Fenerbahçe Ülker Maçı İçin Pankart Önerileri

Arkadaşlar ben fikirlerimi sunmadan önce şunu sormak istiyorum. Pankart önerilerimiz Fenerbahçe'ye karşı bi kin güdebilir mi ? Yönetime karşı bi kin güdebilir mi ? Yoksa Galatasaray'a moral vermek takımı ateşlemek için mi olmalı ?

bu 3 başlık altında cümleler bulabiliriz ama şu olmasın bu tarz bi pankart asamayız derseniz ona göre kasmayız bizde o konuda :)

Fırat Aydın' Alıntı:
Arkadaşlar ben fikirlerimi sunmadan önce şunu sormak istiyorum. Pankart önerilerimiz Fenerbahçe'ye karşı bi kin güdebilir mi ? Yönetime karşı bi kin güdebilir mi ? Yoksa Galatasaray'a moral vermek takımı ateşlemek için mi olmalı ?

bu 3 başlık altında cümleler bulabiliriz ama şu olmasın bu tarz bi pankart asamayız derseniz ona göre kasmayız bizde o konuda :)
en az 2 pankart olacak sen tespit ettiğin konularla ilgili fikirlerini yazabilirsin.

O zaman şöyle birşey ;

GALATASARAY - Ülkerspor maçına hoşgeldiniz.

yazan bi pankart benim görüşüme göre doğru adrese gider =) açık açık söylemektense bu tarz imalarda bulunmamız daha doğru olabilir diye düşünüyorum.

İBO ile ilgili bir pankart yapalım!!!
1998-1999 sezonunda a.yıldırımı kandırıp feneri satıp bedelsiz olarak para için efese kaçtı o dönem a.yıldırımağır konuşmuş hakkında Birdaha kapıdan giremez demiş...
sonra yunanistandaN döndüğünde aziz tekrar onu Transfer etmek istemiş bugün armayı yalayan ibo ogün ne yapmış parayı veren ülker’i seçmiş falan aziz kızmış angut.com’da küfürler hakaretler var kendiyle ilgili ayrıca!!!
ben derimki bu konu tam pankartlık!!!
-Parayı veren iboyu alır inanmazsanız A.YILDIRIM’A sorun!!!
-Para için fener’den kaçtın Para için Armayı öptün Bizde para verelim gerekeni yap!!!!
-Öptüğün arma değildi paraydı!!!
-PARA İÇİN FENERİ SATTI (A.YILDIRIM 1998-1999)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
İBO ile ilgili bir pankart yapalım!!!
-Parayı veren iboyu alır inanmazsanız A.YILDIRIM’A sorun!!!
-Para için fener’den kaçtın Para için Armayı öptün Bizde para verelim gerekeni yap!!!!
-Öptüğün arma değildi paraydı!!!
-PARA İÇİN FENERİ SATTI (A.YILDIRIM 1998-1999)

Pankartlardan biri kesinlikle terbiyesiz pislik iboş'a olmalı bence ve bu öneriler de gayet güzel.

Biriyle uğraşarak faydalı olmaya çalışacaksak o kişi Canaydın'dır; ama Canaydın ile uğraşıp basket takımını da yakacak değiliz. Zaten tribünde yeterince tepki verilecek ve ceza almamız gündeme gelecek.

İbrahim'in FB formasını öperken gözünü baktığı kişilerden biriyim ve inanılmaz bir kine sahip. Hiçbir taraftar onunla ilgilenmezken o bize dönüp hareket yaptı. Kişilik bozukluğu olsa gerek. Onları yenmek, onlara verebileceğimiz en güzel cezadır. Hele bri oyuncularımız çekişme yaratsan taraftar olarak FB'e sayı attırmayız. Ancak sahada birşeyler illaki olması lazım. Yoksa son maç gibi olur.

