FATIHI BIRAK TRANSFERLERE BAK

galat asır saray arkadaşım benfarklı yazıorum sen farklı okuyorsun ihtimaller üzerinde duruyorsun sen pivot olsaydın felan.... nese arkadaşım bizim uzatmamıza gerek yoksezon başlyınca görürüz herşeyi şimdi sadece durup görelim yönetimi :) :) :) :) :) :) :)

Ya arkadaşlar Fatih bunları dedikten sonra bırakalım Fatih'i bitsin.Zaten gelse de nasıl oynucak?Bu laflardan sonra gelmesi de çok zor.Ayrıca şunu söyliyim para için oynamayan sporcular her zaman en iyi performasnı verir.Fatih yanlış tanımıs.Gözlerindeki o ışıltı GS aşkı değil,para sevasıymış.Aza kanaat etmeyen çoğu da bulamaz...İlerde bu lafımın değeri oldukça iyi anlaşılacak...

Arkadaşlar bazı şeyleri iyi saptamak lazım...

1-Transferde geç kaliyoruz..Hocamıza güvenim sonsuz ama iyi basket iyi oyuncularla oynanır....Ve piyasadaki iyi oyuncular birbir gidiyor...zaman daralıyor...

2-F.Solak geçen yıl parasal sorunlar yaşamış olabilir..Ama sadece o değil bütün takım yaşadı....Birde mahkemeye veririm felan filan..Ver kardeşim,ver...allah yolunu açık etsin...Git Kambala'nın,Semih'in yedeği ol...Sonra da saraçoğluna git Fb maçları seyret...

3-Ülker'in sponsorluğunun bir balon olduğunu maalesef gördük..Ben başlarda ümitliydim ama artık baz gerçekler daha net ortaya çıkıyor..Fb'ye peşkeş çekilen basket şubesinin tepkisini önlemek için bir parmak bal çalınmış ağzımıza.....

4-Yabancı sorununun artık netleşmesi gerekmez mi..Dıxon'ın durumu nedir..Taraftarın bu kadar sevdiği bir oyuncunun gitmesine seyircimi kalınacak..Diğer bölgelere ne gibi yabancılar düşünülüyor..Neden bir açıklama yapılmıyor...

arkadaşlar bizde bu kadar pısırık bir yönetim varken bırakın ülkeri eti coca cola bilmem ne olsa gene galatasaray hiç bir pay alamaz biz yüzüncü yılımızda lig de play out maçlarıyla kaldık fenerde hedef euroleague şampiyonluğu bunun sorumlusu ülker mi yoksa tuttuğunu koparamayan yönrtimmi Ribery kaçtı marsilya 25 milyon eroluk teklifi reddetti en basiti ribey bizde olsaydı bu para bizim olmaz mıydı futbolda doğru transfer yapılsaydı heinz hiç oynamadı toplam maliyeti 4 milyon uero bu parayı basketbol şubesine verselerdi nba takımı gibi takım kurar ve Babalar gibi GALATASARAY basket kulubu olurduk fatih solak a evallah etmezdik gerçek aslanlar olurduk ama malesef yönetimimiz üzülerek söylüyorum amatör braşları ölüme götürüyor ülker 2 milyon euro verdi hala kurulan takım yok kocu da ülker aldı.. Fenere o oyuncuları ülker mi verdi yoksa kendisi mi aldı hiç sordunuz muibrahim ömer mirsad zaten koyu fenerli solomonu aydın örs istemiş nedim de getirmiş

Parasını alamıyorsa tabi ki mahkemeye verecek.Fatih paragözlük yapmıyor ki sadece hakettiği parayı istiyor.Bunda ne gibi bir anormallik var?
Fatih'e ben de kızıyorum.Çünkü şube seneye düzelecekken,Ülker komite oluşturacağı için arasının bozuk olduğu yöneticilerle belki de hiç muhatap olmayacakken Fenerbahçe'ye gidip bizden çok kendine zarar verecek olduğu için.
Şu cehennem mevzusuna gelince.Galatasaray'a 1 sene boyunca hizmet etmiş olan bir oyuncuya cehenneme gitsin demek...Yazdıklarımıza dikkat etsek güzel olmaz mı?
Bana ters gelen nokta hakkını arayan -ki alamadığı parasını hakeden- oyuncumuzun paragöz diye damgalanması.Biraz empati kursanız ne kaybedersiniz?

