Forum kendine gel, misyonun var!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Aylardır gözümüzün bebeği www.gsbasket.org forumu, son derece hareketsiz ve ilgisiz gidiyor.
Bu durum artık üzüntü verici olmaya başladı, ne kombine başlığına, ne maç başlıklarına, yada transfer başlığına, malesef hiç bir ilgi yok!

Diyeceksinizki takımda ümit vermiyor, ama bu forum play out oynarken bile daha hareketliydi, artık maçlar başlamak üzere, lütfen herkes silkelensin, kaldığımız yerden devam edelim!

Galatasaray basketbol takımları için yazalım, çizelim, örgütlenelim, örgütleyelim...

FORUM KENDİNE GEL MİSYONUN VAR!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Aylardır gözümüzün bebeği http://www.gsbasket.org forumu, son derece hareketsiz ve ilgisiz gidiyor.
Bu durum artık üzüntü verici olmaya başladı, ne kombine başlığına, ne maç başlıklarına, yada transfer başlığına, malesef hiç bir ilgi yok!

Diyeceksinizki takımda ümit vermiyor, ama bu forum play out oynarken bile daha hareketliydi, artık maçlar başlamak üzere, lütfen herkes silkelensin, kaldığımız yerden devam edelim!

Galatasaray basketbol takımları için yazalım, çizelim, örgütlenelim, örgütleyelim...

Eyup abi soylediklerine katılıyorum.son 2 aydır bu ilgisizlikten ileti yazasim gelmiyor...

Maç topicleri maç gününe kadar 5-6 sayfayı bulurdu, nedir bu ilgisizlik, nedir bu umutsuzluk anlamadım!

Dirilelim beyler!

eyüp bey haberler sizde,herkesin üzerinde umutsuzluk var efesi ve fbülkeri görünce.
Tranfer yerli yabancı gelişme varmı.

Geçen Yıl Açtığım Transfer Topiği
2008-2009 Transfer Sezon'u 642 Sayfa 9620 Mesaj 277344 Görüntülenme

Ve bu Yıl'ın Transfer Topiği
2009-2010 Transfer Sezon'u 79 Sayfa 1171 Mesaj 47953 Görüntülenme

Bu tablo herşeyi anlatıyor zaten.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Geçen Yıl Açtığım Transfer Topiği
2008-2009 Transfer Sezon'u 642 Sayfa 9620 Mesaj 277344 Görüntülenme

Ve bu Yıl'ın Transfer Topiği
2009-2010 Transfer Sezon'u 79 Sayfa 1171 Mesaj 47953 Görüntülenme

Bu tablo herşeyi anlatıyor zaten.

O tablo hemen hemen sezon sonuna kadar devam etti ama :)

bu tablo'nun fazla değişeceğini sanmıyorum transfer dönemin'de uzun transferi yapamayan takım sezon içinde transfer'le ilgili hiçbir gelişme'nin içinde olamaz inşallah parasını alamadığı için takımdan ayrılmaya kalkan yabancılar olmaz bu sezon.

Oncelikle herkese selamlar.

Siteye henuz yeni uye olabildim. O yuzden gecmiste neler yasanmistir, neler konusulmustur yeni yeni okuma firsatina sahip oluyorum.

Soyleyebilecegim tek sey, gecen sene X basligi su kadar hit ve cevap aliyorken, bu sene benzer bi baslik olan Y basligi bu kadar aliyor demek malesef pek fazla katki yapmiyor. Daha cok sorunun nedenleri ve cozum onerileri konusulsa daha iyi olabilir sanki.

Bu dogrultuda kendi fikrimi soyleyeyim. Hite'li, Brown'lu, Gaines'li, Huseyinli kadromuz ile ULEB Cup 4.su olmak, bir sonraki sezon yapilacak transferlerle sampiyonluga oynayabilecegimiz beklentisini dogurdu ister istemez. Bu kacinilmazdi. Dolayisiyla gecen sezonki o buyuk umut, gelen basarisizligin ve kuculme haberinin ardindan, bu sezon yerini umutsuzluga birakmis durumda. Malesef genel anlamda taraftarimizda bu problem olabiliyor. Takim biraz iyi gitmeye basladigi zaman burasi yine eski donemlerden kesitleri sunacaktir diye dusunuyorum.

Bu konuda malesef bir cozum onerim olamayacak cunku insanlarin yapisini degistirmekten bahsediyoruz. Belki bizler burada ayakta kalarak, foruma katki vermeyi surdurerek (bu noktada yeni oldugum icin kendimi biraz disarida tutuyorum.) insanlara onemli olan arma sevgisi oldugunu tekrar gosterebiliriz.

Sevgiler.

Ernoyan.