Zafere İnandık

cem cok haklısın kardes o maçların atmosferi bile ayrı oluyo mesela son yenildigimiz maçta tufanın yoktan varettiği 3 lüklerle bi ara tutunuyoduk basa bastı ama işte gerisi gelmedii...
ibrahim konusu ise şöyle nedense böleleri gsye karsı büyük bi hırsla oynuyo bunun 2. örneği mrsic adam 36 yasında 3 luk bombardımanı yapıo bizim maçlarda soolomon bile baska maçlarda sac baş yolduruo bize oynarken süper!!!
ama fitch bjk serisindeki gibi yardımlasmalı oynarsa ve dısardan ii atarsa umudum var inş...

1-Murat hoca gibi düşün, Tufan gibi oyna!

2-)Herşeyi hakettiniz, size kupa yakışır!

3-)Taparcasına sevdi bu kalpler..

bir kaç öneride benden..

NOT:Spor sergi Ruhuyla şampiyon olacağız! pankart playoff maçlarında salonda olacaktır.

Kerem Polat' Alıntı:
Yarı Finalin ikinci maçında Canaydın'la uğraşacağımıza takımı desteklemekle uğraşalım. Zafer yerine Şampiyonluğa İnanıyoruz da olabilir. Spor Sergi Sarayı Ruhu'yle ilgili pankarta cevap bekliyorum.
Bu arada 85li yıllarla ilgili bir gazete küpürune rastladım. O zmanki basketbol forma reklamımız (dawkins, micheal skirt'li kadro) Özhan Canaydın'ın fabrikası olan Biesseci.

Kerem bey slm'lar,

önerileriniz için tşkler,amatör ruhu benimsediğimiz için dijital pankartlar yerine el emeği göz nuru kendimizin yazdıgı pankartlardan daha çok keyif alıyoruz.Spor sergi pankartımız playofflarda salonda olacaktır.

Hoşçakalın
Murat

Murat Cantas' Alıntı:

bir kaç öneride benden..

NOT:Spor sergi Ruhuyla şampiyon olacağız! pankart playoff maçlarında salonda olacaktır.

Murat hoca gibi düşün, Tufan gibi oyna!
kesnlikle bu olmalı çok şoş geliyor

Murat Cantas' Alıntı:

bir kaç öneride benden..

Murat abi ben Tufan'ın isminin geçip diğer oyuncularımızla kıyas yapılmasına pek sıcak bakmıyorum..Tezahüratla az çok yapıyoruz ona daha çok bağırıyoruz ama direkt pankarta yansıtmak diğer oyuncularımız için hoş olmaz bence..

Ama Fırat Aydın arkadaşımızın dediği bence çok anlamlı ve herşeyi ifade ediyor..Ben bu pankartın kesinlikle yapılması taraftarıyım..

GALATASARAY - Ülkerspor maçına hoşgeldiniz.

tezahuratlarda fener yerine ülker kullansak mesela bizim için ülker'e de koy cim bom koy gibi tv başında maçı izleyen fenerliler için yeterince sinir bozucu olacağı kesin
''sözde fb basketbol takımı ''pankart olabilir

Arda Öztürk' Alıntı:
cafe crown-fenerbahce maçına hoşgeldiniz diye düşünür ezikler

Bence onların öyle düşünmesi küçük bir ihtimal çünkü biliyorlar ki biz değil onlar Ülkerspor'u direkt kendilerine bağladı. Yani herneyse de bence siz bir düşünün , bu pankart yapıldığında televizyondan izliyor olsak bile gülümsetirdi bizi , aa nası dalgaya bağlamışlar falan derdik :)

Bir de Galatasaray kelimesi sarı kırmızı veya sadece kırmızı,
Ülkerspor kelimesiyse Turuncu Yeşil olmalı diye düşünüyorum, eğer öyle olursa renklerine bile kastetmiş oluruz..

tekrarlıyorum önerimi ;

Galatasaray - Ülkerspor Maçına Hoşgeldiniz.