Futbol Kombine Sahipleri Basketbol Kombinelerine Kavuşuyor!

G

Guest

Misafir
Futbol Kombine Sahipleri Basketbol Kombinelerine Kavuşuyor!

2008 - 2009 sezonu için Ali Sami Yen Stadı VIP ve Numaralı Tribün'den kombine alanlar ile loca sahiplerinden; 2008-2009 erkek basketbol sezonu kombine kartı almak isteyen taraftarlarımız için başvuru tarihi 20 - 21 - 22 Ağustos olarak belirlenmiştir.

22 Ağustos 2008 Cuma günü saat 17.30?a kadar Mecidiyeköy Kulüp Merkezi?mize ellerindeki futbol kombine kartlarıyla beraber başvuruda bulunan taraftarlarımız, ilerleyen zamanlarda resmi sitemizden açıklanacak tarihte kendileri için hazırlanacak basketbol kombine kartları teslim alabilirler.

Not: Cuma mesai saatinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İrtibat: Emre KUBLAY

Şimdi ortada aslında 3000 komine sahibi var ve almaları bekleniyo_Onların almadıkları ise satışa sunulacak sanırım...
Ya hepsi alırsa kimi satar kimi hediye verirse o zaman bu iş ne olacak?

Basketbol Kombinelerine Gösterilen İlgiye Teşekkür Ederiz

Futbolda Numaralı Tribün, VIP ve Loca kombinesi sahipleri için hak kazandıkları basketbol kombinelerine başvuru süresi, bugün sona ermiştir.

Basketbol kombinelerine yoğun ilgi gösteren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

2008 - 2009 basketbol kombinelerinin yakında başlayacak genel satışı, resmi sitemizde ayrıca duyurulacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

Ozan Kemal Şen' Alıntı:
Basketbol Kombinelerine Gösterilen İlgiye Teşekkür Ederiz

Futbolda Numaralı Tribün, VIP ve Loca kombinesi sahipleri için hak kazandıkları basketbol kombinelerine başvuru süresi, bugün sona ermiştir.

Basketbol kombinelerine yoğun ilgi gösteren tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

2008 - 2009 basketbol kombinelerinin yakında başlayacak genel satışı, resmi sitemizde ayrıca duyurulacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

kaç kişi başvurdu acaba ? Birde genel satışta geçen sezon kombineleri olanların kendi yerleri için öncelik hakkı var mı. Gerçi benim yerim için öncelik hakkı kolluk kuvvetlerinde

Kerem SEÇER' Alıntı:
500 kişi başvurmuş kombine hakkı için.

Teşekkürler Kerem. Böyle bir rakam olacağını tahmin ediyordum açıkcası. Yönetim de böyle bir beklenti ile 3 günle sınırladı muhtemelen.

İkinci sorumla ilgili bir bilgin var mı Kerem. Yani geçen yılki yerlerimiz için öncellik hakkımız olacak mı ?

Yarın sorarız Şamil. Belliyse söylerler zaten. Ama 100 diye tahmin ediyorum ben.

Kutay abi onu da yarın sorarız. ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Yarın sorarız Şamil. Belliyse söylerler zaten. Ama 100 diye tahmin ediyorum ben.

Kutay abi onu da yarın sorarız. ;)
Kendi yerime sezonda 3 kere ancak oturmuşumdur. Öncelik olmasa daha iyi olur heralde. :)

500 Kişi rakamı bence muhteşem, hele birde bu insanlar maçlara gelirlerse dehşet olur.

Kombine alan taraftarlarımız maçlarada gelirlerse,1000 kişide her maça gelen taraftarımız olsa en azından her maça 1500 kişi gelicek demektir.Bence müthiş.

Bu konu hakkında Mert Abiyle konuşurken Mert Abinin söyledikleri.. Geçen seneki yaşananları falan anlattım kendisine uzun uzun oda bir hayli tepkiliydi bu konuda.. Bu sene çok çok farklı olacak arkadaşlar.

MERT UYGUÇ' Alıntı:
"Öncelikle fiyatlar geçen seneki gibi olacak. Öğrenci indirimi olacak bu sene kombine kart satışında..Ve anlaşılırsa bir firmayla kredi kartıyla ödemelerde taksitlendirme olabilecek. Ayrıca geçen seneki sorunlar pek yaşanmayacak buna garanti verebiliyorum kendi adıma.. Çünkü yönetimden aldığımız sonsuz destek var. Yiğit Abinin ve diğer yöneticilerimizin "gerekirse biz geliriz otururuz oralara bizlerde orada oluruz gerekirse bizde savaşırız" gibi sözleri ve vaadleri vardı bize karşı.. Geçen sene yaşanan polis sorununu çözmeye çalışıyoruz ve büyük orandada çözdük. Ben kendi adıma taraftarlarımıza söz veriyorum böyle bir şey olmayacak kombinesini alan herkes kendi yerinde oturabilecek maçını seyredebilecek. Kombineler bir hafta içinde çıkacaktır.. Benim korkum açıkcası numaralı tribünde yapılan kampanyada talebin çok olmasıydı. Ama sadece 495 kişi talep etmiş kombinelerden.. Bu yüzden biraz rahatız çünkü yaklaşık olarak 2-3 bin kişi biletli veya kombineli olarak içeri girebilecek.. Eğer tam tersi olsaydı 2 bin kişi veya daha fazla yada daha yakın bir talep gelseydi işimiz daha çok zor olacaktı. Çünkü geçen sene gördüğümüz gibi bazıları maçlara gelmediler bile.. Yine aynı durumla karşılaşabilirdik ki şimdi gerçek Galatasaray taraftarı gelecekler maçlara.. Bizde tabii ki herkesin kombine kart alarak bizlere destek olmasını, sahip çıkmasını diliyoruz.. Dediğim gibi bir hafta içersinde kombine kart satışları başlar ve bazı özel seçeneklerde söz konusu olabilir."

MERT UYGUÇ' Alıntı:
" Yiğit Abinin ve diğer yöneticilerimizin "gerekirse biz geliriz otururuz oralara bizlerde orada oluruz gerekirse bizde savaşırız" gibi sözleri ve vaadleri vardı bize karşı.. Geçen sene yaşanan polis sorununu çözmeye çalışıyoruz ve büyük orandada çözdük. Ben kendi adıma taraftarlarımıza söz veriyorum böyle bir şey olmayacak kombinesini alan herkes kendi yerinde oturabilecek maçını seyredebilecek

Geçen sezon benim yerime oturamamın tek nedeni kolluk kuvetlerinin izin vermemesi değildi . Özellikle FB maçında kombine kartı olmayan birçok kişi kombine tribüne girdi.Kombine kart sahibi aileler tribünü terk etmek zorunda kaldı.O maçta tribün kapasitesinin üzerinde ve kombine kartı olmayan (hatta muhtemelen biletleri dahi olmayan) kişilerce dolduruldu.Koltuklar kırıldı.Böylece o tribünün haftalarca boş kalmasına zemin hazırlayan ortam oluşmuş oldu.Tribünlerin boş bırakılmasına (haklı sebeb olmayabilir ama ) sebep oluşturulmuş oldu.Yani bir sorun çözilecekse o sorun sadece kolluk kuvetlerinin ön sırayı boşalması değildir. Zaten koltuklar kırıltıktan sonra ortada tribün falan kalmadı. Bir şekilde uzunca bir süre koltuklar yapılmadı zaten .Bu klüp bir şekilde kemikleşmiş bir ''basketbol'' taraftarı yaratmak istiyorsa ''basketbol taraftarının '' hakkını ''herkese'' karşı korumaldır.