Ernoyan Çavdar' Alıntı:

Siteye henuz yeni uye olabildim. O yuzden gecmiste neler yasanmistir, neler konusulmustur yeni yeni okuma firsatina sahip oluyorum.

Soyleyebilecegim tek sey, gecen sene X basligi su kadar hit ve cevap aliyorken, bu sene benzer bi baslik olan Y basligi bu kadar aliyor demek malesef pek fazla katki yapmiyor. Daha cok sorunun nedenleri ve cozum onerileri konusulsa daha iyi olabilir sanki.

Bu dogrultuda kendi fikrimi soyleyeyim. Hite'li, Brown'lu, Gaines'li, Huseyinli kadromuz ile ULEB Cup 4.su olmak, bir sonraki sezon yapilacak transferlerle sampiyonluga oynayabilecegimiz beklentisini dogurdu ister istemez. Bu kacinilmazdi. Dolayisiyla gecen sezonki o buyuk umut, gelen basarisizligin ve kuculme haberinin ardindan, bu sezon yerini umutsuzluga birakmis durumda. Malesef genel anlamda taraftarimizda bu problem olabiliyor. Takim biraz iyi gitmeye basladigi zaman burasi yine eski donemlerden kesitleri sunacaktir diye dusunuyorum.

Bu konuda malesef bir cozum onerim olamayacak cunku insanlarin yapisini degistirmekten bahsediyoruz. Belki bizler burada ayakta kalarak, foruma katki vermeyi surdurerek (bu noktada yeni oldugum icin kendimi biraz disarida tutuyorum.) insanlara onemli olan arma sevgisi oldugunu tekrar gosterebiliriz.

Sevgiler.

Ernoyan.

oncelikle hoş geldin abi :p

Takım ne kadar kötü olursa olsun -ki bir türlü sahaya tam kadro çıkmayn bir takım ,sakatlıklar peşimizi bırakmıyorken !!!

Takımın zor gününde yanında olmayarak sırtımızı dönerek onlara bu şekilde tşk.sunuyoruz !!!

Bende daha buraya yeni üye oldum ama sizler tabiki ortamı daha iyi bilirsiniz ...
Umut ediyorumki Türkiye Kupası maçlarının (Galatasaray-Pınar) Karşıyaka başlaması ile buralarda hareketlenir :)

Ne olursa olsun Hep Destek,Tam Destek !!! :)

Benim sebebim tamemen kişisel.
Genel olarak ise taraftarın eski heyecanını kazanması için takımın hedef büyültmesi,büyük oyuncular transfer etmesi gerekir.Yoksa bizler gibi kemikleşmiş bir grup maçlarımızı takip eder,kendi aramızda tartışır dururuz.

Vay Ernoyan burda karsılasmak nasipmis demek.:)

Ernoyan Çavdar' Alıntı:

Sevgiler.

Ernoyan.

Eyüp;

Cok guzel yazmıssın oncelikle ellerine saglık. Simdi dediklerinde haklısın. Ama su var daha havalar hala sogumadı kısa kollu geziliyor İstanbulda bile biliyorsun. Simdi ne alaka diyeceksin kullanıcıların cogu ya tatilde ya tatil modunda biliyorsun. Birde basketbol icin soyluyorum. Daha lig baslamadı biliyorsun. Eminim lig baslayınca yazılar cogalacak. Simdi sen ama futbol baslayalı cok oldu diyeceksin ama iste biliyorsun son zamanlarda biraz da iyi futbol oynamayınca bu hali aldı. He sen, ben ve bazı arkadasları tenzih ediyorum. Ama ufacık kotu sonucta takıma ofke kusanlar var. Tekrar basketbola doneyim ben basketbola asık bi insanım ve soyledigin gibi play out da bile cok daha iyiydi. Herkes kendine gelmeli artık. Nasipse orda is bulunca bende hep sizle olucam. Ama sana degil tum arkadaslara soyluyorum. Bazı seylerin degerini, kıymetini lutfen bilin. Ben sırf basketbola olan askım yuzunden Antalya Buyuksehir Belediye'nin tum maclarına gidiyorum. Herkes soyle bi silkinip su foruma daha cok ilgi gostersin. Burası gsbasket hep beraber birlik olup forumu tekrar hareketlendirme zamanıdır.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Aylardır gözümüzün bebeği http://www.gsbasket.org forumu, son derece hareketsiz ve ilgisiz gidiyor.

Geçen sezonlara nazaran ilginin azaldığı yadsınamaz bir gerçek ama erkek-bayan liglerinin başlamasının ardından yine dolar buralar.Hatta gereğinden fazla...

Evet, maçlar başlayınca ilgi artar zaten.

Maçları takip edemeyince yorumlar azalıyor olabilir; ama maç sonuçlarına, istatistiklerine göre, yapılan yorumlar artacaktır.