tamam belkide bir galatasaraylı olarak en büyük rakibimize gitmesi bizi üzüyor ama o para fatihin hakkı ve vermiyorlarsa alması lazım öyle yada böyle doğru değilmi? Lütfen çamur atmayalım Okan tekrar galatasaraya geldi ve boş mukaveleye imza attı çünkü artık gerekli parayı kazandı ben çok iyi biliyorum beşiktaşta önerilen sözleşmenin üçte birine galatasaraya geri geldi hatta almanyadan önerilen sözleşmenin altıda birine... Fatih eskiden beşiktaştada bir sezon geçirdi o zaman hiç kulube almasaydık Okan geldi galatasaraylılığını gösterdi belki ileride oda yapacak ama zaten çocuğun yeni bir geçmişi var anlayış gösterin suçu birazda ülkerle fatihte değilde yönetimde arayın euroleig takımı kuracak kadar parayı hiç oynatmadıkları heinze veren Yönetime
BONSERVİS:2250 dolar YILLIK PARA (oyuncunun aldığı):900 dolar 700 dolarda tazminat basketbola verilse bu para ne olur 100 tane fatih olur parasını tıkır tıkır alan ve böyle fenerede gitmez

Geçen sene parasını birtek Fatih'mi alamamıştır...G.Saray'ı başka mahkemeye veren oyuncu varmıdır....

G.Saray gelirlerinin %98 ni futboldan kazanan bir klüptür..Tabi ki öncelik herzaman futbolundur...O beğenmediğiniz Heınz belkide Denizli'de şampiyonluğu getiren gollerden birini atan oyuncudur.....7 ay parasını almamasına rağmen en ufak bir pürüz çıkarmadan onurluca mücadelesine devam etmiştir.....

Evet doğrudur....G.Saray'ın maalesef iyi bir yönetimi yoktur...100.Yılında iki basket takımıda küme düşen dünyada belkide ilk klübüz..Burda zaten hepimiz aynı fikirdeyiz...Ama hiçbir oyuncuda G.Saray'dan büyük değildir...Mezarlıklar kendini vazgeçilmez sanılan krallarla doludur....Giden gider,kalan kalır....

giden gider kalan sağlar bizimdir. gözümüzün önünde bir hakan şükür örneği var adam kaç yıldır galatasaray a hizmet ediyor geçen sene parasını alamadığında song gibi tomas gibi olay çıkardımı keza bu dediğim hasan,ergün gibi kalpten gs ye bağlı olanlar içinde geçerlidir ne olursa olsunhiçbir şahıs camiamıza böyle laflar söyeyemez tabi mahkemeye verebilir bu onun doğal hakkı ama bunu açıktan söylemek te biraz ayıp oluyor zaten fatih te daha kendini geliştiremez adam da fundamental in f si yok bize yararlı olabileceğini düşünmüyorum biz işimize bakalım bence aldığımız yetenekli gençleri tecrübeli yabancılarla birleştirebilirsek seneye çok rahat üst sıraları zorlarız :eek:key

konuyu ben actim actigima pisman oldum..BIRAKIN ARTIK FATiH SOLAGI...fb ye mi gitcek ne yapacaksa yapsin...KONU BASLIGINDA YAZDIGIM GiBi FATiHi BIRAK TRANSFERLERE BAK...sube hala uyuyo..ne gelen var ne giden...ben yazdigimi yazida hem subeyi hem ligin icinde bulundugu durumu yazdim...bu ligden hicbi hayir gelmiyecegi ortada,birileri kafasina gore sube kapiyo birileri cagiriliyo,sonra yeni isimler ile lige katiliyo takimlar karmalar kuruluyo filan falan...dedigim gibi eger bulabilirseniz HINCAL ULUC un 2 gun once yazdigi yaziyi bulup okumanizi rica ediyorum..bulursam bende burda yayinliycam...bu yazi gercekten onemli cunku turkiye basketbol liginin ayni futbol liginin oldugu gibi nasil kokustugu ve ne hale geldigini cok guzel anlatiyo...

