Fenerbahçe 1-1 Galatasaray

Yazıklar olsun. Tek kelimeyle REZALET oynadık. Ben böyle ruhsuz oyuncu topluluğu görmedim. Birazcık hırsınız olsun, koşun be. 1-0 gerideyken mal gibi kendi sahamızda top çevirmemiz kabul edilir şey değil. Bu zihniyetle, bu pısırıklıkla değil 16 daha 1600 yıl maç falan kazanamayız.

Hamza yine korkaklığını gösterdi. Oyuncular hiç motive değildi. Umut ve Bilal'i de nüfusuna geçirir artık.
Podolski rezildi bütün maç yürüdü.
Selçuk rezildi Muslera'ya geri pas verdi durdu.
Sabri yine beyinsizce oynadı.
Bilal bütün pasları rakibe attı.
Umut futbolcu değil..
Carole yüzünden gol yedik. Topu kaptırdı, adamın arkasından yürüdü resmen rezil.
Yasin de çok etkisizdi. Son dakikada koşmak, mücadele etmek aklına geldi.
Bu ruhsuzlara maç başı ücret falan verilmemeli.

Sneijder'e bir kez daha helal olsun. Maçın büyük bölümünü stoper oynadı. Oyun kurmak için Muslera'nın yanına kadar geldi çoğu zaman. Ama ayak uydurabilen çıkmadı tabii. Olcan'a da müthiş bir asist yaptı. Şeref yoksunu hakem Wesley'e yapılan sert müdahelelere göz yumdu.
Balta ve Chedjou ikilisi iyiydi.
Olcan da gol attı ve fena değildi.
Bunlar en azından maç başı ücretini haketti.

Son olarak maç da berbattı, biz de berbattık. Şikeciler de bir halt yapmadı ancak biz gerçekten çok âciz durumdaydık. 11 taraftar çıkarsan daha özgüvenli oynar..

Carole pozisyon esnasında çok kızdım ama sakatlanmış. Tipik Fenerbahçe maçı şanssızlığı en olmayacak pozisyonda sakatlık geldi.

Yaa bildigin bu tarz maclara kafadan yenik basliyoruz. Mental sikinti var. Bir cok kisi kötüydü. Sikecilerin cok daha kötü olmasi bizim de kötü olmamizi gerektirmez biz hayata ordan bakmamaliyiz. Net isiran ortasaha eksikligi var ve bence en büyük sorun büyük takim havasinda oynamiyoruz...

Yazıklar olsun. Tek kelimeyle REZALET oynadık. Ben böyle ruhsuz oyuncu topluluğu görmedim. Birazcık hırsınız olsun, koşun be. 1-0 gerideyken mal gibi kendi sahamızda top çevirmemiz kabul edilir şey değil. Bu zihniyetle, bu pısırıklıkla değil 16 daha 1600 yıl maç falan kazanamayız.

Hamza yine korkaklığını gösterdi. Oyuncular hiç motive değildi. Umut ve Bilal'i de nüfusuna geçirir artık.
Podolski rezildi bütün maç yürüdü.
Selçuk rezildi Muslera'ya geri pas verdi durdu.
Sabri yine beyinsizce oynadı.
Bilal bütün pasları rakibe attı.
Umut futbolcu değil..
Carole yüzünden gol yedik. Topu kaptırdı, adamın arkasından yürüdü resmen rezil.
Yasin de çok etkisizdi. Son dakikada koşmak, mücadele etmek aklına geldi.
Bu ruhsuzlara maç başı ücret falan verilmemeli.

Sneijder'e bir kez daha helal olsun. Maçın büyük bölümünü stoper oynadı. Oyun kurmak için Muslera'nın yanına kadar geldi çoğu zaman. Ama ayak uydurabilen çıkmadı tabii. Olcan'a da müthiş bir asist yaptı. Şeref yoksunu hakem Wesley'e yapılan sert müdahelelere göz yumdu.
Balta ve Chedjou ikilisi iyiydi.
Olcan da gol attı ve fena değildi.
Bunlar en azından maç başı ücretini haketti.

Son olarak maç da berbattı, biz de berbattık. Şikeciler de bir halt yapmadı ancak biz gerçekten çok âciz durumdaydık. 11 taraftar çıkarsan daha özgüvenli oynar..

Carole sakatlandı o pozisyonda abi.
Rezil falan olmadı sanki.

Abi şu maçta oyuncumu da hocamı da eleştirmem öncelik olarak. Ofsayttan gol ye , orta shayı geçtiğin anda memoş ve sakallı maymun hemen tekmeleri yapıştırsın , hakem de yalandan faul çalıp geçiştirsin. E daha ne ? Orta sahayı geçtiğim anda adam beni her seferinde indirirse nasıl çıkacağım ki ben ileri ? O yönetim denen aptal ordusu da çıkıp hakkımızı savunmazsa onlara da yazıklar olsun.

Fırat Aydınus olsun, Cüneyt Çakır olsun Türkiye liginde maç yönetmiyorlar, hesap kitap yapıp idare ediyorlar. Bir pozisyonda sarı kart veriyorsa hemen muadilini bir şekilde buluyor ve ona da sarı kart gösterip durumu dengeliyor. Böyle hakemlik olmaz. Ba'nın Burak'a vurduğu diz, Mehmet Topal ve Josef'in faulleri, ofsayttan yediğimiz gol oynadığımız rezil ötesi korkak futbolun önünde benim için.

