Fatih Terim

Ben kişilere takılmam başkan adaylarının hangisi seçilse bugüne kadar yaşananların yüzde 95 kadari olacaktı burada sorun vaatlerle işin ucunu kaçırmak oldu mc seçim öncesi uyardı eşref bey veya yiğit bey seçilse idi bu durum normal karşılanacak ve eleştiri almayacaktı metin bey ile burak bey ise bence bir yerden sonra işin ucunu kaçırdı bugüne gelindi beklenti büyük olduğu için eleştiri de fazla oldu diye düşünüyorum

Geldiği günden beri tek çözüm olarak transferi işaret eden Terim belli ki artık bittiğinin farkında. Ne oldu da satmayı beceremiyoruzdan bu noktaya geldiniz Sayın Terim?

4 senedir takımın başında, gidip 30 yaşında adamlara talip oluyor. Sonra bana 3 sene daha verin diyor arada da zamlı kontratı alıyor. İyi yere teşkilat kurmuş vallahi tebrik ediyorum kendisini.
Marcao ,Lyuindama, Kerem ,Mustafa Muhammed, Gedson, Taylan ,Ömer Bayram, Sarachi ,Diagne ,Andone, Seri,Yedlin,Omar,Alpaslan,Aytac,Okan Kocuk,Emre Tasdemir,Emre Kilinc ,Emre Akbaba,Halil

Bu isimlerin Hepsi 30 yasinda dahi hala degiller geldikleri seneyi saymiyorum

Bisi idda ederken yazarken gercek olup olmadigini bence araştirmak lazim.

Fatih Hocaya düsman olabilirsin sorun yok.
Yalan iftira atamazsin algi yapmaya calisiyorsaniz cidden elinizdeki donelerin gercek olsunki bizde acaba mi diyelim.

Yukarida saydigim isimden fazla 30 yasinda adam aldigini yazarsan senden özür dileyip En büyük Fatih Terim düsmani olucam

Marcao ,Lyuindama, Kerem ,Mustafa Muhammed, Gedson, Taylan ,Ömer Bayram, Sarachi ,Diagne ,Andone, Seri,Yedlin,Omar,Alpaslan,Aytac,Okan Kocuk,Emre Tasdemir,Emre Kilinc ,Emre Akbaba

Bu isimlerin Hepsi 30 yasinda dahi hala degiller geldikleri seneyi saymiyorum

Bisi idda ederken yazarken gercek olup olmadigini bence araştirmak lazim.

Fatih Hocaya düsman olabilirsin sorun yok.
Yalan iftira atamazsin algi yapmaya calisiyorsaniz cidden elinizdeki donelerin gercek olsunki bizde acaba mi diyelim.

Van Aaholt, Larsen ? 30 yaş mevzusunu bu sene için söyledim bu arada.

Hocanin Totalde yaptigi Transferlerden
Hepsi genc olamaz kaldiki Altyapidan Ali Yavuz Emin Bayram Yunus Akgün Ozan KABAK cıkmıs.

Dünyada 30 yaş 3 senelik proje icin gayet normal yaş bence Fatih Terim Düsmanligindan Futbolun gerceklerini konusmuyoruz.

Kaldiki Hoca Baris Alper Yilmaz Berkan Kutlu aldigini yazmiyorsun Aytac ile Alpaslani yazmiyorsun yapmayin arkadaş

Ne van Holt ne Larsen gelmedi geledebilir alacagimiz her oyuncu 24 25 olucak durumuda yok.

Hoca sevmeyin kabul ama iftira atmayin

Aytac Alpaslan Alper Berkan 4
Van Holt Larsen 2 yine tezin elinde kalir

Ben elestriyi haksiz bulmuyorum.
Hoca istedi mariano ayrildi. Hoca istedi linnes kontrati bitmeden yenisini imzaladi. Hoca istedi sener geldi. Hoca istedi omar alindi. Hoca istedi yedlin alindi.
Bunlar son uc senede yapilan sag bek hamleleri.
Gs icin yuksek maliyetli hamlelerdi bunlar. Gelinen nokta hala sag bek ariyoruz.

Marionunu Kontrati bitti Linnes Kontrati bitti .
Omar mariaonun neredeyse 1m dolar düsük fiyatina geldi.
Omarin basina geleni Hocanin sucu gibi göstermeyelim.Sener kumarda denendi olmadi,Linnesi Hocami aldirdi dümduz topcu.
Yedlin yoklukta alindi her transfer tutucak diye bisi yok .
1 GOL ile sampiyonluk gittiki son 5 6 haftadaki Klüp icinde dönenler ortada.

Bulmak isteyene bahane çok. 4 senede 40 topçunun 5-6 tanesinden anca faydalan, sonra kiralık getirttiğin adamı başka yere kirala ordan gelen parayla git yeni adam kirala. Ocak-Haziran diye gidiyorduk artık baktı kimseden ses çıkmıyor 3 yıl falan demeye başladı.