fatih e de bugune kadarki hizmetleri icin tesekkur ediyorum (bizi play-off a sokmus ya.. heralde gecen sene 30 dk sure ,10 kusur ribaund ,15 sayi , 5 blok filan ortalamalari ile oynadi AMA NE HiKMETSE BEN HATIRLAMIYORUM!!! NEYSEEE !!! ) FATiHCi ARKADASLAR ARTIK GiDER KADIKOYDE OZLEM GiDERiRLER FATiH le !!!! bu klupten kimler geldi kimler gecti..ne fatihler ne HAKAN SUKURLER geldi gecti ... suc bunu yazanlarda diil,suc bu klup ten ayrilip sonra aglaya aglaya geri gelenlere kapi acanlarda,bu klubu bu hale getirenlerde ...HAKAN SUKUR OLAYINI BURDA TARTISMAK iSTEMiYORUM BURASI BASKETBOL FORUMU ... AMA COK iSTEYEN VARSA HAKAN inda NE HALT OLDUGUNU COK ii BiLiYORUM,GiDERKEN NELER SOLEDiNi SONRA NASIL KIVIRTTIGINIDA ii BiLiYORUM ... O YUZDEN BIRAKIN FATiHi NEREYE GiDERSE GiTSiN ...BiZE BU SENE BU FORMAYI TERLETiCEK , BU FORMAYI GERCEKTEN GiYMEK iSTEYEN OYUNCULAR LAZIM...BU KLUP FATiHiN YAPTIGI 60 BLOKLA GALATASARAY OLMADI!!!!!
BAZI ARKADASLARIN BUNU ANLAMASI LAZIM...HERKES GECiCiDIR BU KLUPTE BiZLER DAHiL... BU KLUP e GERCEKTEN HiZMET EDENLER ,TERiNi AKITANLAR GALATASARAY TARiHiNiNiN SAYFALARINDA HAK ETTiKLERi YERLERi ALACAKLARDIR ((( METiN OKTAY gibi )))

Fatih'in GS'yı dava etmesine kimse birşey demiyor.Olay şu:Fatih iyi kötü günler geçirdi GS forması ile.Biraz saygısı varsa dava etsed e içinde kalır.Şartlar ayrılmamı gerektirdi der.Adam ben GS'yı dava etcem de bilmem ne de ... Yakışmadı...
Ayrıca ben de dahil hepimiz yönetimi eleştirdik bu zamana kadar;ama biraz düşünürsek yöenetim iktidardaki ismi lazım değil partisiyle aynı anda geldi.Ve hep yolumuzua taş koyuldu.Yöetici kim olursa olsun bu taşlar konulacakmıs artık bu anlaşıldı.Yönetimin başarısızlığının nedeni devletin destek yerine BELİRGİN bir şekilde köstek olmasıdır.Ne de olsa o yönetim gecesini gündüz edip çalışıyor.GS için canını verecek insanlar olduklarını ben de daha yeni anladım.Rakibimize destek olup bize kostek olan bu iktidarın sonu nolcak bakalım...

Benim cümlelerim başkalarınınki kadar ağır değildi, neden hala eleştiriliyorum anlamadım( Forumda Fatih Solak'ı savunan tek kişi olarak sözleri üzerime alıyorum)Ben de en az sizin kadar Galatasaraylıyım ve çok sevdiğim biri için bile Şükrü Saraçoğlu'nun yanından bile geçmem.Ortada henüz net bir şey yok ama inşallah bizde kalır da...Neyse...Fatih'in gidip gitmeyeceği kesinleşene kadar Fatih hakkında bir şey yazmayacağım ve üstü kapalı olarak da eleştirilmek istemiyorum artık.Bu konu da fazla uzadı giderse gider gitmezse ne ala...

fatih artık umrumda bile değil
arkadaşlar ben bu sene efes'i tutuyorum
çünkü fener'e 100. yılını anca efes zehir eder
avrupada ise fener şampiyonlar ligindeki gibi kek takım olur basketbolda

denizz' Alıntı:

Bence bu konuda biraz fazla iddalı konuşuyorsun...
Fenerbahçe'nin AVRUPA'da ki başarısına gelincede Onların başarılı olması bizi mutlu eder lütfen köstek olmayalım DESTEK olalım... Bir TÜRK takımının başarısı ÜLKEMİZİ temsil eder...

Fenerbahce gibi bölücü bi örgütü avrupada desteklemem.Cumhuriyet kurduklarını varsayan bi topluluk,kürtçenin resmi dil olmasından da beter bi durum...

Saygın R.Lion' Alıntı:
denizz' Alıntı:

Fenerbahçe'nin AVRUPA'da ki başarısına gelincede Onların başarılı olması bizi mutlu eder lütfen köstek olmayalım DESTEK olalım... Bir TÜRK takımının başarısı ÜLKEMİZİ temsil eder...

bunları ıcınden soyledıgıne ınanmıom bız fenerbahce cumhurıyetıyız dıyen kımdı acaba saygın hatırlar mısn
yada kendını baskalarından ustun tutan kım !!!!

Fenerbahçe'nin başarılı olması bizi fazla sevindirmez ama Fenerbahçe başarılı olmasın diye Efes'i tutmak bize yakışmaz.O zaman bizim küme düşmemiz için Banvit'i destekleyen Fenerbahçe taraftarının konumuna düşeriz.

denizz demiş ki:

Ne Desteği Bea Sen GalatasarayLıysan Başta Takımına Destek Ver Gidipte Başka TakımLara HeLe HeLe Bana Göre Türk BiLe Denmeyecek Bir Takımı DestekLemekten Bahsetmeyin Lütfen....