Fatih Solak VS Oguz Savas

• Konbuyu başlatan 1905
  • Başlangıç tarihi

Oguz savasi mi fatih solak i mi

• Fatih solak

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    58
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biglion' Alıntı:
bn bunun dogru bir haber olduna pek ihtimal vermiyorum ozellikle baglantisi olan veya admin abilerim onaylamadan bunu asparagas sayiyorum
haberi ben werdim kaynagi turkbasket.com
insallah dogru deildir

geçmis olsun yigiter ulug söyledi simdi besiktasla anlastigini ona da kaan sölemis kaan dedigi kaan kural heralde

Yiğiter Uluğ da şuan itibariyle belirtti bu transferi.
Fatih Solak yine profesyonelleşmiş.İlk profesyonelleşme denemesinde 40 dakika kenarda kalmıştı.Bunu da hatırlatalım.Buyursun yarışsın Kambalayla.

koch' Alıntı:
Yiğiter Uluğ da şuan itibariyle belirtti bu transferi.
Fatih Solak yine profesyonelleşmiş.İlk profesyonelleşme denemesinde 40 dakika kenarda kalmıştı.Bunu da hatırlatalım.Buyursun yarışsın Kambalayla.
herhalde bu hizla fatihi de elimizden kaciracagiz

fatihin fenere gitcegine ihtimal vermiyorum..fanatik GS li oldugu bilinen fatihi fenerlilerinde isteyecegini zannetmiyorum...oguz savas bjk ya gittigine gore fatih in de GALATASARAYAMIZDA oynayacagi kesinlesti gibi gorunuyo...tuborg dan alinan umit milli pivot cemal nalga ile birlikte 1 de ii bi uzun alinirsa pota altinda hic problem yasamayiz...su hakan keseoglugunu alsak tuborg tarafindan serbest birakilan bence tufan ile beraber ii bi 2 li olurlar..o zaman malik dixon gitsede bence 1-2 numarali pozisyonlarda cok problem yasamayiz 3 numaraya alinacak skorer bi amerikali ilede bence cok ii bi takim olusturulabilir...

Arkadaşım bu işler paraya bakarr adamm 26-27 yaşında alıcagı paraya bakar galatasaray para veremez demiyorum ama fenerbahce daha fazla verirse oraya gitmesii normöal ve haklıdır.. adamm kaç sene basketbol oynicayacak zaten cok üst düzey birt oyuncu degil...

bence fatih fenere gidecek tabii eger fener daha fazla werirse zaten günümüzde kaç kisi digerine göre az parada werse tuttugu takimda oynar

artik bu yasindan sonra fatik gibi belli bikac yetenegi olan adamin parayi tercih etmesi dogal zaten fatih basket hayati boyuncu parayi tercih ettigi icin suanda yeterli gelismeyi gosterememis bir oyuncu konumunda ulker de iken parayi tercih etti bi sene once bize gelmekten vazgecti atigi imzaya atmadim dedi yine kenarda durdu paslandi simdide gitsin isterse fb ye ama kambala ona o formayi biraz zor gosterir kimseden korkmamak ayri onunla mucadele edebilmek ayri oay suanda fatih icin turkiye ligindeki en iyi takim GS bunun bilinindeyse kalmali yok degilse yolu acik olsun

Niye kasıyoruz kendimizi anlamadım.Fatih gönlünün kimde olduğunu belli etmiş röportajında.Hayır Fenerbahçeye transfer olduğu zaman bunları söyleyebilirdi anlardık.Ama daha fol yok yumurta yokken ve bize daha yakınken bunları söylemesi bana dokundu.Para kısmına da katılmıyorum.Şubenin para konusunda bu kadar rahat olduğu bir dönem hatırlıyor musunuz?Galatasaraylıyım diyen biri bunu yapmamalıydı.

bu topıc kapansa daha ıı olmayacak mı admınlerr artık ortada alınabılcek bı oguz yok sadece fatıh var o da transfer topıgınde konusuruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...