoor..!

Takimin kötü olmasi bir taraftar için bahane olamaz bence. Bu durumda takimin destege daha çok ihtiyaci yokmudur? Yönetime zaten bisi demiyorum ama "taraftar" bu GS=futbol mantigi silmedikten sonra takim iyi olsa da dolmaz salonlar. Ne yönetim görevini yapiyor, ne de taraftar taraftarligini.

cimboms34' Alıntı:
Erman benim anlatmak istediğim şudur.... Taraftar ne kadar sahip çıkarsa çıksın,herşeyin bir sınırı var ,şubenin başarısızlıkları seneler boyunca sürerse taraftar'da salonlardan kaçar.

Spor sergi yıllarında takım ful salon oynuyordu,dışarda kalanlarda çabasıydı,ne zaman ipekçiye geçildi zamanın yönetimleri şubeye önem vermez oldular,başarıda gitti salonlardan taraftarda...

Katılıyorum abi..Ama bu yönetimin kendine çeki düzen vermesi için ne bilim güzel protestolar gibi uygulamalara geçilse (çok sayıda insanla tabi) bir fayda sağlamaz mı ? Ben bu gibi şeylerden bahsediyorum..

Spor sergi yıllarını hiç söyleme abi,ağlıyasım geliyor duydukça..

Ama bu yönetimin kendine çeki düzen vermesi için ne bilim güzel protestolar gibi uygulamalara geçilse (çok sayıda insanla tabi) bir fayda sağlamaz mı ? Ben bu gibi şeylerden bahsediyorum..

Spor sergi yıllarını hiç söyleme abi,ağlıyasım geliyor duydukça..[/quote]

Durum onu gösteriyor... Ya maçlara gelen 50-100 kişi'de gelmeyecek artık ,protesto babında...Gerçi böyle yapılırsa yönetimin ekmeğine yağ sürülmüş olur,adamların istediği bu zaten...

Yada maçlara gelen bu 50-100 kişi gerekli protestoyu salonda yapacak,gerçi maçlara yönetimden kimse gelmiyor ki kime neyin protestosu yapılacak...Bence burda havanda su dövüyoruz...