Galatasaray 37. Başkanı Mustafa Cengiz

Levent Tüzemen: "Lig bittikten sonra Galatasaray yönetimi Başkan Mustafa Cengiz'in sağlığı doğrultusunda mutlaka bir karar alacaktır. Başkan Cengiz'in sağlık koşulları Galatasaray'ı yönetmeye devam edebilirse bir sorun yaşanmaz."

Levent Tüzemen: "Ancak Galatasaray camiasında mayıs ayına kadar kulübü götürecek bir model düşünülüyor. Bu konuda da gündeme gelen isim eski başkanlardan Faruk Süren. Galatasaray camiası, Süren'i çatı başkan olarak düşünüyor ve mayısa kadar bu görevi yapmasını planlıyor."

Uygun olan da budur...

Son gelişmelerden ve bazı röportajlarından filan anladığım kadarıyla Burak elmas Başkan olmak istiyor ve yine anladığım kadarıyla Ozan Korkut da tekrar aday olmak istiyor ve bu sefer beraber devam etmeyecekler gibi görünüyor olası bir seçimde. Yine bir seçim olursa Eşref hamamcıoğlu ve Abdürrahim Albayrak’ın da aday olacağı baya süredir yazılıyor çiziliyor.

bu adaylar arasında hiçbiri benim için ideal Galatasaray başkanı değil. Burak elmas tecrübeli yönetici olduğunu söylüyor belki futbol için bir şeyler yapabilir ama amatör branşlara bakış açısını biraz sığ buldum. Çok futbol odaklı konuşuyor. Abdürrahim Albayrak’ın seçilmesini istemem, seçileceğini de sanmıyorum. Eşref hamamcıoğlunun belki bir desteği vardır ama nasıl bir yönetim gösterebilir soru işareti. Bu isimler aday olursa benim tercihim yine Ozan Korkut olur ama onun da seçilebileceğini pek sanmıyorum. Galatasaray camiası değişik bir camia saçma sapan adamlar seçilebiliyor, vizyonlu aklı başında konuşan adamlar doğru düzgün oy alamıyor.

Bir Trabzon'un forma paylaşımına bakın birde bizim.
Sosyal medyayı çok kötü kullanıyoruz.
Tabiki Basketbol Şubesini, malum şahıs gittikten sonra ayrı yere koyuyorum...