Ben elestriyi haksiz bulmuyorum.
Hoca istedi mariano ayrildi. Hoca istedi linnes kontrati bitmeden yenisini imzaladi. Hoca istedi sener geldi. Hoca istedi omar alindi. Hoca istedi yedlin alindi.
Bunlar son uc senede yapilan sag bek hamleleri.
Gs icin yuksek maliyetli hamlelerdi bunlar. Gelinen nokta hala sag bek ariyoruz.
Benim dediklerim bir eleştiri değil aslında Furkan bu sezon için Aanhlot'tan örnek verince bende bizim üstümüzde olan takımların bu seneki transferlerinden örnek verdim.Ben de isterim maksimum 25 yaşında yabancı oyuncu. Mohammed gibi Gedson gibi genç oyunculara alamıyorsun yabancılarda kiralıyorsun adam iyi sezon geçirirse sözleşmeye bonservis koydursan da o para olmuyor kulüpte. Geçen sezon İsmaila Coulibaly 3 milyon euro verip almadık menajer önerisi ile Etobo'y aldık.

Bulmak isteyene bahane çok. 4 senede 40 topçunun 5-6 tanesinden anca faydalan, sonra kiralık getirttiğin adamı başka yere kirala ordan gelen parayla git yeni adam kirala. Ocak-Haziran diye gidiyorduk artık baktı kimseden ses çıkmıyor 3 yıl falan demeye başladı.
🤣Fatih Terim düsmanligi gözleri kör etmis.
Kendi kendinizi inandirin olmayan olaylara 40 transfer diyorsun.
Biz baska Galatasaray yönetimi izledik demekki.
Hersene transfer yapamayan yönetim degildi

Bugün PSG bile 30 yaşındaki Wijnaldum'u aldı. Barcelona 33 yaşında ki Aguero'yu aldı. Avrupanın en iyi altyapısına sahip olan Ajax 32 lik Tadic ile sözleşme uzattı.Milan 34 yaşınada olan Giroud'a 2 milyon euro bonservis verip aldı.Burada iş oyuncunu takıma vereceği katkıda..
Maalesef Milana, Barcelonaya giden 30+ oyuncular takımlarını şampiyon yapıyor (aklıma Barcelona - Henrik Larson geldi hemen), Türkiyeye gelen ise emekli ikramiyesi niyetiyle gelip bizleri kanser yapıyor (Hagi, Popescu, Taffarel ve VanHoijdonk da istisna olarak aklıma gelenler).

Bugün PSG bile 30 yaşındaki Wijnaldum'u aldı. Barcelona 33 yaşında ki Aguero'yu aldı. Avrupanın en iyi altyapısına sahip olan Ajax 32 lik Tadic ile sözleşme uzattı.Milan 34 yaşınada olan Giroud'a 2 milyon euro bonservis verip aldı.Burada iş oyuncunu takıma vereceği katkıda..
Bu takımların para derdi yok ki onun dışında psg son kurşununu sıkıyor zaten, barca Messi yi mutlu ediyor, tadic takım kaptanı zaten Milan ise parasızlıktan aldı. Bizim ise paramız yok üstüne teklif alan oyuncumuz dahi yok heralde ki kimseyi satamıyoruz ve şuan 30 yaşında oyuncu bakma lüksümüz yok.

Bu takımların para derdi yok ki onun dışında psg son kurşununu sıkıyor zaten, barca Messi yi mutlu ediyor, tadic takım kaptanı zaten Milan ise parasızlıktan aldı. Bizim ise paramız yok üstüne teklif alan oyuncumuz dahi yok heralde ki kimseyi satamıyoruz ve şuan 30 yaşında oyuncu bakma lüksümüz yok.
30 yaş altıda uygun fiyata yabancı bulmak zor malum yabancı sınırı adamlar gelmek istemiyorlar. Ben 30 yaş üstündense Marcao, Luyindama, Mohammed ve Gedson gibi adamları kiralamak yerine bonservisiyle alıp zarar etmek 30+ oyunculardan daha iyidir.

Problem o değil kendi oyununu oynatacaksa alsın helali hoş olsun da başka yönetime işte şuranın genç yıldızını istedi haalandı istedi bilmem ne diyip beşiktaşın iki topçusunu iki tane 30 yaşında adamı ilk sıraya yazmak garip oluyor işte

Problem o değil kendi oyununu oynatacaksa alsın helali hoş olsun da başka yönetime işte şuranın genç yıldızını istedi haalandı istedi bilmem ne diyip beşiktaşın iki topçusunu iki tane 30 yaşında adamı ilk sıraya yazmak garip oluyor işte

Bjk’nin 2 topçusundan Rosier 24 yaşında. Ghezzal’e gelince yarısı kadar duran top atan oyuncumuz olsaydı birkaç hafta önceden şampiyonluğu ilan ederdik. Ghezzal bizim lig özelinde ciddi manada çilingir görevi görüyor

Bekler için adı geçen 30 yaş civarı oyunculara gelince muhtemelen Psv maçı öncesi kadro beksiz kalmasın diye yapılan refleks görüşmelerdi. Hatta sonuç olarak da gerekirse Psv’ye elenelim ama bu yaşta, maliyetli transferler yapmayalım sonucu çıktı ki hiçbirini almadık.

Tudor dönemi Ostersunds maçı öncesi yapılan Belhanda ve Maicon transferlerinde verilen bonservisleri herkes hatırlıyordur herhalde.

Haa ama Psv’ye elendikten sonra gider de Larsen’e bonservis verirsek o zaman eleştiririz.

Şu ana kadar bonservis verilen tek oyuncu BAY, o da 23 yaşında. Berkan da ha keza 23

Bjk dan Rosier'i bende istemem çünkü maçlarda yapıpta kart görmeyen oyuncu bize gelince ilk hafif müdahalesinde kartı görür.Ama Ghezzal büyük katkı verir bize.