Ne olursa olsun ilk 60 dakikadaki korkak futbol ve kötü oyun ile mağlubiyeti hak ettiğimiz günde berabere kaldık. Son yarım saatteki oyunun da hakkını vermek lazım. Maç boyu bu şekilde oynasak durum daha farklı olurdu. Tabi bu futbola Fener'in korkaklık edip, skoru tutma duygusu müsade etmiş de olabilir.

Bakıyorum, her yerde hakem konuşuluyor. Bana sorarsanız maça etkisi %10 değildi. Yazacak çok şey var ama insanın içinden gelmiyor. Bitiirdiler içimizdeki futbol sevgisinide. Dün akşamki maç senenin en dandik 8-10 maçından biri olmaya adaydır bence. Tıpkı son 2-3 seneki maçlarımız gibi. Seyrederken, maç öncesinde, sonrasında, şu anda harcadığımız zamana yazık gerçekten.

Bir fenerbahçeli olarak dün akşam yenmediğimiz için üzülmüyorum. Zaten maç başında, hafta içindeki azizin açıklamaları vs den dolayı beraberliğe çoktan razıydım. İlk yarıdaki galatasarayın oyunu biraz heveslendirse de bala ikinci golü bulamazsak çıkartırken kaptırdığımız toplardan yiyeceğimiz çok netti. Hoş, ikinciyi bulsak da ne kadar rahat olurduk bilemiyorum, sonuçta akhisar maçı daha 2 hafta önceydi sanırım. basur olduk yıllardır kasılmaktan... Bugün sakin kafayla daha da mutluyum 2-0, 3-0 falan yenmedik kazayla diye. Yoksa gene pespembe olacaktı heryer. Bu şansı değerlendirebileceğimizden de emin değilim ya.

Çok değil, 3-4 yıl öncesinde avrupada çeyrek final, yarı final oynuyorduk. Şimdi rezil olmadan kapatsak defteri yeter diyoruz.

Ortamı da o kadar güzel geriyorlarki, bir gazetedeki (isim vermek yasakmı bilemedim, o yüzden yazmıyorum zaten görmüşsünüzdür sizde) habere bakın, Galatasaraydan fenerbahçeye olay gönderme... Bakıyorum, ama anlayamıyorum nesi olay. adamlar hakaret mi etmiş ? yalan mı söylemiş ? küfür mü etmiş ? hayır. 4 yıldızlı logoyu göstermiş... Aslında, sizin bizde, bizim sizde kızdığımız şeylerin %90 ı buralardan çıkıyor.

Hakemle başladım, hakemle bitireyim, sorarsanız Ba dan utandım, Burak ve Raulun penaltı bekledikleri pozisyonlardan da. verilmeyen en az 2-3 kart vardı bence, gereksiz verilen fauller de vardı. Çok çirkin görünen itirazlarda. Gol pozisyonu %51 ofsayttı, tekrarını, maratonu falan izlemedim, gazetelerden de bakmadım maçla ilgili haberlere daha vazla vaktmi ziyan etmemek için. aynı hiazdamıydı, yeni kurallarmı böyle bilmiyorum.

Futbol bitti, basketbol kaldı, umarım onunda içine etmezler. Aslında çoktan ederlerdi ama hala müessese takımları da başrolde oldukları için o kadar karışamıyorlar bence.

Kjaer denen salağın sezon başından beri yaptığı penaltilari, elleri, yediği kırmızı kartları herkes gördü. Ama dün topla alakası bile olmayan pozisyonda burak a yaptığını hakemin biyeri yemedi penaltı vermeye.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün fırat aydınus kötü bir maç yönetti. Maça etkisi öyle %10'la filan açıklanamaz. Bunu ofsayt olan golden bağımsız söylüyorum. Sen bir takımın tekme tokat futboluna izin verirsen çalmadpın penaltıdan daha büyük zarar verirsin rakibe.

Bu arada Kjaer-Burak posizyonu bence penaltı değil. İşin garibi birebir aynı pozisyon öğlen Sunderland-Newcastle derbisinde yaşandı. Coloccini rakibine abartısız aynı müdahelede bulundu. Hakem orada penatlı+kırmızı verdi. Ben gündüz hatalı karar verdiğini düşünmüştüm hala da fikrim aynı.

Maça gelince; çok kötü oynadık. Maçla ilgili tek olumlu nokta takımın fizik olarak oyundan kopmaması ve üstünlüğü ele alması olumluydu. Ve takımda bir kaybetmeme geni oluştu. Ne olursa olsun peşini bırakmıyorlar güzel.

Kjaer'in Burak'a yaptığı net penaltı. Ayağını araya atıp kendini de yere bırakıyor ki takıldık düştük diyebilsin. Bir de bazıları kjaer önde diyor hayır önde olan Burak kjaer ayağını aşırı uzatarak öne geçmeye çalışıyor.

Klasik Kadıköy, klasik Fener balı. Biraz top oynamaya başladığımız anlarda Carole'un sakatlanışı ve topu kovalamayışı, ardından gelen ofsayt gol.

Maç sonu Hamza hocanın su şişesini fırlatması da oldukça yapmacıktı. Hayır çıkardığı kadro ile zaten kazanamayacağın belli bu neyin tribi?